Kočár Hartan VIP XL. Jak ukládáte mimi do hluboké korby?

macina
6. pro 2010

Ahoj!Chtěla jsem se zeptat maminek,které mají tento kočárek,jak řešíte uložení miminka v hluboké korbě?Myslím,že se tento kočár nedodává běžně s klasickou slídou...I když tam dám miminu fusak,tak bych ještě chtěla tu korbičku něčím jakoby zabednit....Snad jsem se nevyjádřila jako tatar 😒 😨 Děkuji za odpovědi...

xovicka
7. pro 2010

Mám Hartan topline S, ale asi to bude podobné. Otázka spíš zní, co máš za korbu... Teď myslím začali vyrábět nějaký nový typ korbičky, ten neznám. Ta jejich předchozí skládací korbička mne nezaujala a tak jsem si pořídila pevnou vložnou tašku. V tašce mám matraci a na ní ještě takový jakoby spodek od fusaku, přes tu tašku se připíná ten horní díl od fusaku a slouží tedy jako nánožník, je to docela teplé, takže si myslím, že bude stačit dovnitř dát dítě v teplém overalku a přikrýt teplou dekou. Pokud by ale extrémně foukalo, můžu přes to ještě přehodit nánožník od sporťáku a případně se ke kočáru dodává běžně i pláštěnka. Když já moc netuším, co myslíš tou slídou, já si pod tím pojmem představuju takové to průhledné okýnko v boudě 🙂