Kojenecká lahev a dudlík Tommee Tippee nebo Avent?

28. června 2016 
Která značka je lepší na výběr kojenecké láhve a dudlíku?
27. čer 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla že celkem na stejno....možná tt pro novorozence a později avent....
27. čer 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedeme od narození v Aventu a jsme spokojení. Jen první dudlíky měla malá od Difraxu pro nedonošence, pak už jsme najeli na Avent a Babylove. Avent má teď nějaké nové lahvičky a ty se mi teda líbí moc, možná pro druhé vyzkouším, i když jich mám dost po dceři.
27. čer 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOMMEE TIPPEE
27. čer 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misska1 jedno moje dite nechtelo nic jinyho nez TT a druhy zase jedine Avent... urcite bych dopredu nekupovala nejaky velky zasoby, ale jen jednu a vyzkousela
jinak kvalitou, si myslim, je to tak nastejno
ty novy, siroky od Aventu se mi taky libi
s dudlikama je to stejne tak - ani jedno dite nechtelo ty zkoseny - u nas jedine Avent a MAM
ale tohle je taky "kus od kusu"
27. čer 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudliky jsem vyzkousela 5 druhu, nakonec nechtela nic. a zvladla to bez dudliku. Kojeneckou lahev nechtela vubec s dudlikem, nakonec vyhral hrnicek TT s pitkem, bez dudliku, co bylo s didlikem z toho nic nepozrela, ani nechtela "ucici" lahvicku. Rovnou pila s brckem....v nececlem roce tkaze je to individualni dite od ditete a ja utratila za dudliky docela dost penez a k nicemu
27. čer 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zvolila TT a byla jsem spokojená. Jenže jsem z vesnice a i v okolních městečkách se nedají sehnat náhradní savičky a případně další příslušenství. Vždycky jsem musela cestovat daleko nebo objednávat z netu a to se pak celkem prodražilo. Takže pokud nejsi z většího města, tak doporučuju si trochu zmapovat terén, protože já to podcenila a vůbec mě nenapadlo, že když někde prodávají lahvičky, že nemají i samostatné savičky. Kdybych to věděla, jaký bude problém se savičkami, tak bych volila určitě Avent. U nás seženu TT celé flašky v pohodě, ale jenom savičku mi nikde neprodají, kdežto Avent, co jsem si tak všimla má savičky i snad v každém Tescu a i menších drogérkách.
27. čer 2013 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My meli TT a byly super, kupovala jsem antikolikové savičky a fungovali perfektne.
Pitko nam nechtela ani TT ani Avent, ale s brckem a cestovní tréninkový hrníček obé od TT
ji vyhovovali.
27. čer 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla kojeneckou láhev od firmy Avent a byla jsem s ní spokojená, mají v nabídce různé druhy saviček, používali jsem ty airflex, které zabraňovaly průniku vzduchu z lahve do savicky, tím pádem i do bříška a miminko pak tolik nebolelo
13. srp 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás v Limpopoz maminky nakupují lahve Tommee Tippee pro miminka od narození a později lahvičky a hrníčky Avent. Antikoliková láhev obsahuje speciální trubičku, která odvádí vzduch během krmení a snižuje výskyt koliky. Trubička mění barvu na růžovou, pokud je teplota mléka vyšší než doporučených 37°C. K lahvičkám nabízíme samostatně i savičky s různě velkými otvory označené věkem miminka či pro účel krmení - mléko, kaše..
22. srp 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
@misska1 @saabina @studankav @jamys @marketnieuw @xsenova @jenny.kay @zamilovanadonej @misska1

Ahoj maminky,

mohly byste, prosím, vložit své zkušenosti s dudlíkem na http://www.modrykonik.cz/dudlik/ do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme?

Pomůžete tím ostatním maminkám, které si prochází stejným obdobím a zvažují zda dudlík ano, či ne a hledají na MK radu, tip, pomoc a zkušenosti vedle obecných informací, které najdou v knihovničce.

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča
6. lis 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
21. led 2015 v 09:34 • lenkasubrtova
21. led 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obě značky jsou dobré, v testech vždy vychází dobře. Používáme lahvičky, hrnečky, atd.. obou a super, doporučuji
26. led 2015 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
14. bře 2015 v 08:16 • monsac
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krajnakovalenka.
Já jsem měla NUK a Avent, ale obarvili se mi od čaje, ten čaj z nich byl pak cítit, samé záhy a mě to nebavilo pořád dokola drhnout. Pak jsem našla lifefactory, koupila a maximální spokojenost. Je ze zdravitně nezávadného borosilikátového skla, má ochranný obal, který ju chrání před rozbitím, ale taky se líp drží a dětem neklouže. Stačí jí jen vypláchnout Je fakt skvělá. Teď už je malý větší, tak jsem savičku vyměnila za pítko, bude tu lahev mít až do školky Koupila jsem jí na http://www.pijemezeskla.cz/ mají tam totiž dopravu na vše zdarma
28. čer 2016 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek