Kdy začít s nákupy pro mimi?

licina
11. led 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, kdy jste začali nakupovat nebo kdy máte v plánu nákup věciček pro mimi?????

marinka
22. led 2008

nadik, já na tyhle pověry nevěřím, kočárek jsme objednali asi ve 20 tt, přišel za 14 dní, měli jsme ho celou dobu doma a máme krásnou a zdravou holčičku 🙂 Když už víš, jaký chceš a máš ho kde mít, tak brzo určitě není!

micanek
22. led 2008

Od začátku jsem si kupovala sem tam něco pro radost ... začalo to chrastítkama ....... teď jsem za polovinou a krom kočárku bych to chtěla začít dávat do kupi. Už teď je pro ě hrůza chodit po obchodňákách .... tak jak mi bude ke konci těhu. co bchcod, to několikrát čůůůůraaat 😉

martinka79
22. led 2008

noangel:to jsme my matky. Já při prvním také nějak něvěděla co koupit a nkonec jsme měli spousty nepotřebných věcí. Teď už je to lepší. zbývá pár věcí a bude to. a kdybych to nestihla tak to zvládne manžel. 😀

martinka79
22. led 2008

anka. tak to chápu sehnat něco pěkného a aby to nebylo předražené je moc moc těžké. My toto také řešili mámé docela pěkný byt a nakonec jsem rohzodli, že si postavíme tak snad se dočkám. 🙂

mama04
22. led 2008

ahoj holky, já jsem toho hodně dostala, ale některé věci jsem koupit musela jako je kočár (28tt). U první těhotenství jsem ležela od 30tt a u druhého od 28tt. Je pravda, že se dá vše zařídit přes internet, ale není nad to si na vše šáhnout a vyzkoušet. A golfky má doma nyní od 25tt . A kočár po synovi na chodbě.

martinka79
22. led 2008

tak teď už jen vyčkat na ten krásný okamžik. 😉

mama04
22. led 2008

o nepotřebných věcech mě ješště někdo může vyprávět 😀 , je to děs . Prodavačky by prodaly modré i na holku 🙄

klouzavka
22. led 2008

Ahoj,
tak se také přidám troškou do mlýna. Já jsem dlouho nic neměla, asi tak do 24tt, pak stačili nějaké návštěvy second handu a návštěva u známé, od kud jsem jela s třemi plnými obr...taškami a bylo vystaráno. Kočárek už na štěstí dávno máme, ale stále nám chybí autosedačka a hlavně musíme koupit nějakou komodu, z které se dá udělat pultík na přebalování, pro něj chceme do Prahy, ale nějak nám to nevychází. Jednou je špatné počasí, pak je mnažel nemocný, teď jsem zase já nemocná a tak to jde stále dokola.
Vůbec nemám ještě sbalenou tašku do porodnice a to nám paní na těhu cvičení říkala, že by jsme měli mít sbaleno už od 7.měsíce.

martinka79
22. led 2008

to víš jde jim o kšeft. u druhého jsme ale mnohem chytřejší. 😎

noangel
22. led 2008

pisnete mi pls co jste koupily a nepotrebovaly at vim cemu se vyhnout 😎

mama04
22. led 2008

teploměr do vaničky a balonková odsávačka na rýmu. Ted už nás prodavačky nedostanou 😅

noangel
22. led 2008

mama04: teplomer do vanicky pozde 🙂 ale odsavacku nemam, diky

martinka79
22. led 2008

ani já nemám sbaleno. 😎
c o jsem nepotřebovala??? no to je dosti individuální: tak já třeba zrušila platovou hrazdičku, zdála se mi dosti neberzpečná, potom monitor dechu, často mne uvedl v omyl kdy neměl. přízové čepičky, jen když dáváš pletené s většími dirkami.kabátky a košilky na zavazování-nepraktické. 🙂

mama04
22. led 2008

potom jsem nekupovala ohřívač lahví , stelirizátor a jiné el. pomůcky 😀 . Ted v těhu jsem si koupila g. míč na sezení a bez. pás do auta. A byla jsem spokojená 😅

martinka79
22. led 2008

jo já vlastně lahviřčky nepoužila vůbec a naučila jsme malou na lžičku a 🙂 potom hrneček.

marinka
22. led 2008

tak já třeba teploměr do vany používám pokaždé, nějak nemám ten odhad. Taky jsem dostala sprda od manži, co to kupuju za blbosti, ale teď jsem za něj ráda 😀 Ale balonková odsávačka - fakt vyhozené peníze, ještě štěstí, že stála jenom stovku 😝 Oblečení taky všechno nevynosíme, mám třeba dvě kombinézy ve vel. 68, které budou malé dobré tak někdy v květnu, červnu 😀

noangel
22. led 2008

no s tou taskou do porodnice abych vas nedesila - mam velkou papirovou tasku kde mam vlozky, toaletak, plynky, porodnicke kalhotky a jednorazovy podlozky tot vse je to objemny taze to vypada dobre ze mam neco nachystano 🙂

anka.
22. led 2008

Hmmm, tak zjišťuju, že nemám sice žádné zbytečnosti, ale nějak toho proti vám mám málo! 😔 A fakt vám říkali na kurzu mít sbaleno od 7 měsíce???! 😕

marinka
22. led 2008

anka, nám říkali od 32 tt 😉

noangel
22. led 2008

anka.: jj 2 mesice pred porodem ma byt sbaleno takze o vikendu sem se dokopala aspon k tomu malo co jsem nahore vypsala

anka.
22. led 2008

A co plínky, dětskou kosmetiku apod - kdy jste nakoupily?

martinka79
22. led 2008

hm tak to asi začnu něco schraňovat, plýnky ty nemáme koupené. Manžel chce najet potom do Mkra a vakoupit objemné mnozžství, špky ho pošlu aspoŇ por jeden balík
🙂

marinka
22. led 2008

plínky jsem koupila jen dvoje balení, nevěděla jsem, kdy z nich malá vyroste, kosmetiku jsem kupovala průběžně, většina se má spotřebovat 12 měsíců po otevření, takže se může koupit s předstihem..

anka.
22. led 2008

Šmankote, marinka+noangel - a já si furt říkám, že je čas 😀 😀 😀 (a bojím se, že mě bude ta taška stresovat 😅

martinka79
22. led 2008

🙂 tak na kosmetiku vběhnu ve čtvrtek 🙂
tedy vy jste aktivní a svědomité těhule.

marinka
22. led 2008

anko, tak to kup aspoň domů a pak už to může když tak dát do tašky i manža 😉

noangel
22. led 2008

anka. neboj me strasne uklidnuje ze aspon mam neco co muzu popadnout a jet kdyby nahodou driv
a plynky sem taky koupila jen 2 baleni jedno nejmensi a druhy o "cislo" vetsi, z kosmetiky mam jen bepanthen

martinka79
22. led 2008

🙂 vše si připravím abych měla klid na duši, stále mám pocit že je času

marinka
22. led 2008

noangel, já na bepanthen nedám dopustit, je to jediné, co nám zabírá na opruzenou prdelku 😉

noangel
22. led 2008

casu sice je hodne ale obavam se ze ted uz to hodne rychle utece