Kdy začít s nákupy pro mimi?

licina
11. led 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, kdy jste začali nakupovat nebo kdy máte v plánu nákup věciček pro mimi?????

gaba3
24. led 2008

noangel: díky 😉 no vidíš, s tou lékárnou mě to nenapadlo.... nebo kdyžtak manža doveze, on tyhle věci hrozně rád kupuje 😀

noangel
24. led 2008

gaba3: tak kdyz muz nezvladne tak pockas az prijde nanavstevu mamka, segra, bracha 🙂 deda 😀

tim se uklidnuju cokoliv co zapomenu je v kazde nemocnici lekarna

gaba3
24. led 2008

jo ten děda nebo tchánovi bych ještě mohla říct 😀 😀 a to je fakt, dobrý díky, ted budu taky klidnější 😉 jo a tak jsem si tašku zabalila a je toho docela dost a to tam ještě nemám balík plenek pro prďolku.. bereš si do porodky i dudlíka? já asi jo, nevím, jestli se dávají... a jak vyvařuješ a jak dlouho? bojím se, aby ten dudlík nepopraskal 😅

noangel
24. led 2008

gaba3: no chtela sem, ale vcera sem byla na prednasce o peci o novorozence a mudr nam vtloukal do hlavy dudliky nebrat a nedavat kvuli zubum a dasnim a ze mimca to plete potom kdyz maji sat z prsu, ze dudlik a bradavka maj kazdej jiny sklon atd. tak ted nevim, a vyvarovat nevim jak a sterilizator nemam 🙂 ale asi ho tajne vemu a kdyz pujde kojeni tak mu ho v nouzi soupnu ale kdyz kojeni nepujde tak se toho budu snazit vyvarovat

gaba3
24. led 2008

no to jsem taky slyšela, ale už jsem vyděla spoustu fotek z porodky, kde mimísci mají vražené dudany v pusince 😉 a jak píšeš, pokud půjde kojení bez problémů a bude nouze, taky mu ho šoupnu 😉
tak s tím vyvařováním nám třeba pomůžou zkušenější maminy?? 😉

micanek
24. led 2008

taky v tom mám myšmaš. Oni prej v porodnici hodně nadávaj, když zjistí, že mamina dává miminku du´dlíka. Prej se deformuje dáseň.
Ale hodně mamin to nenápadně sem tam šupnou.

martinka79
24. led 2008

gaga3: dudlík beru a rozhodně na všechny chytré řeči kašlu. malá vbyla pěkně v porodnici ukřičená a já byla rádam že ji tím uklidním. vyvyřit normálně na chvilku dát do vody a nechal projít varem, ale spousta jich to má i napsané na obalu. jinak na veleth pojedu aq pak kklidně budu rodit.
manžel rád nakupuje a já tedy nemám problém mu říci o cokoliv. 3balíky vložek rozhdně 😀

e.k.t
24. led 2008

to máte dobrý můj manžel je celý nakřivo když má jít koupit potraviny a drogerii podle seznamu, tak nevím, ale myslím že mu nakonec nezbude nic jiného. Když mi bylo blbě kašlala jsem a ležela jak lazar tak to zvládl. Tak to je pohodlnost. 😖

martinka79
24. led 2008

🙂 můj chlap se takto vycvičil když začal dojíždět do Prahy a my se přestěhovali na vesnci. Už nepotřebuje ani seznam až na nákupy mimi. To tedy raději říkám co. Já obchody nemusím a na nějaké vyjímky 😀 a ty nejsou tak často. Naštěstí se dá nakupovat přes PC a je to i levnější. 😀
e.k.t. on si zvykne.

gaba3
24. led 2008

Marti: díky za radu, už pomalu začnu vyvařovat 🙂 na obalu dudlíku bohužel nic není. a do porodnice beru na 100% 🙂
P.S.: doma to máš dobře zařízený 😢

e.k.t
24. led 2008

začala jsem se snažit aby si postupně zvykl a nebyl závislý na tom co zařídím já, ale když přijme to že bude líp když tam skočí sám, tak mu to jde, jen pořád naříká, že malý nákup na dvy dny stojí 2 - 3 sta. Vždycky se usmívám, že nechápal, jak je možné že mám pořád málo peněz, ale asi pomalu začíná chápat

alenka83
24. led 2008

ahoj, tak to my taky nemáme problémy s nákupy. Naštěstí nakoupí vše, co je potřeba. Jinak teda je nutné nechat asi vše vyvařit, dudlíky, láhve a tak, co? Kdy jste to začali všechno dělat? Jinak taky se určitě na veletrh vypravím, dají se tam koupit hezké a fakt levné věci. Mám v plánu tak pořídit vyhlídnutý kočárek, tak snad už nebude pryč...

