Kdy začít s nákupy pro mimi?

licina
11. led 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, kdy jste začali nakupovat nebo kdy máte v plánu nákup věciček pro mimi?????

zuzik03
11. led 2008

Já začala v 31tt, od nuly, ale asi jsem tady dost výjimka, většinou už holky všechno mají (krom kočárku) a už postupně perou. Ale záleží spíš jak se cítíš a jak Tě to baví a samozřejmě taky, jestli na to máš čas 😉

pavlina05
11. led 2008

luci..no já se odvážila koupit pár věcí teď ve středu v Tescu. Jinak mám pořád jakýsi respekt.
Záleží opravdu na tobě...
Některé bláznivky jančí už ve 12 tt!!! 😝

kalerat
11. led 2008

Tak já mám asi jako ty pavli respekt a na mimi jsme ještě nic nekoupili. myslím, že je na to čas. A oblečky a různé věci budou mít pořád 🙂

mobina
11. led 2008

Myslím, že kolem toho 30tt to stačí. Spíš bych se zatím věnovala sepisování toho, co vlastně pořídit chci a potřebuju 😉

krista
11. led 2008

Ahojky, já jsem začla po tom co jsem zjistila výsledky tripplů, takže nějaký 16tt, ale to byly maličkosti jako oblečky atd., jinak jsem asi ve 25tt koupila kočárek, ale ne protože bych chtěla, ale protože ho vyprodávali a my jsme ho hrozně chtěli 🙂 Ale až teď budeme kupovat autosedačku, povlečení, peřinky, věci do porodnice ... 😉

krista
11. led 2008

Ještě jsem chtěla dodat, že jsme neměli nic našetřeno, protože jsme zrovna dokončili rekonstrukci, která žrala každou výplatu, proto jsem to musela kupovat takhle postupně, abych se z toho nezcvokla 😀

nadik
11. led 2008

Ahojky holky já koupila dnes první chtěla jsem vědět co čekáme a podle toho se zařídit... taky si říkám,že stačí pár věciček a až se to narodí, dá se vždycky koupit, dnes je možnosti veliká 🙂

mkr
11. led 2008

ahoj, tak my začali nakupovat po 24 tt, ted jsem ve 35 tt a hrozí už porod, takže je lepší to už mít připravený já mám jen vypráno a stihla jsem to nejdůležitější vyžehlit, jinak zbytek bude muset počkat, je lepší to mít dřív nachystaný

mysinka
12. led 2008

Taky jsme počkali až po 24tt...ale zato teď....z oblečení mám snad úplně všechno a ještě spoustu navíc 😀 no nekupte to, když je to tak krásné 😀 Ale nejsem blázen, spoustu věcí mám odsud z bazaru nebo z MMB, jen asi 6 kousků je úplně nové oblečení 😉 Už se chystáme i na kočár, ale jen zaplatit, vyzvedávat se bude až těsně před porodem.

monaberuska1
12. led 2008

Ahojky holky🙂
já jsem začla nakupovat až po 3 měsíci těhu, říká se nějak že do 3 měsíce těhu by jsi neměla nic dostat na mimí a ani nic kupovat, a já se toho držela🙂ale pak jsem nakupovala a taky dostávala.-)bavilo mě to🙂ale teď to ani všecko neunosíme☹mám teda zatím jen to nejmenší🙂

e.k.t
22. led 2008

my začnema nakupovat v únoru po výsledcích amnio, to bude jednodušší i s barvou, v neutrální se tady nic hezkého nevyskytuje, nebo jsem příliš náročná

many
22. led 2008

no my už nakupujeme 😀 včera jsem koupila malýmu flašenku a kojana 😀 😀 😀 a jeden overálek 😀 😀 😀 už to pomalu příbýbá 😀

veda
22. led 2008

já čekala na výsledky z plodovky tzn. 20 týden. Už toho mám požehnaně. Ale teď jsou úžasné slevy, tak proč toho nevyužít.

martinka79
22. led 2008

já si vše připravila také po 20t, jelikož jsem čekala co mi řeknou na klinice a teď mám vše hotové a připravené, chybí mi pár maličkostí a nová autosedačka, pro stačí pouze zajet a šup s ní do porodnice. Jo a postýlku si musíme dovézt a sestavit a jinak hurá do výchovy našeho Míšánka. 🙂

marinka
22. led 2008

pavli, tak to já budu asi patřit mezi ty bláznivky, já jsem začala nakupovat hned od potvrzení těhu 😀 Samozřejmě jen ty menší věcičky, kočárek, postýlku apod. jsme koupili kolem 20 tt a tak do 30 tt jsme měla doma všechno, kromě věcí do porodky. Ráda mám všechno zařízeno s předstihem a nechtěla jsem riskovat, že třeba budu mít ke konci nějaký problém, budu muset ležet a bude to všechno na manžovi 😝 😀

anka.
22. led 2008

Ahoj, tak mi nakoupili pár věcí, když jsme náhodou na něco pěkného narazili...je fakt, že paradoxně teď už jsme dlouho nic nekoupili. 😅 Máme kočárek a autosedačku, chybí nám vanička, postýlka, peřinky apod...

