Kupovali jste si soupravu do porodnice?

solokacka
15. bře 2010

Kupovali jste si soupravu do porodnice nebo si myslite ze to je zbytecny?

petka80
15. bře 2010

Kupovala, ale je to zbytečný 😉 😀

nelar
15. bře 2010

Já nekupovala a vůbec mi nechyběla 😉

hanka274
15. bře 2010

bud troska konkretnejsia, o aku supravu ide???

kikimaruska
15. bře 2010

Mě se ty soupravičky hrozně moc líbily a koupila sem si jednu. Nevyužila sem rozhodně v porodnici, jelikož malý se narodil dříve a byl malinký. Záleží i na velikosti jakou koupíš (50,56,62), já svojí 56 využila až skoro v pul roce, naopak kamarádka by pro svou malou tuto soupravičku ani nevyužila-by se do ní vubec nevešla 😅 . A navíc jsem ze soupravičky využila jen dupačky, bryndáček a čepičku a to ještě rozdílně, jelikož čepička mu byla dost dříve než dupačky. Kabátek jsem nevyužila vubec, používala sem od začátku body s dlouhým rukávkem...Takže asi tak, ale vypadají opavdu krásně... 😵

hanka274
15. bře 2010

aha, oblecenie...
supravy su aj flaškove...atd atd atd...

editah222
15. bře 2010

Nekupovala a nechyběla mi 😀

kijonkova.k
15. bře 2010

Nekupovala a taky mi nechyběla. 😉

sunea
15. bře 2010

Nekupovala, je to zbytocne.

pikusa
15. bře 2010

Nekupovala a taky nechyběla 🙂

jaaty
15. bře 2010

Ja som síce kupovala, ale je to 😉 zbytočné. Na to prenesenie domov môžeš použiť čokoľvek, čo máš doma 😀

jasminet
15. bře 2010

nekupovala, nechybala, z porodnice sme sli v obycajnom oblecku, ktore aj doma vyuzila

andrea999
15. bře 2010

nekupovala,poskladala som z toho ,čo som mala doma

zajaciq
15. bře 2010

kupene, aj new born aj 0-3 mesiace. ved to vyuzijem na doma nie? ciapocka bavlnena sa zide, aj rukavicky, aj kosielka aj body. ja to neberiem, ze do porodnice... to uz co je len za otazku kvoli tomu zakladat temu. ved to je oblecko ako kazde ine. 🙄

lodgermaniacka
15. bře 2010

ja som nakupila tolko krasnych vecí, že si neviem predstaviť v čom je lepšia "suprava do pôrodnice" ja vecičky rozlišovať nebudem, že k lekarke ine a na doma ine, mam len take čo sa mi páčia a čo bude čiste, to budeme nosiť 🙂 kludne aj na spanie 😀

hanka274
15. bře 2010

tiez myslim, je to stale ta ista vec...
to jak teplomer do zltej vanicky, a do ruzovej vanicky...a vobec teplomer 🙄 😅 😅

bihan
15. bře 2010

Žiadnu súpravu na "odchod z pôrodnice" som nekupovala... proste som nakúpila oblečka a niečo z toho som si vybrala na odchod.. a potom som to malej obliekala ďalej 😀

ichbinich
15. bře 2010

Ja som si kupila jednu supravicku, mala som ju nachystanu potom na odchod domov, tak ju manzel doniesol. Bolo to body, dupacky, nohavice a podbradnik. (samozrejme, ze som mala nachystanu aj ciapku, rukavice a bundu a v sedacke bola zavinovacka). Kedze to bola 56 a maly mal iba 45 cm, tak mu to bolo straasne velke...
Mala som plnu krabicu veciciek, ale nejak domov som ho chcela niest "vo svojom", bez nejakeho racionalneho dovodu...
Takze ked sa ti to paci, tak si sprav tu radost. Ale dietatku to je jedno, hlavne nech mu je teplunko. Moj tu supravicku nosi doteraz, uz do nej dorastol 😉

misi78
15. bře 2010

Nekupovala, zbytecne.

tynushqa
15. bře 2010

ja som do porodnice zobrala iba ciapocku, ponozticky a rukavicky. V nemocnici nam dali bavlnenu kosielku a malinka bola stale v perinke.
Zato doma sme mali kopec oblecenia. No a uz tu je aj tema ze co je zbytocne kupovat. No nam bolo zbytocne do 3 mes "dospelacke oblecenie" typu riflicky, svetriky a pod. Najlepsie su bodynka, pyzamka a bavlnene kosielky.

helcenka
15. bře 2010

nekupovala, hezké to je, ale přišlo mi to zbytečné 😀

evitkamalicka
15. bře 2010

nekupovala, vybrala som nieco z toho oblecka co sme mali nakupene

collette
15. bře 2010

Naštěstí ne, nakonec jsme tam pobyli 14 dní a malý by z ní vyrostl... Ještě že jsem z nějakého důvodu přpravila dva balíčky věcí na cestu z porodky, protože do toho, co jsem měla připravené původně, bych ho nedostala ani náhodou 😀 Což mě dneska trošku mrzí, protože ta ušatá kombinéza byla k sežrání 😵