Který fusak je lepší? Kaiser nebo Emitex? Máte zkušenost?

beruska2x
5. srp 2008

mate nekdo zkusenost - vyhody ktery je lepsi??

beruska2x
autor
6. zář 2009

germik.. fakt radim prohlidnout si matros in natura vedle sebe a nebudes vahat 😀

wanda1
25. zář 2009

Prosím o radu. Koupila jsem si fusak od Emitexu 3v1, který by měl jít i do autosedačky. Mám autosedačku s 5-ti bodovým upínáním. Můžete mi někdo poradit, jak se tento fusak do tohoto systému upíná? Prostě jsem na to nepřišla a myslím si, že u 5-ti bodového systému to ani nejde, protože ty pásy jsou vcelku a nelze je nijak provlíknout těmi dírami ve fusaku. Každá rada dobrá.

martuli
30. zář 2009

Taky resime fusak, mame kocarek Teutonia a rozhodujeme se mezi Kaiserem, EMitexem a jetse cekame na jedne od Teutonie. U mne zatim vyhrava Kaiser, jste s nim spokojene? A ktery vybrat?

beruska2x
autor
30. zář 2009

ja jsem s Kaserem moc spokojena, ma lepsi material, pekne se udrzuje, po vyprani je rychle suchy, maji pekne barvy je teplounky, nepromokne... fakt jo...

atreides
30. zář 2009

taky jsem s ním spokojená 😉 je fakt teploučký

martuli
30. zář 2009

Mne se libi ten limetkovy, ale mame hnedy kocarek, tam asi moc nepujde ☹

beruska2x
autor
30. zář 2009

martuli proc?? ja mam limetkovy ale mam teda bilocerny kocar ale k hnede, kdyz tam neni jina barva aby se to netlouklo... to by se mi docela libilo... 😉

senja
30. zář 2009

martuli Limetkova + hneda je vyborna kombinace!!! 😉 Take mame zeleny kocar a chci tam dat bud ten v barve aqua (tyrkysovy) nebo terra (oranzovy), at je i v zime veselo, zlepsuje to naladu v tom hnusnem pocasi 😎

Holky, kdo poradi? Rozhoduji se mezi Kaiser Iglu a Lodger Bunker. U Lodgeru mi prijde super, ze je do kazdeho pocasi, nejen do zimy. U Kaiseru je to uz jen to, jak vypada - jen ho vidim na obrazku a nejradeji bych se do nej zamuchlala sama 😵

beruska2x
autor
30. zář 2009

me prijde ze lodger nema tak nepromokavy matros ( jen teda z obrazku) a prijde mi i to zapinani divny.. starsi dite to pak uz rozdela samone? 😒

senja
30. zář 2009

beruska2x A neni v tom Kaiseru vedro? Nekdo tu pise, ze se mu ditko v Kaiseru potilo

martuli
30. zář 2009

Mame barvu kocarku, co mam v albu, hnedou v kombinaci s kvetinovou latkou, limetovy by byla asi fakt velka divocina

beruska2x
autor
30. zář 2009

senja no tak ho tolik nenabalujes do fusaku ne? me to vyhovovalo, prcci stejne oblikani nemilujou 😀

beruska2x
autor
30. zář 2009

navic kazde dite i dospely se poti jinak , me se kluk nepotil ani v lete 🙂 a kdyz bylůo -15 tak jsem byla moc rada ze je teply 😉

atreides
30. zář 2009

senja mě se tam Niny spotila, páč opravdu dost hřeje, ale bylo to zase fajn, že jsem ji nemusela tolik navlíkat. Měla jen lehčí zimní bundičku.

louisev
1. říj 2009

martuli, já mám hnědej spirit S3 a na zimu jsem do sporťáku koupila kaiser iglu v růžové barvě a vypadá to kouzelně 🙂

martuli
13. říj 2009

louisev - nezkousela jsi fusak ve fashion korbe nebo vlozne tasce? Abych vedela, zda tam bude pasovat
Mame kluka, tak to nakonec asi bude hnedy

lisanda
16. říj 2009

Ahoj my máme Lodger máme horní slídu u kočárku tak jsem nevolila šusták. fusak. Fusak je super malá je v něm jak v pelíšku, když je zima tak opravdu malá nemá tendence se zněj dostat 🙂

mari.16
3. lis 2009

Jestli se na tuto diskuzi ještě někdo přijde podívat :o), tak bych se ráda zeptala na dvě věci:

1. jestli je fusak emitex opravdu teplý i když mrzne a fouká
2. jak jsou děti těch co mají fusak Kaiser spokojené, když mají ruce uvnitř. Naše dítě je chce mít pořád venku, tak si to nějak neumím představit ho tam celého zabalit. Mám strach, že když mu ho ale rozepnu, tak bude vlastně skoro celý odkrytý ... jestli mi rozumíte ... :o))

Prostě se nemůžu rozhodnout.

