Kdy začít s nákupy pro mimi?

licina
11. led 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, kdy jste začali nakupovat nebo kdy máte v plánu nákup věciček pro mimi?????

e.k.t
25. led 2008

buď novou a nebo odbarvovač omylem obarveného prádla Iberia, ten je opravdu dobrý

martinka79
25. led 2008

🙂 tak to ti gratuluji 🙂 já bych také potřebovala nafouknout peněženku. Raději ji vybílím dřív něž manžel nakoupí něco k PC nebo na stavbu to jsou větší palby. 🙂
Jo kupit podprdu až z prodnice je rozumné. M"j muž jednu kupovala dokonce ukazoval prodavačce jako asi velikost mám. On je přeborník na spodní prádlo,a le ty trapasy co u nich prožívá, vlastně pro něj to legrace. Rád dostává prodavačky do úzkých. 😀 A já se červenám až na prdeli, když mi to vypráví.
Růžová v porodnici to je fajn.

olivz
25. led 2008

Asi koupím novou a ta zabarvená bude na noc a pro pripad krize

martinka79
25. led 2008

jasně 🙂 ona jedna stejně nestačí takže na doma to stačí.

martinka79
25. led 2008

a co taková batika bude to skoro jako leopardí. 😉

e.k.t
25. led 2008

kouzlo náhody, proč ne? Třeba se můžeš tvářit že to je naschvál a ne nedopatřením

olivz
25. led 2008

Tak to by manža koukal - růžovej leopard 😀
Teda Marti ten tvůj manža je fakt dobrej, aspoň se pobaví i ty prodavačky (teda asi až po jeho odchodu)

martinka79
25. led 2008

to uričtě. 🙂 jednou mne dostal když jsme s ním jela do obchodďáku a po 5letech začala opět menstruovata chtěla si koupit vložky a udivila mne cena. byla jsem jak Alenka v říši divů. ženské kolme r´prošli a šup do vozíku s balíčkem. Já koukala a hledala jaké tdy vemu . a On nakráček k prodavačce a zeptal zda je normální, že na vložek stoupla za 5let od 20-50% a ona na mne hleděla jak blázen. Já se jen smála. A on vy nevíte no tak nic. Já se zeptám jinde. 😎 😀
Fakt sranda.

martinka79
25. led 2008

tak dámy odcházím, za malou chvilku jdu pro svoji slečnu do školky 🙂
Pěkně se tu bavte.

olivz
25. led 2008

Jj, taky musím jít do obchodu ,uvařit a do školky a do prace zaést nějaký papíry 😝
S těma vložkama jsem na tom byla podobně,taky jsem se po třech a půl letech nestačila divit,změnily se ceny,obaly,.. Taky jsem tam stála a koukala jak vyoraná myš, a manža na mě ,co tam tak dlouho řeším

e.k.t
25. led 2008

Jo to jsou chlapi, ale můžeme jim to mít za zlé? určitě ne

anka.
25. led 2008

Holky, promiňte mi tu zvědavost, ale jaktože jste neměly 3-5 let ms?! 🤐

noangel
25. led 2008

vcera nam PA doporucila pytlik s tresnovejma peckama 😀 sme na ni koukaly jak cvoci a von fakt existuje. nahreje se a pak priklada na hraz pro uvolneni a pozdeji se muze mimcu na brisko kdyz ho bude bolet, ty tresnovy pecy dlouho udrzujou teplo. uz vidim jak tohle nekde shanim a vysvetluju v obchode 😀

e.k.t
25. led 2008

no je to zajímavé, ale jistě s tím má dobrou zkušenost jinak by o tom nemluvila

olivz
25. led 2008

Anka ,jojo ja menses dostala když měla malá něco přes dvaapůl roku.To jsem nastoupila dřív do práce,než jsem se dočkala MS.
Noangel ten pytlík by mohli mít v lékárně nebo zdravotních potřebách ,pro mimča je úlevou při prdíkách

noangel
25. led 2008

olivz: to doufam, protoze v nekterych lekarnach neznaj ani malinikovej caj

olivz
25. led 2008

Noangel, fakt? Já myslela, že ten čaj mají snad všude. Vidím ,že jsi taky z Brna,máš už vybranou porodku?

olivz
25. led 2008
noangel
25. led 2008

olivz: super diky za odkaz. ja chci do bohunic. byla sem tam v srpnu 2 tydny a max spokojenost.

olivz
25. led 2008

Já byla na Obilňáku teď se tam chystám zas, taky jsem byla spokojená.Ikdyž vybavení šestinedělí nic moc,hlavně ať jsou prckové v pořádku.

martinka79
25. led 2008

já měla tělísko zvané Mirena u něj se v mnoha případech není menses. Já byla měla to štěstí. Těším se až si ho dám po porodu znovu. 🙂

martinka79
25. led 2008

ten pytlík je pro ne novinka, hned se kouknu.super

martinka79
25. led 2008

tak se mi splnilo, že nakupují za mně. Kámoška je v obchodě a už mi koupila osušky a župánek pro malého.Tak se mi to líbí bez problému mít servis až do domu. 😀

e.k.t
25. led 2008

to je paráda a je u toho i žínka? já takovou sadu se žínkou dostala pod stromeček

martinka79
25. led 2008

ano, no to byl ježíšek hodný. 🙂

nadik
25. led 2008

ahojky tak jsem si taky dnes udělala v Puntanele radost.... 😉 Včera jsem dostala nádhernou do zelinkava laděnou deku do kočárku no tak jsem jsem přikoupila rovnou zavinovací něco jako šátek 😀 ve stejné barvičce

romcatko
26. led 2008

Holky, ten pytlík s třešňovýma peckama mají taky v Tchibo obchodech. Minulý týden jsem tam byla na kafi a náhodou na něj koukala. 😉

noangel
26. led 2008

no vida kde vsude ho maji a ja uz myslela ze budu muset koupit kilo tresni a pak si pecky ususit 😀

e.k.t
27. led 2008

díky za dobrý tip, minimálně pro mimi na bříško

berynka
3. únor 2008

Ahoj holky, já s nákupama pro mimi začala až někdy po 30. tt. Měla jsem to sice promyšlené, ale nechtěla jsem plašit zbytečně dopředu a řada věcí se dokupovala až po příchodu z porodnice. Fakt se nic nepo... 😉 .

Jo, pytlík s jádry na bříško prodávaj i v drogerii DM.