Kdy začít s nákupy pro mimi?

licina
11. led 2008

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, kdy jste začali nakupovat nebo kdy máte v plánu nákup věciček pro mimi?????

gaba3
23. led 2008

ahojky 🙂 tak po včerejší diskusi jsem dnes byla nakupovat a kromě kojící leopardí podprdy a plenek mám už úplně všechno - jupíí 😀 taky mám pěkně vybílenou peněženku 😝

lisounek
23. led 2008

holky ja asi zacnu nakupovat az budu vedet co to je a to je jeste pekne za dlouho 😉 je toho ale dost co ?? 🤐

gaba3
23. led 2008

no docela toho je dost no... ale když si to pěkně rozvrhneš, tak to pak nebude tolik finančně bolet 😉 já začala na prcka nakupovat neutrální věcičky po NT, takže po 12tt a ve 20tt to vypuklo, když jsme se dozvěděli pohlaví, i kočárek je u babičky zaparkovaný od prosince 🙂

lisounek
23. led 2008

no taky to vidim az tak po tom 12 tt jestli - nechci to nejak uspechat mela jsem problemy a tak si porad rikam, ze casu dost 😨

alenka83
23. led 2008

ahoj holky, tak právě brouzdám po netu a snažím se vybrat nějaký typ kočárku. Říkám si, že je ještě čas, ale teď bych vždy chtěla na nákupu něco pořídit. Třeba jen balík plínek nebo nějakej obleček. Taky se chystám na ten veletrh Pro dítě 2008 a doufám, že tam dobře nakoupím. Většinou tam mají docela dobrý ceny. Ale dokud nebudeme vědět, co v bříšku máme, tak to moc nechci hrotit. Docela se bojím, že určení pohlaví nebude jasné. S jakou určitostí to máte vy? Říká vám stále doktor to samé a nebo to už změnil?

gaba3
23. led 2008

jojo 😉 jen pozor, at si včas nachystáš tašku do porodnice a nééé jako já 😀 kdyby mě tady holčiny nenakoply, tak jí nebudu mít sbalenou ani za měsíc 😅 no a ani ještě nemám vypráno a vyžehleno pro prcka, tak se do toho budu muset pustit 😕 a co bys radši chtěla chlapečka nebo holčičku? 😉

lisounek
23. led 2008

ja asi kluka 😉 ale pro holcicku uz mame jmeno, tak by to taky nevadilo - jen uz to chci vedet 😀

gaba3
23. led 2008

ahoj alenko 😉 a kde a kdy bude ten veletrh? a s tím pohlavím: u nás to prcek pořád schovával a dával si mezi nožičky ručičku, tak už jsem začínala tušit 😀 ale ve 20tt nám ho Dr. popošťouchla a pěkně na nás roztáhl nožky a byl tam pindík, asi dva týdny nato jsem byla u jiného doktora na UZV srdíčka a zeptala jsem se (jak to vidí dva dr.) a ten taky potvrdil chlapečka a ted jsem byla ve 30tt na UZV a už jsem to poznala pěkně sama a dr. říkala, že je to kluk jak vyšitej, tak snad nebudeme u porodu překvapani (mám vše chlapecké) 😕

gaba3
23. led 2008

lisounek: třeba se zadaří 😉 porovnávaly jsem s holkama a kluci víc kopou (můžu potvrdit), případně se máš naco těšit 😀

alenka83
23. led 2008

ten veletrh by měl být v Praze Letňanech ve dnech 06.-09. března. Je to většinou moc hezké a mají tam právě novinky pro děti za dobrý veletržní ceny. Takže doporučuji! Možná to tedy i stihneš pokud se prckovi nebude chtít na svět dříve 😀 Bude to tedy i v Brně a to někdy koncem března, myslím ten poslední víkend. Toho se taky bojím, že se bude schovávat a neukáže se nám i když od prvního dne těhotenství cítím klučíka, tak uvidím, jestli se pletu nebo ne. 😀 Také se chci zeptat nezávisle dvou doktorů na utz a když se shodnou, tak asi nekecaj🙂

gaba3
23. led 2008

alenko, díky 😉 mě by spíš vyhovovalo to Brno (je to blíž), ale to už asi bude na nás pozdě.... a o těch Dr. jsem si taky říkala, že oba dva se nemůžou splést 😉 a taky cítím, že je to kluk, jak jsem psala, kope teeeeeda pěkně 😀 tak at se zadaří a brzo víte pohlaví 😉 no nic,bolí mě zadek z toho věčného sezení u pc a letím do sprchy, tak hezký večer 🙂

e.k.t
23. led 2008

no taky čekám asi to vypukne příští týden, v úterý budou výsledky amnio a tudíž budeme vědět co to máme, uuuž se oba těšíme.

