Který fusak je lepší? Kaiser nebo Emitex? Máte zkušenost?

beruska2x
5. srp 2008

mate nekdo zkusenost - vyhody ktery je lepsi??

vojtisek2007
9. pro 2010

@petulik.zlin ahojky, ségra má emitex 3v1 a má tříměsíční holčičku - na to co má doma (body s dlouhým+dupačky) jí dá flaušovou kombinézu a šup do fusaku, až budou větší zimy, přidá jednu vrstu, třeba mikču a tepláčky+do fusaku tenkou deku....samo má čepku a capáčky.

vojtisek2007
9. pro 2010

@petulik.zlin jo a ještě k tomu místu - já v něm vozila v zimě půlroční Elis, v zimní bundě a vešla se v poho ani jsme neměli připnutej ten spodní díl...to až další rok,když měla 1,5roku 🙂

petulik.zlin
9. pro 2010

@vojtisek2007 děkuji, no já jsem právě někde četla, že do fusaku stačí děti normálně obléct 🙄 no nic, budu muset přikoupit kombinézku 😉

aklus
10. pro 2010

My měli fusak Kaiser, hlavně mi vyhovovalo, že měl zip uprostřed, protože, když jsem ho potřebovala v obchodě rozepnout, bylo to o hodně praktičtějčí než u Emitexu, kde je zip na boku a pak Vám plandá celý kus fusaku. A jak už bylo napsáno, Emitex se mi také nelíbbí, je přezipovanej a prostě takovej pytel. Na Kaisera nedám dopustit, syn se do něj vejde ještě teĎ, kdy má 100 cm.

julkaaa
12. srp 2011

Ahojte dievcata,
prave pozeram fusaky a mam z toho riadny gulas 😒
Potrebovala by som nejaky univerzalny, aby som ho mohla pouzivat aj ked bude napr. 10 stupnov, takze nie vyslovene zimny. Pozeram ten Kaiser Jooy, neviete mi nahodou poradit ci je to zimny do minusovych teplot alebo sa da pouzviat aj ked je teplejsie?

kacka.l
12. srp 2011

kaiser je určitě lepší, měla jsem emitex a ten je hoodně teplý, mám pocit, že v ten kaiser lépe reguluje teplotu, je i tenší, ale podle mě hřeje stejně. Emitex byl fajn pro malé mimi, ale jak chodí, je kaiser 1000x lepší. 🙂 Mi v kaiseru spal malý zrovna předevčírem..bylo asi 10 stupňů.Ale já měla thermo flees- jooy je asi teplejší.

germaine
10. zář 2011

Holky, kdo máte nějaký model fusaku z Outlastu od Dity, napište zda vyhovuje atd...koupila jsem totiž dvě body s dlouhým rukávem, že se bobík nebude potit a prd, potí se stejně, tak nechci kupovat fusak a zjistit totéž 😖

romcovaklarka
10. zář 2011

germaine Fakt? Tak to by mě taky zajímalo, taky jsem o něm uvažovala...

kamilka007
12. zář 2011

Ahoj, nemáme teda ani jeden z těch dvou, ale naprosto mě nadchnul fusak Exclusive Outlast ze speciálního "kosmickýho" materiálu. Už ho máme doma a vážně stojí za ty peníze 🙂

jankasim
13. říj 2011

Prosím Vás, nemáte niektorá skúsenosť s fusakom Kaiser Downy plnený perím? Alebo neviete mi odporučiť nejaký fusak na zimu, máme len 7 mesiacov. Aká značka? Z ovčieho rúna alebo flecee? Mne sa celkom páči značka Kaiser, ale potrebovala by som nejaké odporúčania. Ďakujem za rady

jankasim
20. říj 2011

@kamilka007 Ahoj. Zvažujem medzi fusakom Kaiser a Outlast - neviem sa rozhodnúť. Ale rozmýšľam nad fusakom Qstep outlast, ty píšeš, že máte Exclusive outlast - myslím, že v princípe by mali byť rovnaké len je tam rozdiel v rozopínaní. Nevieš mi prosím ťa poradiť. Čas nás tlačí a ja sa neviem nejak rozhodnúť - chcem synovi to najlepšie. Ďakujem za radu.

sanm
20. říj 2011

Ahojky, já sice neporadím, jaký fusak je lepší, ale pokud to není nijak urgentní, tak v listopadovém čísle maminky bude řada slevových voucherů (20%) na plno obchodů, a samozřejmě i na obchody s těmihle věcmi. Tak možná počkejte a zkuste pak mrknout na obchody, kde bude sleva 🙂

marketa97
20. říj 2011

Ahoj tak mně dneska přišel fusak Kaiser iglu thermo fleece, barva aqua. Musím říct, že vypadá nádherně, ještě líp jak na obrázku a je krásně teploučkej. Tak jsem zvědavá jak se našemu Nufovi v něm bude líbit 🙂 Ještě jsem se chtěla zeptat jestli je tu nějaká maminka, která ho používá v kombinaci s X-landerem XA sporťákem, není mi moc jasný jak tam přidělat fusak za tu horní část, která se dá uvázat aby fusak nesjížděl. Tam kam bych ho chtěla uchytit, tak ty šňůrky nedosáhnou a jinam mi to nijak nesedí.

