Který fusak je lepší? Kaiser nebo Emitex? Máte zkušenost?

beruska2x
5. srp 2008

mate nekdo zkusenost - vyhody ktery je lepsi??

smisatko
19. říj 2008

no bezva, hold je vidět zkušenost 🙂 díky

lusinta
19. říj 2008

ahojky, tak jestli taky můžu..
máme na krámě fusaky kaiser-různé druhy a já osobně jsem si nakonec vybrala iglu aktion (červený). Jen flísový by nejspíš stačil na zimu,ale starší holčička má alergii na flís,tak jsem to nechtěla riskovat.Navíc rádi používáme oblečení z vlny a ovčí podložku máme i do kočárku a autosedačky..Pak jsem si vybírala spíš jen podle měkosti kožešinky a to právě vyhrál nepřekonatelně aktion.
Ty ostatní kožešiny nebyly tak moc jemné.
takže doporučuji🙂🙂

zuzik.3
20. říj 2008

ahoj holky, taky mám koupený Kaiser - černý a zkoumala jsem jak odepnout ten spodní díl a nějak mě to nejde. Nechci ten zip vyrvat násilím nebo se to tak má? Normálně vysunout mě to nejde ☹

atreides
20. říj 2008

tak jsem to šla zkusit a jde mi to v pohodě ... odepínáš to na pravou stranu?

zuzik.3
20. říj 2008

na když dám ten fusak před , a jedu zipem doprava i doleva tak mě to prostě nejde, ale když to jde všem tak asi to neumím či co 😠 Má se to vyháknout na té straně kde jsou ty kovové konce?

zuzik.3
20. říj 2008

tak jsem to znova zkoušela doprava doleva a nic, prosím o podrobné vysvětlení jak na to 😀 jakože jedenjezdec na jedné straně, druhý na druhé a kam s kterým?? Když jedu s tím pravým tak na druhé straně je ten zip všitý do látky, tak tama to asi nepůjde. A když to udělám opačně tak se mi jezdec zasekne u těch koncovek tam.

atreides
20. říj 2008

zuzi chytneš levý jezdec a s ním jedeš celý zip až k tomu pravému jezdci (k těm kovovým koncovkám) a tam by se ti to mělo normálně rozepnout ... možná je to ještě neochozený

zuzik.3
21. říj 2008

atreides díky moc za popis, chtělo to trošku té síly ale šlo to 😎 asi to bylo fakt neochozené

atreides
22. říj 2008

hlavně že se zadařilo 😉

papuellka
24. říj 2008

Rozhodla jsem se pro fusak Kaiser, je fakt hezčí, i když menší výběr barev. Objednávali jste tento fusak přes net nebo nevíte, kde se dá koupit přímo, nejlépe Brno?

atreides
24. říj 2008

objednávala jsem ho zde

http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=612728

už v něm dva dny jezdíme a je BOŽÍÍÍÍ, Ninča je v něm spokojená a krásně spinká, doporučuji 😉

natalien
24. říj 2008

Já ho kupovala taky v Kočárkově, ale přímo v obchodě v Náchodě 😉

gabka32
18. lis 2008

ahojky.

předčasně nám Ježíšek donesl taky Kaiser fusak a chtěla jsem se zeptat, jak do dáváte do autosedačky - mi přijd strašně dlouhý....☹

andys26
18. lis 2008

Já ho do autosedajdy normálně dávala. Prvovlíkla jsem pásy, sice někdy vypadávaly, ale dalo se to. Taky mi přišel moc veliky ale neřešila jsem to. Hlavně že se vešel do auta a malému bylo krásně teplíčko. 😉

mkr
18. lis 2008

tak teď co koukám na fusaky co jsou tak nic moc teda jsem ráda, že jsem si koupila kaiser, malou tam dám jen v tepláčkách ani nemusí mít punčochy a krásně tam má teplo

l78
18. lis 2008

Ahoj holky, poradíte prosím? Pasuje Kaiser i do autosedačky a sporťáku? Díky

andys26
18. lis 2008

Loni jsme ho dávali do autosedačky a letos budeme dávat do sportáku trojkombinace. Zatím jsem to jen zkoušela ale zdá se že to bude hezky sedět.

atreides
18. lis 2008

už ve sporťáku s fusakem jezdíme a super 😉 spíš bych měla strach, že se nevejde do hlubokého

l78
18. lis 2008

Atreides, proč myslíš, že se nevejde, je moc dlouhý?

atreides
19. lis 2008

no my už v hluboké nejezdíme, ale dlouhý je určitě ... kor do těch dnešních korbiček ... pokud ho budeš chtít i do hlubokého, tak bych šla spíš do Emitexu 3v1, kdy jde ta spodní část oddělat

mkr
19. lis 2008

l78 my ho měli i v hlubokým a malá se tam nemačkala, ale je pravda, že mám boldera a ten má velkou korbičku, malá v ní ještě spí když někde přespáváme 😉

daisy1
20. lis 2008

nevite nac je u kaisera nahore nad hlavou ten ctverec latky se 4ma snurkama?

mkr
20. lis 2008

to je na přidělání ke sportáku aby to nesjíždělo

germik
31. srp 2009

BABY,prosím poradte!!! Ja fakt neviem,ktorý fusak z týchto dvoch kupit ☹ Chcem ho do športáku a moja malá je dost velká 😀 v šiestich mesiacoch má 9 kg...takže hlavne aby nemala problém sa do fusaku zmestit 😎

atreides
31. srp 2009

u emitexu píšou délku 110cm, šířka 35 až 50cm a u Kaisera délka 105cm a šířka 48cm

beruska2x
autor
31. srp 2009

jednoznacne Kaiser, budu ho pouzivat uz druhou zimu a neda se to materialove srovnat.. koukni se na ne vedle sebe.. fakt jsem spokojena, rychle schne po prani.. doporucuju a to taky nemam zadneho prcka 🙂

martinape
6. zář 2009

Ahoj. Já teda nevím, ale korbičku mám dlouhou 80 cm, tak mi přijde dost nemožný do ní dát mimí i se 105i centimetrovým fusakem tak, aby se tam nemačkalo. Opravdu je to v pohodě?? A teda mě se líbí víc Kaiser. Nevíte, má odepínací spodní část???

beruska2x
autor
6. zář 2009

ma odepinaci spodni cast, odepla jsem ji, fusak jsem dala do kocaru tak ze vrchni cas byla i na stene boudicky, jako opreny polstarek a v pohode se vesel i s prckem a to tam byl do 8m 😉

misak78
6. zář 2009

Ahoj, musím říct že emitex bych nebrala- jak bylo řečeno Kaiser je lepší. A já z vlastní zkušenosti musím doporučit zimní fusaky z DITA Tábor s Outlastem- mimi se v něm nepotí, materiál je taky super i údržba. Taky u něj vítám možnost nastavení délky a odepnutí spodní části- malá bude ťapat a můžu jí zapnout i s botičkama, aniž by došlo k ušpinění. Budu si kupovat druhý( mají nové barvy 🙂 )a jiný bych už nebrala!

germik
6. zář 2009

no ja teda ešte stále váham, zatial vypadá,že to bude Kaiser...i ked ma včera predavačka presviedčala o Emitexe,že je ooovela lepší. Ale musím priznat,že i fusak DITA ako pisala &misak78 vyzerá super