noangel
24. led 2008

alenka83: me mudr rekl kluka uz v 16tt protoze malej porad lezi prdelkou nahoru a nozkama od sebe takze to bylo videt tak ze jsme to poznala i sama 🙂

nadik
24. led 2008

Ahoj Holky, nemám moc času to celé pročítat jsem v práci, co je to za veletrh tady v Letňanech? 6-9.3???

alenka83
24. led 2008

je to veletrh pro dítě08, takže tam budou všechny věci a výrobky spojené s dětmi a péčí o ně. To znamená přes kosmetiku, dětský pokojíky až po kočárky a pomůcky pro děti a matku. Je to opravdu zajímavé. Vystavovatelé tam mají své nové výrobky, můžeš si všechno vyzkoušet a nechat poradit a tak. Je to tam kolikrát i cenově výhodnější, určitě, pokud ještě nemáš celou výbavu bych doporučovala se tam jet alespon podívat. Plánuju tam hodně koupit, pokud to už nebude přebraný...

sarah.j
24. led 2008

alenko83 koukám že ty už si veletrh někdy navštívila 🙂 Já bych chtěla v Letňanech pořídit kočárek Mutsy, myslíš že je to nadějný? A mívaj tam výběr? Já tam ještě nebyla 😅
Děkuju

martinka79
24. led 2008

gaba3: tak vidíš jak ti koník pomohl s nákupem. Mně manžel včera dovezl něco z Prahy a koupil dva balíky plínek. Ještě že tak rád nakupuje. Na veletr se chystám. Byla jsem tam loni a vážně super. Nakoupila jsem věcičky pro kámošku. je to podobné veletrhu hraček, pokud jste někdo byl. Mnohem nižší ceny a dobrý výběr, jen pozor néééééééé tolik kusů od daného typu. Užijte si to všichni kdo tam pojedete. 🙂

anka.
24. led 2008

Holky, zapomněla jsem napsat, že ve mě ten včerejšek taky vzbudil potřebu nakupovat 😀 Hm, a skončili jsme s praktickým nákupem - super botiček tak na 12 měsíců 😀 (praktické věci zůstaly opět zapomenuty) 😀 😀

Na tom veletrhu je i oblečení?

martinka79
24. led 2008

ano

martinka79
24. led 2008

anka: to nevadí aspoň něco jsi koupila 😀 boty se ti také potom hodí.

e.k.t
24. led 2008

no přemýšlím že pokud bude mít manža náladu že bych se taky jela podívat

anka.
24. led 2008

martinka_takže fajn. Co už mám do porodnice? Boty na roční dítě, dobrý, ne? 😀 Tak se na veletrhu nejspíš uvidíme. Teda jestli budu mít odvahu prodírat se v 9. měsíci davy nákupuchtivých matek 😀

noangel
24. led 2008

hm ten veletrh je i v brne od 26.-30.3. treba bych to stihla kdyz pujdu hned prvni den 😀

anka.
24. led 2008

noangel_hehe anebo si tam můžeš otevřít stánek "zrození life" 😀

e.k.t
24. led 2008

to snad raději ani ne. ale snad by se našel někdo kdo by poskytl první pomoc, lidí tam bude urřitě hodně 😉

noangel
24. led 2008

hlavne by me treba kazdy vystavovatel neco poskytl zdarma ze stanku a mela bych vystarano 😀

e.k.t
24. led 2008

no to mám strach, ale třeba by to vzali jako levnou reklamu. Ale myslím že by sis raději užila pohostinství a zázemí porodnice, ale porod netrvá půl hodiny tak bys to asi stihla do porodky

gaba3
24. led 2008

ahoj holky 😉 tak já do Prahy nepojedu a v Brně už to pravděpodobně nestihnu 😒
marti: no vidíš, jak máš šikovného manžela 🙂 a on vážně rád nakupuje?
anka: ty botičky super 😀 😀 😀
holky, kolik balení plenek newborn pořizujete?prcci prej z toho rychle vyrostou.... jo a budou mi stačit do porodky 2 balení vložek? já včera nevěděla kolik 😅

noangel
24. led 2008

gaba3: jj 2-3 baleni by mely stacit, ale pokud by ti 2 nahodou nestacily tak v kazdy nemocnici je lekarna, kde urcite muzes dalsi dokoupit

noangel
24. led 2008

ekt: v brne je z vystaviste do porodky 5 min autem 😉