Kojící polštář Motherhood, máte zkušenost?

rilwen
22. čer 2013

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s tímto polštářem? Je hodně jiný, než všechny ostatní. A připadá mi (aspoň na spaní) výborný. Ale jak je to s kojením? Čím je plněný? Šustí?

Budu ráda za každou zkušenost.

Díky,

Rilwen

rilwen
autor
12. črc 2013

Polštář už mám doma. Nemůžu si ho vynachválit.
- plněný je vláknem, takže nešustí
- dá se srolovat, takže je i relativně skladný
- a spaní v něm je závislost (normálně se hodně vrtím a převaluju, teď už ne. Taky jsem se ráno budila s namoženým břichem, od čehož mám teď klid)
- používám nejen tuhle polohu na fotce, ale i opačnou, kdy si bříško do poštáře odložím a celou noc ho objímám

rilwen
autor
12. črc 2013

Opora hlavy a zad

Těhotenský polštář Motherhood přispívá k pohodlnému spánku nebo odpočinku během dne. Těhotenský polštář Motherhood zajistí oporu unaveným zádům a umožňuje položit krk, páteř, bedra a nohy v jedné rovině, díky tomu můžete konečně zdravě odpočívat.

rilwen
autor
12. črc 2013

Opora hlavy a břicha

Těhotenský polštář Motherhood poskytuje nezbytnou oporu bříška během těhotenství. Obdobně jako v případě opory zad, díky polštáři Motherhood snadno naleznete ideální polohu těla a současně omezíte nepotřebné napětí šíje a zad.

rilwen
autor
12. črc 2013

Pomůcka při kojení

Těhotenský polštář Motherhood zajišťuje pohodlné kojení nejen v pozici v sedě, ale také v leže. Těhotenský polštář Motherhood poskytuje maximální komfort během kojení z prsu v sedě, zajistí oporu zad a vhodnou oporu ramen. Této pozici můžete také pohodlně číst, pokud Vám to miminko dovolí.

rilwen
autor
12. črc 2013

Terapeutický polštář

Těhotenský polštář můžete použít po porodu, kdy tolik zlobí bolestivá místa. Tato pozice těhotenského polštáře poskytuje nesmírnou úlevu ženám, které musely podstoupit nástřihu hráze a také všem osobám, které trápí hemeroidy.

rilwen
autor
12. črc 2013

Hnízdo

Těhotenský polštář je nenahraditelnou pomůckou pro ženy po císařském řezu. Zajišťuje pohodlnou oporu horní části těla.

wewe1212
7. říj 2014

@rilwen kde se dá prosím sehnat..? děkuji za odpověd :3

rilwen
autor
8. říj 2014

kupovala jsem nás internetu http://www.motherhood.cz/motherhood-cz/eshop/9-... . Malý bude mít rok a stále ho občas používám

cottie
8. říj 2014

@rilwen Polštář mám doma asi měsíc, je to nesmírné pohodlíčko, spím s ním každou noc. Musím si ho hlídat jinak mi ho krade manžel... můžu jen doporučit. s kojením a tak zkušenost zatím nemám...

ellodie
6. pro 2014

Mám ho asi 2 měsíce a je vážně super. První dvě noci jsem z něj byla rozpačitá, ale pak jsem si na něj rychle zvykla a už bych bez něj nešla spát.

smartiesb
16. pro 2014

taky jsem z nej nadsena. Myslim,ze i po tehotenstvi a kojeni s nim budu spat dal. I manzel ho ma rad a pes jeste vic 🙂))

fillipepi
31. led 2015

Vřele doporučuji! Pomohl mi v době, kdy se mi začala roztahovat děloha, takže mě každé otáčení z boku na bok bolelo. Navíc mě přestala bolet záda, protože je krásně podepře.

nattan
9. bře 2015

A mate to 3-metrove cecko?Ja mam 160 cm,tak si rikam,jak se s nim poperu..

kokous
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barabbb
30. lis 2015

Holky prodávám tady na bazárku kojící polštář Mothehood, tak koukněte 🙂
https://www.modrykonik.cz/market/potreby-pro-ko...

annahk
2. únor 2016

Nebude nekdo prodavat tento polstar?

mummy4
10. únor 2016

Měla jsem polštář od české firmy www.beemy.cz a byl úžasný, mají krásné vzory všechno jsem sladila i s mimi povlecenim🙂))) fakt doporucuju

carlaa
15. bře 2016

Tak jsem dnes rozbalila, mám polštář classic. Na úvod musím říct, že jsem naživo nikdy žádný kojak neviděla ani jsem neměla žádné doporučení, tenhle jsem si vybrala, protože se mi zdál dobrý na spaní, se kterým mám už od začátku tehu problém. Po rozbalení jsem byla trochu zklamaná z materiálu povlaku, není 100% příjemný a vše dost umele "voní", takže povlak hned zamířil do pračky, tak snad po vyprani bude lepší, njn holt Polsko ☹ Na zkoušku lezeni se mi ale zdá dobrý, pro mě hlavně pri poloze, kdy je polštář za zády, zepředu mi zatím tolik nevyhovuje, ale to je asi individuální a hlavně uvidíme až za ostrého provozu. Jinak délka a celkove rozměry mi přijdou naprosto v pohodě i na mých 160cm a momentalnich 60 kg ve 20tt. Vnitřek je a la klasickej polštář s umelym vláknem, pod hlavu to samozřejmě neni moderní polštář z líný pěny, tak uvidím jak se na tom bude spát. Celkove zatím až na ten materiál povlaku spokojenost, ale uvidíme

ivus_16
15. bře 2016

@mummy4 a kterou variantu výplně jste měla? Taky o něm uvažuji, ale nevím, jakou výplň... Děkuji 🙂

carlaa
16. bře 2016

U motherhoodu je jen varianta polyesterove vlákno. Jinak po prvním vyzkoušení spokojenost, i když ten povlak teda fakt mohl být lepší, ale budiž. Trošku nezvyk je pro mě ta část pod hlavu, zatím mi přijde taková vyšší než jsem zvyklá, ale to se asi časem i trochu prolezi a je to o zvyku, hlava mě ale nijak nebolela. V porovnání s jinými kojaky, které nejsou ve tvaru "c" si říkám, že na spaní si ty normální neumim moc představit, takže tvarove "c" určitě doporučuji. Na záda taky super, žádný prevalovani v posteli 😉

carlaa
17. bře 2016

Tak se musím motherhoodu omluvit, dneska jsem zjistila, že bavlna na povlaku je teď naprostý standart minimálně snad u všeho na mimca jako jsou zavinovacky, povlečení pro mimca, hrací deky atd. Musím říct, že se mi to prostě moc nelíbí, takže sem zvědavá, jak budu nakupovat pro malýho ☹

pettulee
10. kvě 2016

Maly uz ma 16 mesicu a ja v polstari stale spim....vypestovala jsem si na nej zavislost a bez nej nedokazu hned tak usnout...na to si dejte pozor 😀