jankasim
20. říj 2011

@marketa97 Ahoj, prosím ťa, nevieš mi poradiť. Neviem sa rozhodnuť medzi fusakom Kaiser iglu thermo fleece a fusakom Qstep outlast, je to nejaký nový materiál (predavačka v obchode mi povedala, že keď prídem z vonku do tepla ho nemusím ani rozopnúť, že je prievzdušný). Alebo fusak Kaiser downny. Vôbec sa neviem rozhodnúť, chcem to najlepšie len akosi je toho moc na trhu. Ďakujem za radu.

marketa97
20. říj 2011

@jankasim ahoj no já mám ten kaiser teprve ode dneška, takže v praxi ho vyzkoušený zatím nemám a ten druhý jsem ani neměla možnost vidět, moc ráda bych ti poradila, ale myslím, že tu jsou určitě holky které mají tyto fusaky ozkoušené daleko více, tak počkej a nějaká se ti tu určitě ozve. Dám do svého alba fotky toho mého, který přišel dneska. Materiál je krásný, je hezký "naducaný", teploučký, ale zároveň působí takovým lehkým, vzdušným dojmem. Nevím jestli jsem to popsala úplně srozumitelně. Bydlím na horách, takže si myslím, že ho otestuju dostatečně, ale to nějakou dobu samozřejmě potrvá. Tady v té diskusi fusaky Kaiser chválily holky hodně, tak si myslím, že určitě do něj můžeš jít 🙂

cesilka
22. říj 2011

Ahoj nemáte některá zkušenosti s kočárkem Camarelo Q12 a fusakem Kaiser Iglu Thermo Fleece? Jestli třeba není nějaký problém v jejich velikostech. Díky

tetefisch
23. říj 2011

ahojky, mám prosbičku, který fusak je lepší Kaiser nebo Outlast? Mám malýho dvouměsíčního prcka ,tak aby se mě vlezl i do hluboké korbičky. Viděla jsem Kaiser Jooy,ale zdál se mě dost dlouhý .Kočár máme Dorjan.
díky předem za tip🙂

ciernavila
25. říj 2011

@tetefisch skoda ze ti nik neodpisal este, aj ja by som to rada vedela, tiez mam Dorjan a chcem Kaiser.

jankasim
28. říj 2011

dneska sme konečne kúpili fusak pre drobca. Nakoniec som sa rozhodla pre značku Angel a fusak Qstep outlast. Zajtra ho hneď vyskúšame keď pôjdeme vonku, som zvedavá či ho nebudem musieť naobliekať tak ako keď bol len pod dekou (made in Spain). Dám potom ďalší príspevok.

hojda
4. lis 2011

Fusak z Dita Tábor s Outlastem vyhrál cenu Grand Prix na posledním veletrhu v Praze!!! Máme ho je fakt super!

ciernavila
5. lis 2011

@hojda ja uz som bola rozhodnuta pre Kaiser ale teraz som neista... a na spodu je vnutri daka latka ktora sa lahko udrzuje ked tam ma dieta spinave boty? V com je lepsi od Kaisera okrem toho ze ma Outlast material? Zvonka je nepremokavy alebo nie?

monny89
5. lis 2011

Nakonec jsem koupila Kaiser, a naprostá spokojenost 🙂 🙂 🙂

ciernavila
5. lis 2011

@monny89 nie je moc dlhy? Maleho mam este aspon mesiac v hlbokej korbe, ci mi tam vojde?

monny89
5. lis 2011

@ciernavila je trochu delší, ještě jsme v korbě, takže to u nožiček trochu nahrnu a je to v pohodě. Malýmu je 5měsíců a týden, ještě jsme v korbě, ale přejdeme do sporťáku asi za měsíc..

ciernavila
5. lis 2011

@monny89 juchuu tak som ho objednala akurat, antracitovy...som zvedava aka to bude farba nazivo. Behom mesiaca a pol asi aj my pojdeme do sportaku, max do dvoch mesiacov, Predsa len mame temer 70 cm a korba ma len dakych 83 ci kolko a ked sa este dieta naoblieka...uz teraz je to len tak tak do sirky, do dlzky tam este rezerva je. ale este vydrzi ked tam dnes prespal dve a pol hodiny 😀

monny89
5. lis 2011

@ciernavila Já mám kiwi 🙂

ciernavila
5. lis 2011

@monny89 kiwi som chcela povodne a na poslednu chvilu som si rozmyslela lebo mam cely kocik kriklavo zeleny a ked budem kupovat v buducnosti golfky tak som chcela cosi univerzalne, a trocha som sa bala ze kiwi by bol haklivy na spinu, a farba je ako v reali? na nete sa mi pacil

monny89
5. lis 2011

@ciernavila Moc hezká barva...

tajemna30
5. lis 2011

@tetefisch ahoj, my mame dorjan hnědo krémový, a ve stejné barvě jsem zvolila fusak od little angel, Tábor s outlastem, ten exclusive. Stačí nám ta kratší verze, takže fusak mám v kočárku naprosto bez problému, a nááádherně hřeje, malou tam dám tak jak si hraje doma, žádné oblekání - to ona nesnáší, navíc dám jen čepičku. Rozhodlo více faktorů - dobré reference, materiál outlast, česká firma, barevný odstín přesně korespondující s kočárkem, a výhra na veletrhu - ale ta výhra to už bylo jen potvrzení mého rozhodnutí.

tajemna30
5. lis 2011

@monny89 ta barva je opravdu krásná, ale hlavně tvůj malý s nádhernýma očkama. 😉