Klasické bílé látkové pleny (jako po nás) - kde seženu?

astyna
29. led 2017

Ahoj holky,

doma jsme zkusili přebalit syna do bílých klasických čtverců (70x70) a moc se nám to s manželem zalíbilo, takže se ptám, kde se dají sehnat? Kokala jsem na na plenky od T-tomi, ty podle fotek vypadají hodně podobně jako ty od naší tchýně, ale nejsem si jistá, zda to není nějaký šunt. Jaké zkušenosti s klasickými plenami máte vy?

Děkuji 🙂

pekluska88
30. led 2017

@astyna já jsem před 4 lety pořizovala pleny v IKEA. Tehdy byly hodně chvalene,tak jsem šla do nich. Nešetřila jsem je,plinky i vyvaruju,teď je půl roku používám i na mladší a jsou pořád jako nové... Dívala jsem se teda na stránky IKEA a 2ks prodávají za 129,- korun... Což mně přijde hodně... Tehdy byly za polovinu...

talina
30. led 2017

Já kupovala u nás v Babycentru v Pardubicích. Hledejte pod pojmem Libštátské pleny 🙂

bekyc
30. led 2017

T-tomi jsou super, používám nebělené (nejsou na nich vidět tolik fleky 😀 ), mají v Bráně k dětem

astyna
autor
30. led 2017

@bekyc

mě se taky víc líbí nebělené, aspon se tam kdovíjaký flek ztratí 🙂 mrknu na to, tchýně mi doma našla ještě 10 ks, ale chci nějaké i svoje 🙂

jasica77
30. led 2017

Mame take Kikko lux,je tam psáno neco jako "stare dobre casy",kupovala jsem v DM, 5 kusu za 260kc,pevne,spokojenost.

yerry
30. led 2017

@astyna jam mam doma libštatské pleny a troufnu si říct že to jsou ty co měly naše maminky. Já Teda nedávám látkový ale svagrova ano a mela je půjčené u obou deti a ja je pouzívám na blikající miminka (takže prané porad ) a jsou pořád v top stavu

ka_cici
30. led 2017

@bekyc t-tomy jsem ted objednavala, tak doufam, ze budu taky spokojena 😉

astyna
autor
30. led 2017

@ka_cici

já pořád právě pročítám názory/recenze na libštácké a t-tomi a neumím se rozhodnout :D půjdu je ošahat po obchodech.

talina
30. led 2017

u libštáckých záleží na váze, kupovala jsem imitadi v DM s tiskem kačenek a ty se proti těm bílým nedaly srovnat

ka_cici
30. led 2017

@astyna ja teda taky projela asi uz tisic recenzi. Mam asi 20ks ctvercovek jeste po nas, ale to stacit nebude. Nakonec jsem rozhodla, ze vyzkousim ty t-tomi kvuli cene, jsou skoro o pulku levnejsi, tak jestli budou funkcni, tak to bude super!

ka_cici
31. led 2017

Tak mi dnes dorazily ty T-tomi plinky a vypadaji skvele, fakt vyssi gramaz, hebky... tak snad takhle vydrzi 😉

astyna
autor
31. led 2017

@ka_cici

Tak to je super 🙂 já si dnes ošahala Kikko a Libštáty a hrůza...Tvrdé, nepoddajné, nedovedu si představit, že to motám na dítě. T-tomi půjdu ošahat příští týden, v pátek má přijet tchýně s další várkou "starých" plen, které našla na půdě 🙂

ka_cici
31. led 2017

@astyna jj je to k neporovnání oproti těm starým plinkám, ty jsou sice festovní, ale taky takový tvrdý právě. Tak uvidíš, ošahej si 🙂 já jsem mile překvapena

dvoraiv
31. led 2017

Jen pro zasmati, objednavala jsem pouze na zabaleni mimi do poradny takove hezke z obrazky a nedivala jsem se na gramaz, ale na design.. tak mame 3 krasne plenky, pres ktere je ale take krasne videt a taak se natahly do delky, takze se z nich staly pruhledne osusky 😀😀

astyna
autor
1. únor 2017

@dvoraiv

já mám jednu takovou festovní do kočárku - sice je průhledná jak igelit, ale ty sloníci nemají chybu :D taky jsem nekoukala na gramáž, ale aby se mi to líbilo.

astyna
autor
3. únor 2017

holky, tak dnes mi přišly z feeda t-tomi nebělené a super 🙂 objednala jsem si ještě jedny výstavní bambusové do kočárku.