Kojenecká lahev a dudlík Tommee Tippee nebo Avent?

misska1
27. čer 2013

Která značka je lepší na výběr kojenecké láhve a dudlíku?

zamilovanadonej
27. čer 2013

Já bych řekla že celkem na stejno....možná tt pro novorozence a později avent....

jenny.kay
27. čer 2013

jedeme od narození v Aventu a jsme spokojení. Jen první dudlíky měla malá od Difraxu pro nedonošence, pak už jsme najeli na Avent a Babylove. Avent má teď nějaké nové lahvičky a ty se mi teda líbí moc, možná pro druhé vyzkouším, i když jich mám dost po dceři.

xsenova
27. čer 2013

TOMMEE TIPPEE

marketnieuw
27. čer 2013

@misska1 jedno moje dite nechtelo nic jinyho nez TT a druhy zase jedine Avent... urcite bych dopredu nekupovala nejaky velky zasoby, ale jen jednu a vyzkousela
jinak kvalitou, si myslim, je to tak nastejno
ty novy, siroky od Aventu se mi taky libi 😉
s dudlikama je to stejne tak - ani jedno dite nechtelo ty zkoseny - u nas jedine Avent a MAM
ale tohle je taky "kus od kusu" 😀

jamys
27. čer 2013

dudliky jsem vyzkousela 5 druhu, nakonec nechtela nic. a zvladla to bez dudliku. Kojeneckou lahev nechtela vubec s dudlikem, nakonec vyhral hrnicek TT s pitkem, bez dudliku, co bylo s didlikem z toho nic nepozrela, ani nechtela "ucici" lahvicku. Rovnou pila s brckem....v nececlem roce 😉 tkaze je to individualni dite od ditete 😉 a ja utratila za dudliky docela dost penez a k nicemu 😉

studankav
27. čer 2013

Já zvolila TT a byla jsem spokojená. Jenže jsem z vesnice a i v okolních městečkách se nedají sehnat náhradní savičky a případně další příslušenství. Vždycky jsem musela cestovat daleko nebo objednávat z netu a to se pak celkem prodražilo. Takže pokud nejsi z většího města, tak doporučuju si trochu zmapovat terén, protože já to podcenila a vůbec mě nenapadlo, že když někde prodávají lahvičky, že nemají i samostatné savičky. Kdybych to věděla, jaký bude problém se savičkami, tak bych volila určitě Avent. U nás seženu TT celé flašky v pohodě, ale jenom savičku mi nikde neprodají, kdežto Avent, co jsem si tak všimla má savičky i snad v každém Tescu a i menších drogérkách.

saabina
27. čer 2013

My meli TT a byly super, kupovala jsem antikolikové savičky a fungovali perfektne.
Pitko nam nechtela ani TT ani Avent, ale s brckem a cestovní tréninkový hrníček obé od TT
ji vyhovovali.

elastiq
13. srp 2013

já jsem měla kojeneckou láhev od firmy Avent a byla jsem s ní spokojená, mají v nabídce různé druhy saviček, používali jsem ty airflex, které zabraňovaly průniku vzduchu z lahve do savicky, tím pádem i do bříška a miminko pak tolik nebolelo

limpopocz
22. srp 2013

U nás v Limpopoz maminky nakupují lahve Tommee Tippee pro miminka od narození a později lahvičky a hrníčky Avent. Antikoliková láhev obsahuje speciální trubičku, která odvádí vzduch během krmení a snižuje výskyt koliky. Trubička mění barvu na růžovou, pokud je teplota mléka vyšší než doporučených 37°C. K lahvičkám nabízíme samostatně i savičky s různě velkými otvory označené věkem miminka či pro účel krmení - mléko, kaše..

jennyska
6. lis 2013

@misska1 @saabina @studankav @jamys @marketnieuw @xsenova @jenny.kay @zamilovanadonej @misska1

Ahoj maminky,

mohly byste, prosím, vložit své zkušenosti s dudlíkem na https://www.modrykonik.cz/dudlik/ do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme? 🙂

Pomůžete tím ostatním maminkám, které si prochází stejným obdobím a zvažují zda dudlík ano, či ne a hledají na MK radu, tip, pomoc a zkušenosti vedle obecných informací, které najdou v knihovničce.

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

lenkasubrtova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anetka1701
21. led 2015

.

miruskapivonka
26. led 2015

Obě značky jsou dobré, v testech vždy vychází dobře. Používáme lahvičky, hrnečky, atd.. obou a super, doporučuji 🙂

monsac
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krajnakovalenka
28. čer 2016
Uživatel krajnakovalenka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krajnakovalenka.

Já jsem měla NUK a Avent, ale obarvili se mi od čaje, ten čaj z nich byl pak cítit, samé záhy a mě to nebavilo pořád dokola drhnout. Pak jsem našla lifefactory, koupila a maximální spokojenost. Je ze zdravitně nezávadného borosilikátového skla, má ochranný obal, který ju chrání před rozbitím, ale taky se líp drží a dětem neklouže. Stačí jí jen vypláchnout 🙂 Je fakt skvělá. Teď už je malý větší, tak jsem savičku vyměnila za pítko, bude tu lahev mít až do školky 🙂 Koupila jsem jí na http://www.pijemezeskla.cz/ mají tam totiž dopravu na vše zdarma 🙂