Koš na pleny i na normální sáčky na odpadky

kristiin
24. únor 2017

ahoj Holky, mám dotázek ohl. koše na pleny. Za chvilku začneme s příkrmy a plínky už budou pěkně zavánět, poohlížím se proto po koši na pleny. Na trhu je jich hafol ale hledám takový do kterého by šly dát i normální sáčky jako do odpadkového koše. Dívala jsem se totiž, že ty náhradní náplně do košů na pleny pak dalece předčí tu pořizovací cenu koše.. Švagrová má koš na plínky zn. Korbell a tam prý ty obyč. sáčky jdou dát. Jenže ten se nedá použitý moc sehnat- nechci investovat do nového. Máte někdo prosím jinou značku koše, kam s úspěchem dáváte i ty obyč. sáčky? Děkuji!!!

junkka
24. únor 2017

@kristiin mame doma Diaper Champ a je to super vec. Musela bych chodit tak trikrat denne vyhazovat plenky a takhle je to pohoda 🙂

magdalenax
24. únor 2017

Pokud jsem používala jednorázové pleny, - tedy až později, když už se jednalo o nočník a o pleny jen na ven, či na noc, vyhazovala jsem je mezi normální odpadky, protože jsem koš vynášela stejně každý den.

junkka
25. únor 2017

@magdalenax no jo, ale nasa mala kadi tak 3 x denne a to je smrad, ze bych musela litat s kazdou plinkou 😀 jako curanky neresim, ale tohle je maly peklo

magdalenax
25. únor 2017

@junkka Já jsem to v pleně nenechávala, vyklepla do záchodu...

junkka
25. únor 2017

@magdalenax jo taak. No, ona to ma kolikrat docela tekuty, takze tohle pravda praktikovat nemuzu 🙂

magdalenax
25. únor 2017

@junkka No, to vesměs skoro všechny děcka, ale já bych prostě něco, jako kýbl či koš nesnesla. Dopolední procházka, - pleny pryč, odpolední - pleny pryč. Stačí zabalit a dát do sáčku ke dveřím, pak vyhodit. Jako mít jen pomyšlení na to, že mám někde v koši či kýblu nějaké podělané pleny víc jak den, potěš koště, to ani náhodou

junkka
25. únor 2017

@magdalenax tak ten kos neni absolutne vubec citit. A vzhledem k tomu, ze normální plenky nejsou zrovna moc ekologicke, tak balit jeste kazdou zvlast do pytlíku mi prijde zvlastni. A malou prebaluju tak 6-7x denne, takze bych nesnela, aby se tu valely plenky. Ale kazdy to ma samozrejme jinak 🙂

kristiin
autor
27. únor 2017

@junkka ten Diaper Champ je tedy i na normální odpadkové sáčky? děkuji!

junkka
27. únor 2017

@kristiin jenom na normalni sacky

dobramaminacz
21. bře 2020
Uživatel dobramaminacz je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dobramaminacz.

Mrkni na koš Sangenic - používá kazety se sáčky. Ty sáčky lze levně koupit na sametic.cz