Který fusak je lepší? Kaiser nebo Emitex? Máte zkušenost?

beruska2x
5. srp 2008

mate nekdo zkusenost - vyhody ktery je lepsi??

vojtisek2007
5. srp 2008

ahoj,
tak my máme fusak emitex 3v1 - a můžu jen doporučit, je super - vojta se narodil v únoru - takže ten první rok jsme používali "krátkou" verzi, teď co byla zima tak už "dlouhou" verzi - když se zašpiní, strčím ho do pračky, má prošité otvory - které se prostřihnou na pásy - ať do sport.kočárku nebo do autosedačky...vrchní díl se dá celý odepsnout,takže ti zůstane taková jakoby teplá podložka a je i dost velkej, Vojta je takovej línej, takže počítám,že ještě teď jednu zimu v něm budeme jezdit (bude mít 2roky) - tak to by bylo k emitexu - ten druhý vůbec neznám 😉

frog
5. srp 2008

Já teda nemám ani jeden,ale co můžu říct je to,že ten kaiser není tak tvrdej jako emitex.

natalien
5. srp 2008

Ahojky, tak já znám jen ten druhý 😀 Kaiser Iglů 😵

Stejně tak jak si chválila Vojtišek, tak i já si vychválím ten náš, pže jsem za loňskou zimu neshledala žádnou "vadu". Dokonce ho mám i nafocený, tak kdybys chtěla, tak ti můžu poskytnout foto (fotila jsem to v zimě pro jednu Koníkajdu)
Já si nemůžu vynachválit to, že je rozepínatelný uprostřed, naprostá výhoda..., je do -10, malé jsem v zimě dávala jen triko s dlouhým ruk. a bundu a stačilo, jinak se potila., výhodu vidím i v délce 105cm, že bude využitelnej do doby, co bude na kočárku, jinak se dá v létě (ale i kdykoliv jindy) využít jako spacák🙂 Okolo hlavičky mimi hezky kryje, takže ve sporťáku je kryté mímo dvojnásob, dole je odepínací část, kvůli botičkám a i ta samotná část je z materiálu odolnějšího na mokré botičky🙂. No a i po vyprání (ve special. roztoku na spacáky a péřové bundy) je jako nový, takže já můžu doporučit tento🙂

Myslím si, že tu převládne Emitex, pže je známější, větší reklama atd... Jinak co se týče porovnání na omak těchto dvou, tak je to opravdu velký rozdíl. Ještě je výborný fusak Aesthetic 😵

natalien
5. srp 2008

Ahoj Frog 🙂

frog
5. srp 2008

Ahoooj 😉

vojtisek2007
6. srp 2008

beruska - včera jsem psala o fusaku emitex - přišel mi fakt super, protože ho mám a jinej jsem nikdy neměla - ale teď jsem schválně koukala na ten kaiser - a zdá se mi lepší - hlavně pro větší dítko - jak to má takový odepínací spodek - to má emitex taky,ale tady u toho mi to přijde líp vyřešený a víc se mi i líbí (i barvy) 😀 , a vzhledem k tomu, že musíme koupit fusak ještě jeden - tak tentokrát jdu do kaisera 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
6. srp 2008

diky holky, prave se rozhoduju co koupit Kaiser se mi libi v te limetkove barve ale myslela jsem jestli neni malo "uzavreny" aby tam nefoukalo a tak ale Emitex chvali hodne lidi a nasla jsem super nabidku na prodeti.cz kde maji fusak + zavinovacku na zimu + deku za 1650,- až 1750,- 😎 😉

ilci
6. srp 2008

koukám taky na fusaky, asi stačí s fleesem nebo máte s kožešinou?

beruska2x
autor
6. srp 2008

s fllesem, kozesina je zbytecna a podle me to fusak zvetsuje a pak das do kocarku bud fusak nebo dite 😉 😀

ilci
6. srp 2008

je fakt, že při -30 asi s prckem ven nepolezu 😉
takže fleece stačí

kikimaruska
6. srp 2008

ahojky, my máme taky Emitex 3 v1 - ale až na chladnější počasí, nyní máme v kočárku jen vložnou tašku od Emitexu..... a od Kaiseru mám mediciální kožešinu upravenou střihem, takže ji můžu dávat do autosedačky, kočárku i postýlky. 😉

atreides
7. srp 2008

tak já o Kaiseru nikdy neslyšela a musím říct, že se mi líbí víc, díky za tip 😉

spetra
17. srp 2008

já se nakonec rozhodla pro Kaiser 😉

mikulka
17. srp 2008

Mně se líbí oba, a taky jsem slyšela chválu na Aesthetik. Holky, 3v1 znamená, že jde jak do kočáru, tak do autosedačky a zároveň odepnout spodek?

mikulka
17. srp 2008

Aha, takže jde pak i do sport. kočárku. Taky chci mít fleece.

natalien
17. srp 2008

Kaiser stačí bez kožešiny, sice to fusak nedělá zbytečně větší, pže je dost dobře poddajná a není objemná, je jen v prostoru od hlavičky po zádíčka. Ale jak jsem psala, já jsem dávala Nelle jen bundu a pod to tričko a stačilo to, když jsem dala o vrstvu víc, už byla spocená.
Jo dá se stáhnout okolo hlavičky, takže není zas až tak otevřený. Je to taková "kukla".

Jestli někdo váhá, tak můžu zaslat foto na email jak vypadá ve skutečnosti 🙂

mkr
17. srp 2008

kaiser máme a taky doporučuji je to takový spacák pěkně se dá okolo hlavičky zavřít a jak píše natalien mimčo nemusíš tolik oblékat takže je to supr

atreides
18. srp 2008

holky a bude mi pasovat do cortiny?

holly1
18. srp 2008

ahoj, pošlete mi prosím odkazy na nějaké fusaky, vůbec nevím, kde to mají. díky

eliotka
18. srp 2008

Ty fusaky by snad měly jít do každého kočárku, ne? 😕 Nejsou universální?

vojtisek2007
18. srp 2008

holly1 - zkus mimibazar - tam je spousta věcí a jak píše eliotka - taky si myslím, že jsou uni, že by měli pasovat do každýho kočáru - idkyž já osobně - kdybych měla kočár, ke kterými je origoš fusak, tak bych zakoupil radši ten... 😉

atreides
18. srp 2008

eli: no já si to taky myslím, ale vím, že jsou i přímo pro danou značku, tak se raději ptám

eliotka
18. srp 2008

Většinou ale ty přímo pro danou zančku jsou hodně drahé, od 3 tis. a výš a to je, myslím, zbytečné.
Holly, tady odkazy:

Emitex
http://www.emitex.cz/zimni-pytle.htm

Kaiser
http://www.mimishop.cz/kocarkov/katalog.php?kat...

Aesthetic
http://www.aesthetic.eu/index.php?lvl=2&idk=11&...

Mně se zdá ten kaiser takový jako by tvrdý, měkoučký s emi zdá ten od Emitexu, ale teda podle obrázku... Nevím.

mkr
18. srp 2008

eliotka - to se ti zká nic na něm není tvrdýho

holly1
19. srp 2008

eliotka, díky moc

sibule
15. zář 2008

Holky, nemate nekdo fusak Kaiser v bezovy barve ? Nikde na inzeratech neni fotka, jak ten fusak tyhle barvy presne vypada...

atreides
16. zář 2008

on je i v béžové?

frog
16. zář 2008

eliotka,můžu potvrdit,že tvrdší je emitex

mkr
16. zář 2008

sibule jestli se prodává v béžové tak napiš paní z kočárkova jestli by ti ho nemohla vyfotit, pokud se teda dělá v té barvě je to supr paní 😉

mirka755
16. zář 2008

já měla na dcerku Emitex combi, ale pro druhé mimčo chci zkusit Kaiser iglu. Líbí se mi že má zip uprostřed a lze z něj udělat deku 😉. Emitex nebyl špatný, ale změna je život 😉