Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kosmetika HiPP nebo Nivea, co raději koupit miminku?

veruunek
11. dub 2014

Maminky, ráda bych věděla, co raději koupit miminku za kosmetiku? Moje oblíbené značky jsou HiPP a Nivea, a tak teď přemýšlím, kterou z nich koupit jako první kosmetiku?

lucifereeek
11. dub 2014

tak to je na tobě, my měli obě a obojí je super, Hipp mi asi víc voní, ale jinak to vyjde na stejno.

gosa22
11. dub 2014

mně teda víc voní Nivea 😉 ale třeba tělový olej od Hipp je fajn, od Nivea máme rádi šampony a mýdla 😉

anina32
11. dub 2014

Mě víc voněl Hipp, ale malej se po něm osypal. Takže to letělo do koše, koupili jsme niveu a bylo po problému 😉 Doporučuju pro začátek menší balení, třeba i jen vzorek, nikdy nevíš jak to dítěti bude vyhovovat.

veruunek
autor
13. dub 2014

Děkuji Moc! 🙂

hanivasi
13. dub 2014

Dle zkušeností od mého okolí, co má děti, jsem rovnou koupila BUBCHEN. Není to drahé a prý je to kvalitní. Takže já celou kosmetiku koupila od nich.
např. na JOHNSON jsem slyšela, že po tom mají děti vyrážky. ....ale to je jen jako navíc k tvému tématu. Neporadila jsem ti v tom, na co jsi se ptala 🙂
Hezký večer.

chris_n
13. dub 2014

já osobně jsem na rady taky nakonec kooupila Bübchen. Kvalitní a přitom cenově přijatelná (já to mám navíc z Německa, takže ještě za lepší cenu)

jinak na tvou otázku, chce to asi vyzkoušet u vlastního prcka, co bude vyhovovat. Ale hipp mi přijde dost drahý.

zuza555
1. kvě 2014

Já mám radši Niveu, krásně voní a jsem s ní spokojená, malá na ni neměla žádnou reakci. Hipp jsme měli v porodnici, taky krásně voněl. Asi si ho taky pak koupím.

barinkas
1. kvě 2014

my kupujeme hipp a sebamed.. 🙂

stellamaris
1. kvě 2014

my pouzivame od zaciatku Hipp,Bübchen,Niveu a Weledu.Velka spokojnost s menovanymi znackami 🙂 A Aviril olej je tiez super 😉

lenkazdenek
1. kvě 2014

U starší jsem měla koupenou Niveu a spokojenost,pak jsem zkusily i Hipp a taky dobrý,teď pro mladší jsem zkusila českou klasiku Avril a na koupání olejovou koupel Batole a spokojenost obrovská-akorát bych apeloval na výrobce avrilu aby dělaly větší lahvičky 😀

laska.nezna.hranic
1. kvě 2014

od narození prvního jedině Hipp a spokojenost 🙂

petule_1
2. kvě 2014

pro novorozenátko bych spíše tu Niveu,máme olejíček na dupku a někdy kápnu i do vaničky trošku,moc hesky voní a je příjemná..k tomu mycí gel Nivea sensitive na celé tělíčko 🙂 Hipp má taky jemnou vůni ale ten jsme zkoušeli až později,máme přísadu do koupele,co dělá pěnu a malé se to moc líbí se čachtat..taky krém na obličejík,zmizeli jí po něm tečičky na obličeji,je super 😉 U toho Hippu se vyplatí počkat na akci nebo použít slevový kuponek,jinak stojí docela dost,je to německá značka a opravdu vynikající 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli