Koš na pleny Tommee Tippee

pokecka30
23. říj 2017

ahoj, prosím vás, nevíte koš na pleny Tommy Tippee plus, dá se použít i bez těch náplní, prostě jen jako obyč uzaviratelný koš...spadne tam ta plínka až dolů, když nebude v těch origoš sáčcích? děkuji za případné odpovědi...

gepe
23. říj 2017

@pokecka30 chápu že ne. Proto jsme kupovali Diaper Champ Medium na klasik pytle, tam to jen vyhodis, pytel vyneses a vyhodis, žádné další náklady vyjma pořizovací ceny a ceny pytlů na odpadky.

odula
23. říj 2017

@gepe jezkova tenhle jsme meli a tezce nevyhovoval. Hned se ulizila ta okruz na baleni plen a pak uz se to tam Jen spatne cpalo

gepe
23. říj 2017

@odula :D nene no to je ten Tommy teppee na který se ptá, podle obrázku chápu, že to nejde 🙂 my měli a ještě máme Diaper Champ bez náplní, i když ho už prodáváme, nedáme na něj dopustit 🙂

odula
23. říj 2017

@gepe jo taaak. 😉 no tenhle byla hruza. I jenom jako kos bez originalnich pytlu stoji za prd.😀

pokecka30
autor
23. říj 2017

Aha, no muzu ho mit zadara,proto se ptam, zda lze i jen jako obyc kos...takze proto,jinak urco nebudu kupovat kos za 500 apod.

gepe
23. říj 2017

@pokecka30 i když zadarmo, musela by jsi do něj kupovat ty naplne, což v součtu je hodně Kč.

petrinda
24. říj 2017

@pokecka30
já ho mám, nejdřív jsem kupovala náplně, ale doteď ho používám jen s pytlíkem a úplně v pohodě. Plenka tam projde bez problémů a když je zavřený, tak docela fajn tlumí ty pachy. Pokud ho budeš mít zadarmo, tak bych ho určitě brala.

pokecka30
autor
24. říj 2017

děkuji, to jsem potřebovala vědět, zda to vůbec jde používat nebo nejde...už ho mám doma a vidím, že jde...ostatní řešili, že stojí za prd, mě nešlo o to jak dobrý je, ale jestli to vůbec lze použít...díkyyy...

dlouhanozka3
25. říj 2017

já takové vychytávky neměla a vůbec mi to nevadilo...🙂

pokecka30
autor
26. říj 2017

já to nemám jako vychytávku,ale jako koš na pleny 🙂...který jsem si při prvním těhotenství kupovala taky, obyč. v Kiku asi za 55,- kč, já se ptala, když jsem ho tedkom dostala zdarma, zda lze pouzít jako obyčejný koš nebo jen na ty drahé kazety, přijde mě, že jsem byla nepochopena??? 😀 😀

dobramaminacz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makovice88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz