Kdy začít s nákupy pro mimi?

licina
11. led 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, kdy jste začali nakupovat nebo kdy máte v plánu nákup věciček pro mimi?????

gaba3
22. led 2008

ahoj holky, tak kdy teda připravit tašku do porodnice?? já pro sebe ještě nemám vůbec nic, ani pyžamo 😅 a plínky? to už vůbec ne, myslela jsem, že mám ještě čas 😅

martinka79
22. led 2008

gaby nemáš. 🙂 to doufám, začínám doma pociťovat takvou nevyužitelnost 🙂
připravím si to abYch měla klid. Mám pro sebe nádhernou noční košilku a župánek a dvoje ponožky. Vlstně na mimi jsem koupila rybylku. tak zas tak hrozná nejsem. 😀

anka.
22. led 2008

UAAAAA holky, to jste mě teda dostaly, že bych změnila plány na víkend? 😀
gaba_taky nemám ani to pyžamo (doma nic takového nepoužívám) 😀

noangel
22. led 2008

no pyzamo..... ted ste me dostaly ☹ taky nemam

martinka79
22. led 2008

tak mnoho zdaru při balení tašky. mějte se tu zatím čauky. jdu něco dělat 🙂
gaba3: opatruj se.

marinka
22. led 2008

Vy si máte brát do porodky pyžamo?? U nás v porodce dávali noční košile..

martinka79
22. led 2008

🙂 já mám košilku na doma na kojení moc moc pěknou. v nemocnici mi dají jejich erar ☹ tak pa.

noangel
22. led 2008

ja si taky myslim ze je lepsi si vzit erarni nez posilat kazdej den domu na vyprani svoje

gaba3
22. led 2008

teeeeda, tak já jdu hned zítra nakupovat 😀 Marti: to se máš a nenakupovalas na netu tu košilku? že bych se inspirovala 😉
Anka: já taky pyžama moc nenosím, doma mám jen kolhotový, když je mi zima a v sexy košilce, to asi do porodky nepůjde že? 😀 a asi je potřeba taková ta rozepínací na kojení že jo? jinak ještě, co je potřeba? vložky, tampony do podprdy, kalhotky a co ještě?

marinka
22. led 2008

jasně, já jsem měla každou chvíli košili od krve nebo od mlíka 🙂 Koupila jsem si jen jednu domů na kojení a té by byla v porodce škoda

petrusam
22. led 2008

holky, já nakupuju od začátku, nic navíc jsme ušetřeno neměli, takže z každé výplaty něco kupujeme 😵

noangel
22. led 2008

gaba3: jestli chces poslu ti zitra do IP oskenovanej seznam co sem dostala od PA co vsechno do porodnice

marinka
22. led 2008

gaba, já jsem si třeba musela vzít i plínky a vlhčené kapesníčky pro mimči, ale v každé porodnici je to jinak. V poradně ti dají seznam, co je třeba vzít sebou.. Určitě si vem i bepanthen na popraskané bradavky.

anka.
22. led 2008

hehe vidím, že pyžamo (noční košile) je kámen úrazu.... 😀 😀 😀

gaba: http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-60#co-...

gaba3
22. led 2008

moc díky holky 🙂 😉 já jsem ted tak nějak zazmatkovala, že ještě nemám vůbec nic, nějak jsem si to neuvědomila, že už by bylo potřeba 😅 ještě jen by mě zajímalo, jestli už máte i kojící podprsenku?? a kupujete trošku větší? mám strach, aby mi pak nebyla malá....

noangel
22. led 2008

kojici prsenku koupit kolem 37tt plus do ni nacpat 2 tampony do podprsenky me doporucila PA na cviceni

anka.
22. led 2008

gaba...no, já samozřejmě nemám - a taky mě zajímá jak je to s tou velikostí (už teď jsem dost narostla 😅 )

martinka79
22. led 2008

🙂 já ji mám koupenou větší už teď. jo košilku jsme kupovala u nás v textilu má takové dvy otvůrky na prsa na kojení. MOc krásná s čápem co nese mimi v šátku. Je taková fešná 🙂 lepší než ty na knoflíčky. ☹

gaba3
22. led 2008

Noangel: díky za radu 😉 Anka: to jsme teeeeeda maminy co? 😀 já fakt jdu zítra nakupovat, zjistila jsem, že nemám ani pantofle 😅 a tu košili použiji taky erární a na doma si koupím... jinak já jsem skoro vůbec nenarostla, tak se obávám, že během kojení to vylítne....

gaba3
22. led 2008

Marti: ty jseš prostě vzorná mamina 😉 snad taky seženu nějakou fešnou, ať se pak doma taťkovi líbím 😉

noangel
22. led 2008

gaba3: fesna kojici prsenka hmm 😝 to si ani predstavit nedovedu

gaba3
22. led 2008

Noangel: já myslela tu košilku 😉 a říkala jsem si, že pak si koupím nějakou lepší kojící podprdu, do trička... tak snad seženu teda 😕 ty bavlěný to jen tak do porodky ne?

noangel
22. led 2008

gaba3: aha 😀 no ja nasla nakou na netu hladkou pod tesny tricka ale stoji litr tak pockam jestli bude treba a do porodnice koupim nakou hruzu nekde

gaba3
22. led 2008

😉 no jsou docela drahé... taky to vidím tak, že si do porodky koupím 2 klasický bavlněný a pak podle toho, jestli budu kojit, tak koupím nějakou pořádnou. mě třeba pojišťovna přispívá, myslím 1000kč 😉 nejseš taky u vnitra?

noangel
22. led 2008

sem u VZP a uz sem je slusne "obrala" o prispevky na cviceni a predporodni pripravu

gaba3
22. led 2008

hmmm, ale to je potřeba 😉 já mám doma zásoby vitamínů..... 😀

anka.
22. led 2008

hehe tak fešná kojící podprsenka, jo? 😀 😀 😀 (stačí mi, že musím pořídit tu noční košili BRRR) Nicméně v HM jsem viděla takové, že vypadaly jako normální, ale byly kojící (jeden druh dokonce s gepardím vzorem 😀 )

noangel
22. led 2008

anka. 😀 uplne te vidim sourat se po chodbe v porodnici v leopardim prevleku 😀

anka.
22. led 2008

noangel_chacha taky se vidím 😀 (a ta gepi podprsenka má velikost 100H 😀 😀 😀

Ještě se chci zeptat, jak jsi obrala vzp o příspěvky na přípravu a cvičení (mohla bys mi to poslat třeba do IP)?