Koná se bazar dětského oblečení apod. v okolí Ivančic?

usounek25
23. bře 2012

Ahoj maminky a těhulky, nedávno jsem s kamarádkou navštívila bazárek s dětským oblečením a vybavením, který se konal v společenském sálu nejmenované obce, trval tři dny a fungoval tak, že první den na něj maminky přinášely od určité hodiny oblečení po dětech (od mimi po starší), hračky, kočárky atd. atd. O tento bazárek se staraly určité osoby, které věci vybíraly, přiřazovaly čísla a vystavovaly na sále. A nakupující chodí po sále a vybírají si co se jim hodí. Poslední den bazárku si vždy každá prodávající příjde vyzvednout penízky za prodané věci, případně si vyzvedne věci neprodané. Zajímalo by mě, jestli se takový typ bazárku uskutečňuje i ve výše zmiňovaných městech - Ivančice, Oslavany, Moravský Krumlov? Víte o něčem takovém prosím? Děkuji za odpověď.

veruska007
23. bře 2012

Poptej se v mateřských centrech a školkách 😉

paja.83
11. bře 2013

Ahoj, už to teda podle data není aktuální, ale třeba tě to ještě zajímá. Bazárek dětského oblečení se koná tak 2 x do roka v Rosicích a má to celkem úspěch. koná se v sále zámeckého centra. Trvá jedno dopoledne. Maminky co chtějí prodávat, zaplatí asi 100 korun poplatek ( to nevím jistě), každá má svoje místo (stůl, stojany na oblečení, prostě jak si to maminka zařídí) kde prodává hlavně oblečení po dětech, hračky atd. . Krásně se tam nakupuje, maminky mají věci krásně nachystané, jsou ochotné. Já jako nakupující, jsem byla vždy spokojená. Teď bude zrovna další bazárek 17.3. od 9 do 12 hodin.