Který opalovací krém pro děti je nejlepší?

petulka25
16. čer 2013

Ahoj maminky prosím ,máte některá D-test? Který opalovací krém pro děti vyhrál nebo který je podle Vás opravdu dobrý? děkuji

zopata
16. čer 2013

Jednoznačně Astrid třěba 50 nebo 60 aby ses nespálila a samozřejmně i děcka 🙂

aajda
16. čer 2013

No tak v dTestu to Astrid jednoznačně projel na plné čáře. 30ka měla faktor jen 20 a 50ka nechránila dostatečně proti UVA.
V poměru cena/výkon to vyhrál Sundance z DM, jinak celkově je první La Roche Posay, za ní hned Ladival - lepší cena.

janina3110
16. čer 2013

No, mě byl doporučen Daylong baby 30, tak nevím. Já sama používám Daylong 25 ve spreji.

petulka25
autor
16. čer 2013

@zopata
@aajda
@janina3110 děkuji děkuji za tipy! v loni jsme měli Ladival tak mě zajímalo jestli jsou nějaké změny!

asmeena
16. čer 2013

Taky nam byl doporucen Daylong, ale nejvic se nam osvedcil Sundance z DM.Daylong jsem pouzivala pro malou,kdyz byla uplne miminecko,ale zdal se mi takovy moc patlavy,takze pak jak mela uz rok a pul,tak jsme zkusili ten z DM a je fajn,protoze se dobre roztira.Letos pouzivam Daylong opet u me druhe dcerky,ktera se narodila pred mesicem (i kdyz je zatim schovana pred slunickem v kocarku) a starsi dcerka ma zase ten z DM.

janina3110
16. čer 2013

@asmeena Jj, taky jsem sháněla něco pro mimčo, pak už je to s tím vybíráním a celkově s výrobky lepší 🙂

petulka25
autor
16. čer 2013

@asmeena
@janina3110 kolik stojí značka Deylong???+ - děkuji

janina3110
16. čer 2013

@petulka25 Já dávala 160,- u nás v lékarně. A pak jsem si kupovala výhodné balení na internetu 280,- ale i s tím sprejem pro dospělí.

petulka25
autor
16. čer 2013

@janina3110 děkujiii

adrianka1712
16. čer 2013

My sme mali pre syna Daylong baby, alebo kids, uz si nespomeniem ako sa presne volal, ale moc som s nim nebola spokojna. Zle sa rozotiera a na obleceni nechava zlte skvrny, ktore uz neoperes. a ked natieras miminko, stane sa ze sa ti obtre :-/ ked bol syn starsi, kupili sme tiez Daylong, ten uz bol konzistenciou redsi, tak sa roztiera lepsie. ale ked sa minul, uz sme dalsi nekupili, na slovensku to nebolo ani cenovo moc vyhodne. aj ked tieto kremy Daylong su vraj kvalitne a dobre kryju. nikdy sa nestalo, zeby sa syn spalil. 🙂

antiope
16. čer 2013

Daylong baby má pouze minerální filtry a žádné chemické filtry, proto se tak špatně roztírá a zůstává bílá vrstva, tak je to správně. Byl mi doporučený naší doktorkou a používali jsme ho když byly dětičky úplně malé. Nyní už používáme La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics, který v minulosti vyhrál d-test, jsme s ním spokojení - jen kdyby byl levnější 😠 Pro dospělé používáme DM Sundance, který byl v tom testu nejlepší ve smyslu poměru "cena-výkon"

jamys
16. čer 2013

Bioderma photo mineral 50+ - ma mineralni filtr, jak pise antipe u Daylongu, stejne blbe se roztira, ale je super. Pouzivala jsme ho rok a pul u male, loni jsme ji meli v Recku v 7mi mesicich a nespalila se, byla cela bila 😉 doporucila nase pediatricka a ja jsem spokojena a doporucuji.

lupinek82
16. čer 2013

A co třeba Nivea For Kids? Mám dětský Sundance a právě se mi blbě roztírá, zůstává bílý, ale nespálili jsme se nikdo...

milunka11
16. čer 2013

žádnej...všechny jsou rakovinotvorný :(

mafeska
17. čer 2013

já mám pro dcerku sebamed 30.

bella22
17. čer 2013

@milunka11 sluníčko je mnohem horší a žádný dítě asi není furt zavřený doma.

