Který fusak je lepší? Kaiser nebo Emitex? Máte zkušenost?

beruska2x
5. srp 2008

mate nekdo zkusenost - vyhody ktery je lepsi??

dana3262
3. črc 2014

@scai má.

vilibalda
3. črc 2014

@scai Kaiser má šňůrky, ale na dvouletou mi přijde praktičtější Emitex s tím, že se dá odepnout ten spodní díl a nezašpiní se tak fusak. kaiser jde teda dole taky odepnout, ale nikdy jsem neodvážila ho odepnout zcela, protože jsem se bála, źe už ho nepřipnu. 😠 Dcerka (v zimě 2,5 roku) měla emitex s odepnutým spodním dílem, syn (v únoru rok) ležel v Kaiserovi.

scai
3. črc 2014

@vilibalda já emitex měla na první holku a byl takový tvrdý, prkenný, chtěla bych právě už jiný. To odepínání je fajn, ale zase chci něco měkčího 🙂
A teda dost mi v kočáru sjížděl, to mě taky rozčilovalo.

a ted nevím zda koupit od dity nebo kaiser.

luc.good
23. srp 2014

Taky teď řeším fusak. Malá bude mít tuto zimu rok a půl. Měla jsem Emitex, ale taky se mi nelíbilo, že byl takový tvrdý a bojovala jsem pořád s těmi zipy. Navíc se mi líbí víc rozepínání uprostřed, tak se mi taky teď zalíbil ten Kaiser Iglu Thermo Fleece. Navíc je za stejnou cenu jako Emitex a dle přečtení recenzí na netu by měl být Kaiser asi lepší, nebo jaký je váš názor? Nebo prosím doporučte jinou variantu. Zvažovala jsem i variantu nekupovat žádný a řešit to dekou, ale ta bude asi dost sjíždět. Děkuji.

mirusak1
23. srp 2014

Ja mela na miminko Lodger Bunker (na miminko paradni, na starsiho uz tolik ne) a az malej odrostl, tak jsem poridila Kaiser Iglu Thermo Fleece a jsem s nim spokojena moc. Na spodni strane jakoby pod zadkem z vnejsi strany ma takovy pogumovany material proti sjizdeni v kocarku, navic jde i privazat. Spodni dil jde krasne odepnout, takze kdyz ma spinave botky, tak ho dam pryc. Jinak od emitexu mame na jaro a podzim ten jarni/podzimni a ten je taky paradni.

amy80
1. led 2015

Zdravim vsechny, planuju poridit Kaiser Iglu, hodne jsem tu cetla ze barvy na obrazku na netu moc neodpovidaj tomu co pak prijde postou… Tak me napadlo, jestli proste neporidit cerny (pro holcicku), s tim ze cerna je vlastne kombinovatelna se vsema barvama… Asi resim blbost, ja vim, hlavne ze bude funkcni 🙂 ale zas kdyz uz za to dat ty penize, tak aby to taky vypadalo…
Mate nekdo cerny (nebo jinou tmavou – sedy, hnedy…), nevypada tomoc smutne? Kocarek je zeleny. Diky.

germaine
1. led 2015

Mám černej a jednu dobu jsem měla hnědej...a nepřišlo mi, že by barvy byli jiný než na netu...

lenkadobby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
craki
1. zář 2015

Mate nekdo zkusenost s KAISER Fusak Sheepy? Libi se mi ta odepinaci vlozka z beranka, ale netusim jaky bude fusak treba bez ni...

mackapacka
11. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.
lucamrk
13. zář 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

ten fusak vypadá dobře, vypadá, že to mají docela vychytané. Asi se tam zajdu podívat, protože fusak musím stejně koupit. 😉

mackapacka
15. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

jo jo je opravdu super, je měkoučký,kvalitní a hlavně funkční a praktický. Navíc mají super servis, např. když se ti náhodou rozbije tvuj fusak a nejde opravit hned, zapůjčí ti zdarma jiný. 🙂

lucamrk
15. zář 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

@mackapacka
tak jsem fusak koupila, vypadá opravdu moc dobře a vypadá velmi kvalitní, díky za tip.

