Který fusak je lepší? Kaiser nebo Emitex? Máte zkušenost?

beruska2x
5. srp 2008

mate nekdo zkusenost - vyhody ktery je lepsi??

hellabella
16. zář 2008

Ahoj holky,
my čekáme mimi na přelom prosince/ledna 2008/2009 a taky jsem řešila fusak. Nakonec jsem se rozhodla pro zimní zavinovačku od Emitexu http://www.emitex.cz/zavinovacky-na-autosedacku..., mimčo bude stejně v hlubokém kočárku v kombinézce a přikryté dekou ... 😉 takže nám snad toto bude stačit. No a fusak budu asi řešit až do sporťáku. No ale koukala jsem na ty odkazy a ten Kaiser opravdu vypadá lépe 🙂

smisatko
16. zář 2008

no teda, tak já se rozhodovala mezi emitexem a aestheticem a vy jste mi to ještě takhle ztížily s tím Kaiserem. 😉 Ale musím říct, že za zvážení rozhodně stojí, takže díky za tip, sama jsem ho nikde neobjevila. Aesthetic jsem už z výběru pomalu vyřadila, páč mi přijde drahej. Za 2200 jsem ještě objevila nový fusak od Emitexu http://www.detskeboty.cz/fusak-emitex-exklusive...
ten tu je sice za 2200,- Kč, ale krom odepínacího spodku má ještě odepínací vnitřní část, takže lze využít jeho jednu vrstvu jako letní fusak a spojením obou dvou částí jako zimní fusak. No zní a vypadá to na obrázku báječně. Nemáte někdo tip, kde v Praze je možné ty fusaky vidět a porovnat ? Mám na mysli ten Kaiser a tenhle Emitexovej - všude jsem viděla jen ten Emitex "obyč"... Díky díky díky

sibule
17. zář 2008

Mkr: diky za tip na pani, napisu🙂

Smisatko: bohuzel taky nevim, mam v planu zavolat do Chicca, zda maji Kaiser. Ja totiz dost vaham, co se barev tyce, takze je chci videt

ilci
17. zář 2008

kdyby byl kaser v béžové, šla bych do něj, takhle zatím vítězí emitex

natalien
17. zář 2008

Sibule a neube lepší se na něj zajet do prodejny podívat??? Dnes jsem ho viděla a troufám si říct, že barva na inz. fotu vypadá shodně🙂

natalien
17. zář 2008

Ono barev je hodně a ne všechny jsou vyfocené🙂 Např. khaki zelený, béžový, šedý...

petrusam
17. zář 2008

taky váhám nad fusakem emitex a kaiser, nevím, který by byl lepší do sporťáku casualplay S4, když nechci fusak od casualu ..

sibule
17. zář 2008

Natalien: sice dobrej napad, ale to bych nejdriv musela vedet, ze ho tam opravdu maji 🙂 Kde ty jsi ho videla? Ja uz totiz v Pze nebydlim, ale jezdim tam casto, takze nemam problem se nekde zastavit

natalien
17. zář 2008

V Náchodě, v kamenném obchodě - Kočárkov 😉 Jj, mají ho tam, dnes jsem ho viděla 🙂

natalien
19. zář 2008

Ahojky všem, tak jsem hodila fotky do svého alba, tak můžete mrknout. Trochu nestíhám a takto to bude určo lepší. Kdyby jste však měli nějaký dotaz, tak ráda zodpovím🙂

atreides
20. zář 2008

já bych jeden měla, jsem se dívala, že ta spodní část na nožky je na suchý zip, ale emitex ji má na zip, nefouká tam těmi volnými místy?

mkr
20. zář 2008

atreides mrkni do alby vyfotila jsem ti tam spodek je tam zip přesto jde ten suchý zip 😉

quinny
20. zář 2008

holky kdo máte kaisera můžu poprosit jestli máte třeba fotečku v albíku napsat jakou máte barvičku díky 😉

mkr ten váš je béžová nebo šedá? a odkud ho máš? mě přijde že v každým internetovým obchůdku mají zrovna u týhle barvy pokaždý něco jinýho 😕

natalien
20. zář 2008

Atreides - přesně jak píše mkr, je kolem dokola zip a přesto suchý zip. 🙂

atreides
20. zář 2008

holky díky, tak to je super 🙂

mkr
20. zář 2008

quinny - je to šedá, kupovala jsem na www.kocarkov.cz

kulllisek
22. zář 2008

Ahojky holky, taky se mi Kaiser moc a moc líbí, jen jsem slyšela, že nepasuje do kočárku Quinny Speedi, nevíte někdo, jestli je to pravda???? 😵

sibule
1. říj 2008

Holciny, jeste 1 dotaz. Nevite, zda se da uplne u Kaiseru odepnout ten spodni dil u nohou? Podle fotek to tak nevypada...

smisatko
1. říj 2008

ahoj sibule, taky jsem to zjistovala a prej se da uplne odepnout na zip a pak je jeste na suchac. Kazdopadne mi mel dorazit dneska, tak doufam, ze zitra ho tu mam. 😉

mkr
1. říj 2008

sibule s někým jsem to řešila a nedá se úplně odepnout teda aspoň u mě ne, ale paní jsem napsala, že to může strčit dospod pod fusak

quinny
1. říj 2008

mkr myslím, že jsme to řešily spolu, ale nakonec pravda je taková, že to JDE 😵
stačí dostat oba zipy na pravou stranu, a pak se to vyndá 😉
jěště jednou díky natalien 😉

mkr
1. říj 2008

quinny tak já to zkusím dík

mkr
2. říj 2008

tak nám to odepnout jde taky 🙂

sibule
2. říj 2008

Fajn, holky, Dik moc. Uz mi teda nic nebrai v nakupu🙂

smisatko
2. říj 2008

ahoj sibule, tak potvrzuju, fusak došel, odepnout se dá, jen mi na toho mrňouska přijde dost velkej 🙂

atreides
7. říj 2008

tak už ho máme doma a je supeeeer 😵 😵 😵

atreides
19. říj 2008

holky pls nevíte na co je taková ta "plachtička" za hlavou? 😅

smisatko
19. říj 2008

jooo tak to jsem taky přemejšlela a taky se nedopátrala 🙂 , tak holky, kdo to ví, napoví 🙂

natalien
19. říj 2008

quinny - díky 😉 😀

Holky, tak ta plachtička se šňůrky za hlavou je na to, aby se mohl připevnit na sporťák, prostě tu plachtičku přehodit přes zádovou opěrku a šňůrkami přivázat ke konstrukci 😉

atreides
19. říj 2008

natelien díkec 😉