Já koupila Sebamed 50

katyxq
17. čer 2013

Záleží, co preferuješ - chemické / minerální filtry, je ti celkem fuk složení / přírodní kosmetika, vadí/nevadí bělavá stopa, chceš mléko nebo hitný krém? Minerální filtry vždy trošku bělavý nádech zanechají, ale já osobně radši snesu tohle než abyhc koupila něco s chemickými filtry, uz loni jsme měli dětský Eco Cosmetics SPF45 (narozdil od faktoru 50 neobsahuje hliník), je sice hutný, hůř se roztírá, ale já i malá ho sneseme bez kožních problémů (vadí nám přes 90%kosmetiky), složení se mi líbí, cena sice vyšší, ale není ho velká spotřeba.

bonavoxa
17. čer 2013

Já si teď koupila Alverde for Kikds 30..a bílý film zanechává teda řádně. Ale jinak pěkě voní 😀

kamca1988
17. čer 2013

ja ted budu kupovat od la rosche 50+ pro deti, slysela jsem, ze je dobry, znama ho pro deti pouziva.

ivuska027
17. čer 2013

@petulka25 pokila viem, co sa robil D-test pred dvomi rokmi, tak vyhral Sundance od DM dorgerie vysoko vysoko na celej ciare 😉 , daylong naopak dost prepadol 😕

ladie
17. čer 2013

Já kupuju od DM sundace. Pro prcka mám krém a mléko z řady Dermo pro děti, ochrana 50+.
Pro dospěláky si nemůžu vynachválit Transparent Sonnenspray (opět DM sundance) 20. Skvěle se nanáší, hned vsákne a i v testech dopadl skvěle.

bella22
17. čer 2013

@ivuska027 je to tak. My máme doma i Sundance 30, gel, ale ten je spíš pro nás. Já jsem v DM nenašla Sundance pro děti vyšší než 30, ale možná jsem špatně koukala.

ivuska027
17. čer 2013

@bella22 je aj 50tka urcite, lebo mame doma 😉 😀

pramino
17. čer 2013

ahoj, já používám pro malého Sebamed 50.. a spokojenost

nikola87
21. čer 2013

Dobrý den, my používáme novinku od ¨Bübchen, jsme alergici a malá má pokožku alergickou na většinu krému. Začali jsem proto kupovat sensitiv velmi jemnou řadu a funguje🙂

marky27
11. čer 2014

Obnovuji tuto diskuzi - vyzkoušela jsem už několik opal. krémů pro děti, ale všechny zanechávají žluté skvrny na oblečení. Víte o nějakém, který toto nedělá? Díky.

doubrafka
21. čer 2016

Ja mam skvelou zkusenost s opalovacim kremem avene. K dostani v lekarne, pro deti fakt nejlepsi 😉

daaniee
18. kvě 2017

Hodně dobře dopadl dětský 50kový opalovák zn.Cien z lidlu,trumfnul i drahé značky.Takže do Lidlu😊

andiienka
6. čer 2017

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda máte doporučení pro opalovací krém při atopickém ekzému. Se synem (2,5 roku) se chystáme poprvé k moři do Chorvatska a tak by mě zajímalo co byste doporučili. Děkuji.

kafra
6. čer 2017

Lepší než opalovací krém je opalovací olej ... ideální jsou čistě přírodní preparáty. Vyzkoušenou mám značku Hadek tyto oleje nezabraňují přirozenému dýchání pokožky, a tím i kumulaci tepla. Jsou ve vodě nerozpustné, pokožku chrání dlouhodobě. Působí odpudivě proti hmyzu.