Kdy začít nakupovat výbavu pro miminko?

neominka
4. črc 2013

Ahoj🙂
Maminky, kdy jste zacaly pomalinku nakupovat vecicky pro miminko??? A co je tak potreba vse nakoupit? nechtela bych to prehanet samozdrejme s mnozstvim - co jsem slysela, kdyz se hoooodne nakupuje, tak pak spoustu veci mimi ani nevyuzije...

sykorkaa
22. dub 2014

Holky ja nevim,ale jsem asi posera...ja bych tak do 8 mesice nic nekoupila....jen zaklad a nic vic....po narozeni mimca bych se rozjela... znam tolik smutnych pripadu.....

hedusska
22. dub 2014

Já jsem si říkala, jak nic dřív jak ve 20tt nebudu kupovat....:D no tak první věc co jsem měla byl kočárek, myslím kolem 12tt jestli ne drív.:D Jeli jsme se jen podívat jaké kočárky mají a ja se zamilovala..:D no říkala jsem si, že ho kdyžtak prodám....jinak oblečky nevim kdy jsem začala nakupovat, mozná kolem 10tt že už jsem něco doma měla neutrálního, ale pořádně jsem začla nakupovat až kolem 25tt...Jen ten kočárek jsem měla hooodně brzo..🙂

1kacaba1
15. čer 2014

Já začala nakupovat asi od 3. měsíce. Ze začátku jen pár neodolatelných kousků...Je lepší připravit se na miminko postupně, než mít pak velké výdaje. Navíc jsem hodně nakupovala přes bazárky, takže jsem číhala na kousky, které se mi opravdu líbily, a nekupovala jsem nic jen z holé nutnosti. Kdyby se nezadařilo, holt by výbavička počkala na další pokus, nebo by se prodala.

kriza1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vadehr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pulkerova
7. pro 2017

@andynka2 a jak to zistila však doktor to musel vidět ve 18tt

andynka2
8. pro 2017

@pulkerova Ano, zjistil to doktor při kontrole ultrazvukem.

pulkerova
9. pro 2017

@andynka2 aha a to neřekl důvod však se to dá napravit když Mimi žije tak proč Stim něco neudělají

andynka2
9. pro 2017

@pulkerova Nevim jak by se to dalo napravit, když se netvoří plodova voda a mimčo je na suchu. Umřelo by tak jako tak, bylo moc malé než aby se povedlo zachránit.

pulkerova
9. pro 2017

@andynka2 takže když mi řekne doktor ve 14tt řekne že je v pořádku v šechno že se to může něco stát

andynka2
10. pro 2017

@pulkerova Stát se něco může až do konce těhotenství, nikdy není jistota. Já hlavně čekala na vyloučení vývojových vad ve 20.tt na velkém ultrazvuku, pak už jsem prostě byla klidnější a nic si nepřipouštěla.

pulkerova
10. pro 2017

@andynka2 aha moc děkuji uklidnila stě mne