Který fusak je lepší? Kaiser nebo Emitex? Máte zkušenost?

beruska2x
5. srp 2008

mate nekdo zkusenost - vyhody ktery je lepsi??

ivika18
30. zář 2010

@elaine ahoj 🙂 , no my máme ten obyčejný zimní emitex, takže tam tolik zipů není, jenom na bocích a spojení s tím prodlužovacím dílem. A kolem té hlavičky mi to šlo v pohodě, ale zase nikdy jsem to neutahovala úplně na těsno. Tak jsem ti moc nepomohla 😒

elaine
30. zář 2010

@ivika18 Ale jo. Dnes jsem okukovala na veletrhu ten normální Emitex a přijde mi lepší než ten Exklusive. Tak to ještě přes víkend nechám uzrát a kdyžtak to zkusím vrátit nebo vyměnit. Snad se s nimi dohodnu.

weri1
30. zář 2010

já přemýšlela nad emitex exlusive a nad outlastem. outlast bych si moc přála, ale spíš se dívám na funkčnost, emitex je delší, má proti skluzovou zadní stranu-dobrý do sporťáku, ale ještě nevím ☹

weri1
30. zář 2010

ten kaiser vypadá dobře a vy kdo ho máte, kterej je lepší... iglu nebo jooy?????

elaine
7. říj 2010

@ivika18 Tak jsem provedla výměnu, Exklusiv jsem vyměnila za ten Combi 3v1 a jsem spokojenější. Kolem té hlavičky to u něj jde stáhnout lépe než u toho Exklusivu, asi jak tam byly dva zipy (na fleesovém i na vnějším), tak to moc nešlo. Chci se Tě zeptat, prala jsi ho před prvním použitím? Moc se mi do toho nechce, říkám si, že novošek bude do něj oblečený a pod hlavičku bych mu v 6nedělí dávala plínu, co myslíš?

ivika18
7. říj 2010

@elaine Já jsem blázen a co jde, to vyperu 😉 , takže na novoška jsem prala kromě kočáru všechno . Tu plínku bych v zimě pod hlavičku asi nedávala, fleece pěkně hřeje, bavlněná plínka nee a stejně budeš mít mimčo v kombinéze nebo v něčem, tak je to zbytečné 😉

elaine
7. říj 2010

@ivika18 Díky za odpověď, mám toho tady na praní ještě dost, tak ten fusak mezitím promyslím. Je tam doporučená teplota 30st., tak si říkám, že taková teplota stejně bakterie moc nezničí.

collette
7. říj 2010

Ahojky, také jsme byli na veletrhu a právě kvůli fusakům. Mluvili jsme s paní z Malvíka a ta nás překvapila, když řekla, že Emitex by dala až na poslední místo (zvažovali jsme Kaiser Igloo, Emitex Exclusive a Aesthetic) - kvůli kvalitě materiálu. Takže zbyl Kaiser a Aesthetic. Vzhledem k tomu, že už nepotřebujeme krátkou verzi, tak by nám ta záplava zipů byla spíš na obtíž a také cenový rozdíl je dost podstatný, tak vyhrál Kaiser. Sice jsme ještě zvažovali Outlast, ale asi to vážně bude ten Kaiser...

ivika18
7. říj 2010

@elaine no jo, to asi ne, ale pro ten pocit 😉 . Jak chceš, ale asi se nic nestane, když ho nevypereš. Na mimčo přímo to není, je to vlastně jak ten kočár a ten se taky nepere, že 😉 😀

apollo11
8. říj 2010

Ahojte, rozhodla jsem se, že pořídím Kaiser. Na netu jsem našla několik druhů - zaujal mě "Iglu Thermo Fleece" a "Jooy". Nevíte, jaký je mezi nimi rozdíl? Poraďte 🙂 Díky

collette
14. říj 2010

Ahoj holky, tak jak jsem psala, byla jsem se podívat na Kaisera a jsem trochu rozčarovaná, ten šusťák je strašně jemnej - mám strach, že se trhne. Nějaké zkušenosti?

beruska2x
autor
14. říj 2010

@collette pouzivala jsme ho 2 zimy a uplne bez problemu je jak novej.. a neda se rict ze jsem zrovna setrnej typ 😉 veci uzivam neopecovavam 😀

collette
14. říj 2010

@beruska2x a taky je ten šusťák tak tenkej? mě to přišlo skoro jako hedvábí, jen trošku hrubší na omak...

beruska2x
autor
14. říj 2010

@collette me to neprijde.. prijde mi to jako na kvalitni zimni bunde... pouzivala jsem ho fakt hodne 2 zimy a ted jsem ho na mimco pujcila kamosce a divila se ze je novej snad

collette
14. říj 2010

@beruska2x no právě, že s bundou jsem to srovnávala a narazit na nějakou s tímhle materiálem, tak si to nekoupím... Pamatuješ, jak se prodávaly ty šílený šusťákový soupravy, co se leskly a vypadaly jako mačkaný? Tak ty proti tomu byly silný...

beruska2x
autor
14. říj 2010

@collette tak to ne.. ja bych to prirovnala k bunde co mam z alpine.. a mam Kaiser Iglu.. ten zeleny...

beruska2x
autor
14. říj 2010

me to popravde ani nenapadlo.. jako ze by se mohl trhnout nebo neco

collette
14. říj 2010

@beruska2x Já koukala na letošní kolekci, právě Iglu, červený, zamítla jsem...

beruska2x
autor
14. říj 2010

tak mozna je to tim, ze ho mam uz tak dlouho, skoda ze ho nemam doma, nafotila bych to zblizka... ☹

ktr
15. říj 2010

tak mě přijde Kaiser příští týden...to jsem fakt zvědavá 😨 pak písnu 😉

collette
16. říj 2010

@ktr No, tak držím pěsti... Mě ještě napadlo, jestli to není nějaká kopie... Ale určitě dej vědět, díky moc!

lucia13.
16. říj 2010

Ahojky, my jsme dnes dovezli objednaný Emitex Combi 3v1 😵 😵

weri1
16. říj 2010

já se taky rozhodovala mezi Kaiserem,Emitexem a ještě Outlastem a vyhrál OUTLAST

collette
22. říj 2010

@ktr tak co? už dorazil?

ktr
22. říj 2010

@collette už ho mám doma 😉 viz diskuse x lander-mám tam foto 😉

collette
22. říj 2010

@ktr Vypadá dobře 🙂 , ale mě šlo hlavně o ten šusťák - jaký je?

ktr
22. říj 2010

@collette no..takový jemnější je....ale že by se měl trhat,tak to si myslím,že ne 🙂

collette
22. říj 2010

@ktr Tak držím pěsti, my už máme doma Aesthetic 🙂

lidiab
31. říj 2010

Ahojky, ma nekdo fusak Kaiser Sheepy s kozesinou? 🙂 Premyslim o nem a nemuzu se rozhodnout. Mame Emitex exclusive a nejak mi nesedi. Nelibi se mi to neskutecne mnozstvi zipu a ze se otevira ze strany, libi se mi ten zip vepredu jak ma Kaiser. I ta kozesinka neni od veci, ve zpravach furt slibuji tuhou zimu 🙂

petulik.zlin
8. pro 2010

Ahojky, budu mít možná hloupý dotaz, ale jak moc oblékáte mimísky do fusaku Emitex v hluboké korbě? (Popřípadě i ve sporťáku). Dáváte zimní bundičku, nebo kombinézu? Nevím jestli kombinéza + fusak už nebude moc, a jestli se to tam vůbec nacpe! Poraďte, díky! 😉