nadik
24. led 2008

Taky mě to dnes nedalo a asi koupím tady z bazárku košík na kolečkách a taky jsem koupila úžasnou deku do kočárku..... a v Puntanele jsem v barvičce deky zelinkavá viděla i super zavinovací šátek.... pro ten si asi taky zajdu, na ten veletrh si určitě počkám dělám v Letňanech, takže super, jen škoda,že už to není teď 😀

martinka79
25. led 2008

tak to ten veletrh holky vykoupíme 😀
já včera objednávala peřinku a polštář do postýlky a nějaké povlečení pohádkový potiv (ferda mravenec atd.) dcera usoudila, že se to malému bode moc moc líbit. JInak nic. vyvyřit všechny věci stačí opravdu až kolem 33-36t. ale může to být klidně dříve. 😵

olivz
25. led 2008

Ahoj holčiny,jak vás tak čtu ,tak jste mě pěkně navnadily s těma veletrhama 😀 Byla jste některá i na tom v Brně? Praha asi bude mít určitě lepší výběr,co?

martinka79
25. led 2008

Kdepak vše se přesouvá do Brna. a někdy na veletrh dojíždějí firmy z Moravy. 🙂

olivz
25. led 2008

Marti, fakt? Tak to jim to asi vykoupíme 😀 Jen doufám že nebude moc zima, s malým prckem v tom davu lidí,by to asi nebylo to pravý ořechový.
Toho "nakupovacího" manžu ti docela závidím 😉 ,ten můj jde na nákup jen když je nejhůř.Ale nebrblá u toho,aspoň něco.

martinka79
25. led 2008

olivz: 🙂 vážně bych ho žádné ženské jen tak nepustila, už kvůli těm nákupům 😀 Rvala bych se jako dračice. 😀
Jo lídí je tam dosti, ale neboj to zvládneš. 🙂 😉

martinka79
25. led 2008

myslím si, že pokud by bude dobře tak zvládnu oba dva veletrhy. Do Prahy to mám kousek a do Brny vytáhnu svoji maminu 🙂 třeba mi něco koupí......... 😀 😀 😀 musí si hýčkat svoji dceru.

nadik
25. led 2008

AHoj holky, tady jsem našla odkaz na ty Letňany http://www.forkids.cz/2008/cz/uvod.asp 😉

martinka79
25. led 2008

taky jsem ho našla. super. 🙂

olivz
25. led 2008

tak jsem našla odkaz na Brno http://www.bvv.cz/prodite
Ta Praha mě láká víc,ale manžu tam nedostanu.
Marti, manžu lídej a nepusť 😀 , já bych toho mýho taky nevyměnila ani nepustila 😉

martinka79
25. led 2008

olivz: to ti věřím naši chlapy jsou ti nejlepší a jen doufám, že naši děti si najdou stejně skvělé partnery jako my všechny. No ztak ho nalákej na nějaké vzrůšo. 🙂 😀 romantiku. 😨

martinka79
25. led 2008

píšu něco do školy a raději bych vyrazila někam ven ovšem práce nepočká a musí to dnes být, ach jo jak mne to nebaví. 🙂 ještě, že je ten koník jako rozptýlení 😀

martinka79
25. led 2008

teda maminy vy snad dnes všechny nakupujete. A to sjte mi nemohli řící, já bych V8m řekla co potřebuji 😀
Právě pracuji na PCa menší rozptýlení při psaní by se mi hodilo. Tak mi společnost dělá Tv s písničkami a ovoce.
Tak nákupům zdar anechte mi také v těchobchodech něco, aby manžel měl z čeho vybírat. 😎

e.k.t
25. led 2008

já dnes nenakupuji, ale koukala jsem na kočárky a mám asi 5 postupujících do finále

martinka79
25. led 2008

tak to je dobré. 🙂

e.k.t
25. led 2008

no platí manžel tak taky bude účasten rozhodování, ale zatím to vypadá že mi stanoví limit a nechá to na mé úvaze 😅

martinka79
25. led 2008

no jasně nejvíce s ním budeš brázdit ty. 🙂 já řešila tenkrát aby byl dosti vysoký pro mnažela teréní. dobře vyber.

olivz
25. led 2008

Já už s nákupy do porodu snad skončila 😝 ,peněženka by to asi už nerozchodila ☹ Škoda,že se nedá nějak nafouknout 😀
Ještě vlastně dětský mýdlo pro prcka a jedno pro mě do porodky,ale to už nic není.
Viděla jsem,že jste tu řešily leopardí podprdu,to je mazec 😀 😀 Já si tu svoji zas omylem pridala k červenýmu prádlu,takže je teď růžová 😠 Naštěstí to byla stará,co jsem měla ještě po dceři a do porodky snad bude stačit a novou koupim cestou z porodky podle aktuální velikosti.