Děkuju

Maruška

beruska2x
autor
3. lis 2009

nas prcek mel taky ruce porad venku ale fusak pritom mel zapnutej, proste je vystrcil ven... a zachumlanej byl dost, nikdy mu zima nebyla je fakt teplej, uzivam ho uz druhy rok.. 😉

andnov
5. lis 2009

Jestli teda můžu tak já měla v ruce Emitex a Aesthetic a ten nakonec vyhrál.Aesthetic má o dost lepší materiál,ale taky je jednou tolik drahý co Emitex.Takže kdo uvažuje o fusaku 3v1 mohu jen doporučit 🙂 A dá se sehnat i na mimibazaru.

misak78
5. lis 2009

já mám fusaky od Dita Angel a maximální spokojenost- mají tzv. Outlast, dítko se v něm nepotí a celkově mi přijde daleko lepší než emitex, který jsem měla a po srovnání absolutně vyhrává Dita. Jelikož jsem se nemohla rozhodnout který teď koupit, nakonec jsem "ulítla" a koupila dva- http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky/Fu... má na sobě vysloveně spacákovinu, luxusní výšivku a je prodloužitelný(má stahování v nožičkách). No a druhý http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky/Fu... je prodloužitelný nejenom na délku, ale i na šířku- což žádný jiný(pokud vím) nemá. Dolní část v obou fusacích je omyvatelná- není to igelit, ale šusťák. Navíc ten červenočerný se nechá celý rozložit a tak ho rozepnu, malou i s botičkama dám do něj, zapnu a jelikož má i odepínatelný spodek, tak botičky koukají ven- to tedy ještě nemám ozkoušené, malá ještě neběhá.
Pro porovnání koukání ručiček ven, kamarádka má emitex a když jsme byly venku, tak fotila dítka- viz poslední foto v mém fotoalbu 😉

atreides
5. lis 2009

mari toho jsem se taky zprvu bála, že jí budou vadit ty ručičky, ale byla spokojená, zakutaná jak eskymáček. Letos uvidíme, přecejenom je starší, ale strach z toho nemám 😉

mkr
6. lis 2009

my v kaiseru budem jezdit 3 zimu, fusak má trochu rozdělaný,ale ze stran je pořád chráněná oproti emitexu, teplý je a nepromokavý, když jemně chumelí nebo prší nedávám ani pláštěnku

gababa
7. lis 2009

Ahoj, neznáte někdo prosím fusak Footmufs? Tento: http://www.babywelt.cz/cs/produkt/footmufs-fusa....

Nabízí se mi na stránkách obchodu, kde budu objednávat kočárek a další věci. Asi by to chtělo vidět osobně, vůbec se mi nezdá, že mi měl pod hlavičku..... Nevíte někdo? 😕

Díky

martuli
17. pro 2009

Ahoj holky, tak muzu napsat prvni zkusenosti s fusakem Kaiser, dnes v nem byl prcek druhy den. Je naprosto skvely, moc ho do nej neoblekam, kolem hlavicky to ma zatazene, aby mu tam nefoukalo, ruce uvnitr mu vubec nevadi, ma tam prostor ... jsem rada, ze jsem koupila zrovna ten, Emitex se mi zdaji hodne tvrde a do vlozne tasky Teutonie se fusak vejde

spetra
19. pro 2009

s emitexem nemám zkušenosti, ale s kaiseru jsem nadšená používám už druhou zimu, je nádherně teplý, malého do něj oblékám jen minimálně.... dost mi vyhovuje zapínání ve prostřed, díry na kšíry super bez nich by mi byl letos k ničemu, neprosněží... 😉

blanka.k
14. bře 2010

Ahoj holky,
nemáte někdo fusak Emitex Combi kombinace černá-barva (černý vnějšek, vnitřek barevný)? Líbí se nám černo-červený, ale mám trochu strach, jak bude ta černá vypadat po třeba 2 letech a X praní,... 😉

ivika18
14. bře 2010

blanko, my máme emitex zvenku černý po 2 zimách, prala jsem ho tak 2x 3x za každou zimu, nevím přesně, ale černá mi připadá pořád stejná. Vnitřní fleece možná trošku žmolíky od praní, ale nic hrozného, koupila bych ho znovu 😉

maly_prcek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elaine
30. zář 2010

@ivika18 Ahoj to jsem zase já🙂 Koukám, že máš fusak od Emitexu, taky jsem se rozhodla pro něj, konkrétně Combi Exklusive. Včera jsem ho dostala, ale moc nadšená z něho zatím nejsem, zaskočilo mě to množnství zipů a že to nejde pořádně utáhnout kolem hlavičky. Zadrhává se mi to. Jak se Ti s ním manipuluje?