Kočárek Knorr Uno Air Universum. Máte zkušenost?

basol
9. únor 2009

Holky, nemáte někdo tento kočárek nebo zkušenost s touto značkou kočárů???

astrane
9. únor 2009

Zkoušela jsem knorry v obchodě a podle mě(nebo spíš pro mě) jsou těžký,nezvedla bych ho na obrubník u silnice ☹ Ale prý dost vydrží...

eleonora
9. únor 2009

Ahoj basol
ja jsem mela knorr nizza air kocarek a extremne tezkej mi neprijde je stejny jako hoco. do terenu byl super a vydrzel dve deti . Jedina nevyhoda je ze nam mirne vysisovala striska 😒 . Jinak ma super prislusenstvi a nikde se nic nerozbilo ani nepovolilo

astrane
9. únor 2009

Hoco se mi zdálo taky těžký...souhlasím-je to tak nastejno...
Jedině si ho zkusit a potěžkat.Já kočárek,na kterej musím vyvinout značné úsilí oběma rukama,abych ho zvedla na zadní kola (prázdnej) nechtěla,odmítám nadskakovat na něj u každýho rantlu.Ale je hodně lidí,co si je chválí....třeba mají větší sílu 😉

astrane
9. únor 2009

PS.Uno air váží skoro 19 kg!A u toho druhýho se mi ty kolečka zdají moc malý,ale ten jsem v ruce neměla,takže nesoudím...do města by to třeba šlo...

eleonora
10. únor 2009

Tak ten nas kocarek vazi asi 16kg a neprijde mi az tak tezky a teren zvlada moc dobre, ale zalezi na kazdym co si vybere a hlavne kde s nim bude jezdit 😉

astrane
10. únor 2009

Ta váha se u nich dost liší-podle typu.Já nechtěla jít přes 15 kg,ale jinak se mi líbili.Jen mi nějak nesedl,prostě jsem si představovala,že se sním bude jezdit líp 🙂 Ale jinak mají dobrou pověst co se týče výdrže,hodně jsem o nich četla,proto jsem ho taky byla omrknout... 😉

basol
autor
10. únor 2009

Holky díky moc. Zajedeme se na něj podívat na veletrh do Brna a uvidíme. Bohužel, nemají ho v žádném obchodě, který jsem navštívila☹ A když už mají značku, tak jen dle katalogu, což se nesmysl kupovat... ☹

astrane
10. únor 2009

Nevím,kde bydlíte,ale v Brně byli k vidění asi ve 3 obchodech-Růžový panter na Křenové,Balli na Tomkově nám. a na Hybešové v Dětském světě

basol
autor
11. únor 2009

astrane, v Růžovým panteru ho právě že nemají... Měli pouze katalog☹

astrane
11. únor 2009

Už ne?Já si je tam byla omrknout,ale už je to 2 roky.Ale ještě nějakou dobu je tam měli,i když už jsem tam byla s kočárem...V tom Balli měli dokonce 2 nebo 3 druhy-ale taky tehdy.Sice jsem tam byla na podzim,ale nedívala jsem se na všechny kočárky-hledali jsme s kamarádkou 1 konkrétní.
Já si zkoušela Nizza Air a ač uváděli 16kg váhu,tak jsem ho nemohla zvednout jen na 2 kola a byl hrozně tvrdej,ale někomu to nevadí...Ten Uno air bude jeho nástupce.Ale jestli chcete jezdit jen po městě,tak ten universum by za podívání stál.Co tam napsat mail a zeptat se jestli ho mají?
info@kocarkyballi.cz -našla jsem to na jejich stránkách
Jinak pak asi na BVV.

basol
autor
14. únor 2009

právě že bych chtěla podvozek z uno air, ale boudu z universum... vůbec nevím, zda by to šlo. Ale pravdu bude zajít na ten veletrh Prodítě v Brně. Tak bude vše pod 1 střechou anakonec se může stát, že vybereme úplně něco jiného 😀 Ale moc děkuji!!!!

lenkabu
14. únor 2009

Já mám sporťák Knorr joggy Sa jsem spokojená,a je za krásnou cenu 😉

basol
autor
23. únor 2009

Strašně těžko se shání, nemají je na moc prodejnách, to je děs!!! ☹

sebino5
26. únor 2010

Mám zrovna UNO AIR doma. Jsem s ním spokojená. První jsem měla hoco, pak jsem ho prodala. /Už jsem nepočítala s dalším mimčem/ Na druhé už jsem nechtěla tolik utrácet, KNORR je levnější. Když je oba srovnám, tak bych řekla, že žádný velký rozdíl.
Je dobrý hlavně do terénu, má dobré pérování a velká kola. Kdyby jste něco ještě potřebovala vědět, tak napište.
Jinak na jaře ho budu prodávat. 🙂

sebino5
26. únor 2010

To už píšu pozdě, nekoukala jsem na rok.