mackapacka
16. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

myslím, že nebudeš litovat. 😉

lucamrk
10. říj 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

@mackapacka
no to určitě nelituju, ten fusak je skvělej, nadchlo mne, že to má v oblasti bot takový otíratelný materiál, super, navíc jsou tam naprosto skvělý, to se v dnešní době zas tak často nevidí. Jsem se s nimi docela zakecala a překvapilo mi, jaký nabízí servis. Fakt jsem byla nadšená.

naturbabyshop
11. říj 2015

@craki Dobrý den, výrobce dává do tohoto fusaku odepínací vložku z toho důvodu, aby vložka mohla být používána i samostatně, třeba jako podložka do kočárku, nebo na hraní. Vložka se dá prát - to je obrovská výhoda této kožešiny. Jinak fusak jako takový se používá spolu s vložkou 🙂

alulan
6. lis 2015

Ahoj,
podle našich zkušených prodavaček v Budějovickém Bejbycentru, Ermitex se v posledních letech ve fusacích docela pohoršil a není zase o tolik levnější, zvlášt když jde o teplo. Co takhle zkusit na zimu Little Angel? Tedy Outlast fusak, který stojí 2000 a má spešl materiál, kde se prcek ani nepřehřívá ani nemrzne? Výhodou je, že se dá pomocí zipů zkrátit do korby i rozšířit do sporťáku. Krásně hřeje. Jinak mega teplé a levnějsí než Kaiser jsou od Elodie Details. Jsou krásné, ale neplatíte fakt jen za vzhled, jsou fakt moc teplé. NA přechodná období roku se mi osvědčil Lodger Bunker. Líbí se mi, jak se dá i snadno rozevřít, když je teplejší slunečný podzimní den.

ema_s
27. lis 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Já mám s Emitexem dobrou zkušenost přesto jsem teď koupila pro synka Britax Cosytoes fusak a líbí se mi hodně ale je ješte malej, když podroste asi se vrátím taky k Emitexu kvůli tomu odepínání, je to pohodlné 🙂

mackapacka
5. pro 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

já mám zkušenosti s tímto fusakem a je super. Je propracovanej, teploučkej velmi kvalitní. http://www.aesthetic.cz/?lvl=2&idk=11&idss=24

lucamrk
9. pro 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

nemyslím si, že je špatně, když dá někdo někumu tip na nějakou dobrou věc, alespoň pro mne je to velká pomoc,pokud má někdo věci ozkoušené. Například pro fusak do Aestheticu jsem šla na doporučení a byla jsem moc spokojená.

lucisusi
11. led 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

@lucamrk
luco přesně tak s tímto souhlasím, já jelikož jsem z Prahy, tak jsem pátrala kde nakoupím výbavičku a fusaky na jednom místě a kde mi popřípadě poradí. Musím říct, že jsem našla Aesthetic, zašla tam a byla jsem v šoku, jsou tam neskutečně milí, poradí, navíc si můžeš vybrat materiál co z čeho chceš, krásně všechno můžeš sladit barevně, fakt je to boží, navíc pokud něco není jsou schopni ti to dodělat v požadované barvě. Co se týče fusaku vede u mne právě Aesthetic, mají je kompatibilní s ostatními (dá se vložit tenčí do zimního jako vložka atd....).

tamcakal
16. led 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

@luc.good
Myslím, že co se týče do kvality a jak jsou věci promyšlené jednoznačně Aesthetic vede, zatím jsem nenašla jiného výrobce, který by mne oslovil pro dětské potřeby jako např. fusaky a výbavičku více než Aesthetic.

lucisusi
15. únor 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

jo jo kvalita věcí z Aestheticu je úžasná u nás se věci dětí a všechny fusaky a dečky jsou stále krásné a funkční. Kamarádka, které jsem před lety Aesthetic doporučila říkala, že koupila i piknikovou deku na kterou se chystám letos a má ji už cca 9let.