martinka79
22. led 2008

🙂 super 🙂

noangel
22. led 2008

no ja zacla pred tydnem, predtim jsem koupila jen ponozky a tricanko, pak jeste malej dostal hadriky na vanoce ale vybaveni kocarek atd az ted

martinka79
22. led 2008

🙂 když jsou finance tak to jde rychle na trhu je spousty věcí. 🙂 tak šťastné nákupy.

anka.
22. led 2008

Jo, když jsou finance a místo v bytě ☹ (my jsme se chtěli přestěhovat a teď to tak vypadá, že to možná nestihnem) 😢 😢

martinka79
22. led 2008

nezoufej. My stavíme a stále nebydlíme v domečku abudu muset vydržet v bytě asi do Vánoc.Miminku to nevadí a my to přečkáme. 🙂 Miminka jsou naše štěstí. Bude to i tak u Vás krásné.

noangel
22. led 2008

martinka79: no mam stesti ze pracuju a po praci nemam silu nic jinyho delat takze vyplat za posledni pulrok sem se temer nedotkla, utracim az ted az me desi se vzdycky podivat na vypis z uctu 🙂

gimulka
22. led 2008

Tak já taky nakupuju od té doby co vím, že jsem těhu, ty větší věci chceme kupovat tak od dubna. Pořád si říkám, že lepší sem tam něco než pak všechno naráz...

anka.
22. led 2008

martinka_krásné to bude, ale doufám, že se kolem té postýlky nějak protáhnu až ji budem mít 😀 😀 😀 (máme opravdu malý byt) A u vás to vypadá na stěhování příští zimu?

martinka79
22. led 2008

anka. asi tak nějak do léta se to nestihne takže si dávám Vánoce v novém ať to stojí co to stojí. 😀 No tak si pořiď takvou tu s kolečky a občas s ní povyjedeš.Určitě to dopadne a snažte se popohnat ten větší byt, pokud to nějak jde a nekomplikuje to něco vážného. Bude to krásné uvidíš. 🙂 My máme byt velký, ale plný. ˇ5ešíme kam s PC z ložnice s televizí a tak. Dcera je na toto vše ještě malá, aby měla takový servis v pokojíku.
noangel: tak to bych tě potřebovala za vzor. Já sice přestala chodit do práce v prosinci, ale vždy jsme našla nějakou chvilku na nákupy a z práce jsem unavená byla i nebyla. Většinou jsem utrácela za dceru a občas něco na mimi. 🙂

elly
22. led 2008

Hm, tak vetsinou se rika, ze kocarek a postylku atd..by se meli kupovat uz od 7 mesice...vzhedem k tomu, kdyby se predcasne rodilo....to se muze stat...a nehlede na to, ze obcas jsou dlouhe cekaci lhuty na dodani...
A vecicky? Urcite az po 3 mesici ci druhem trimentru..neni kam spechat... 😉

nadik
22. led 2008

ahojky... holky taky řeším zda už mám objednat kočárek či ne... víme už jaký chcem, ale sami v obchodě mi řekli,že není skladem a dodací termín může být max měsíc.... tudíž si myslím,že když budu mít koupení kočárek v 7měsíci těhu, že už snad není brzy... stejně by nebyl nejspíš doma, tak jak je v pověrách... 🙂 Jak jste natom vy?

anka.
22. led 2008

martinka_Jojo, nějak to dopadne 😀 . Nic vážného nám nebrání - "jen" sehnat dobrý byt za dobré peníze 😅
nadik_my jsme také objednávali dřív. Dodací doba byla až 3 měsíce a měli jsme strach co kdyby přišel nakonec ten kočárek jiný apod (mám stěstí na různé naschvály)...no. nakonec všecko dobře dopadlo - přišel dřív - a v pořádku a není to vůbec na škodu (myslím 😉

noangel
22. led 2008

martinka79: 🙂 sem mela vyhodu ze sem se v nicem nevyznala tak ani nevedala co nakupovat, ja ted vsechno tak nak chaoticky chystam uz mam treba sbalenou tasku do porodnice ale dite nemam v cem odvezt 😀

nadik
22. led 2008

Holky dík... když ono to tak letí a jak chodím k tomu do práce, tak mi to že jsem našla 2 // přijde jako včera... proto už otom dost po večerech přemýšlím.... 😉