Kolébka, košík nebo půjčená postýlka MiMi?

ev.ka
26. čer 2017

Ahoj, na první dítě jsme měli v obýváku druhou dřevěnou postýlku. Nyní ale čekáme třetí a potřebujeme šetřit prostor.
Uvažuji pořídit něco mobilního po bytě, kam dávat přes den miminko. Nejdůležitější je pro mě stabilita, aby to starší kluci nepřevrhli, když budou chtít vozit.
Tou postýlkou Mimi je myšlena ta půjčovací, co je stejná jako v porodnicích.

semisovamys
26. čer 2017

A co mít doma mimi v kočárku? Mit sundanou strisku, navlect navleky na kolecka. Já teda dávala mimi z důvodu velkého hluku staršího syna spát stejně do ložnice. Takže jsem " denní kolébku/postylku" téměř nevyužila.. jaknile se zacal trosku pohybovat davala jsem ho na zem na pěnové puzzle a deku..pripadne do normální dětské denni postylky co ji stalr jeste mam v obýváku..
V kolébce, kosiku i v postýlce ze špitálu může být beztak jen dokud se nezačne otáčet..

ev.ka
autor
26. čer 2017

Bydlíme v 1. patře bez výtahu a budu po císaři (takže tahat do patra kočárek je nemyslitelné), navíc budeme courat ven často kvůli starším dětem, takže pak jedině druhý kočárek.

ev.ka
autor
26. čer 2017

a jinak ano, počítám s tím, že je to varianta tak na 3 měsíce...za to ušetření prostoru to stojí

babanci
26. čer 2017

My měli na vnučku takový mega velký košík na kolech. Myslím, že v něm spí ještě i teď, v roce.

jaja01k
26. čer 2017

Mela jsem kosik na koleckach, bezva vec, vyuzila jsem ho hodne. Druhy syn ho mel prvni asi 3 mesice i misto postylky 🙂

arwen_arina
26. čer 2017

Meli jsme ji a byla skvela

monaluza
26. čer 2017

Meli jsme minipostylku Scarlett Baby, rozmery asi 40*90, vydrzela mu cca do ctyr mesicu (rostl velmi rychle). Prodavaji se k ni i kolecka, ale staci obyc ke kanc. zidli.

eileen
27. čer 2017

Já měla vlastně mám, ale nepoužívám ji už postýlku Scarlett baby. Jak jsem si nebyl jistá její koupí, tak teď vím, že se nám vyplatila, do skoro pěti měsíců jsme doma jinou postýlku neměli. Používala jsem ji opravdu na sto procent i na odložení po koupání v koupelně, jen jsem ji vystlala nepropustnou podložkou, abych mohla vykoupat v jeden čas obě děti.. Řešila jsem co zvlolit a tato mi přišla jako nejlepší volba i z toho důvodu, že do ní starší tříletá dcerka viděla z boku a tím odpadlo věšení se na kočárek či košík, což dělala u kočárku a já trnula, kdy ho převrhne..

tinastar
23. srp 2017

@ev.ka už jsi to nějak rozlouskla? Řeším totiž to samé - mám vyhlédnout kolébku Babypoint Regina, zvažuji košík na kolečkách, MiMi mě také napadla, ale mě to provedení přijde takové studené... takže pořád tápu co a zda vůbec...

ev.ka
autor
23. srp 2017

@tinastar ano, koupili jsme košík scarlett na velkých kolečkách (kvůli stabilitě, aby sourozenci nepřevrátili)
taky se mi na MIMIpostýlce nelíbí ta "studenost". Navíc je menší než košík a vydržela by kratší dobu.

Kolébku jsem nakonec vyřadila z výběru, že by taky sourozenci mohli houpat až moc a musela bych je okřikovat.

do košíku jsem pořídila na zakázku šitý nízký mantinel, takže dítko i uvidí z košíku

no jaká bude praxe se ukáže až na podzim 🙂

tinastar
23. srp 2017

@ev.ka Mrknu na ten Scarlett košík, s těmi kolečky je to fakt... to mě nenapadlo 🙂