Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kvalitní chůvička na svatbu

tensorflow
19. čer 2018

Za měsíc nás čeká svatba. Večerní party je ve stejném hotelu jako budeme ubytovaní. Mrňous (4 měsíce) normálně pěkně spí - usne v 8 a spí tak do 4 do rána. Takže bych se raději veselila po dlouhé době s kamarády, než koukala na spící dítě. Ale k tomu bych potřebovala nějakou kvalitní chůvičku, která by měla dobrý dosah i přes mnohé stěny hotelu. Máte nějaké zkušenosti, tipy, doporučení? Díky.

sunnurse
19. čer 2018

Aplikace na mobil, tuším se jmenuje baby monitor. Necháš mobil u prcka a navolíš na něm číslo, kam ti bude volat, nastavíš intenzitu hluku při které se má hovor vytočit. My jsme s tím na akcím moc spokojení, využíváme i na dovolené

punticka
19. čer 2018

Ano, aplikace nej - jmenuje se nějak tak "baby monitor" nebo "baby sitter". Druhý telefon si strčíme na vibrace do kapsy. Zatím nás nezklamala.

priefi
19. čer 2018

@tensorflow my mame avent a jsme spokojeni. Ale tam zalezi i od pokoje, kde se bude nachazet. Ve volnem prostoru chytne 300m, v uzavrenem 50m. Ob patro ok, ob 2 patra uz signal hapruje. Ale otazka zda chuvu v ramci hluku na svatbe uslysis

pabka
19. čer 2018

Máme Avent, dosáhne daleko a má i světelnou signalizaci když dítě pláče. Ale do větších hotelů také doporučuji aplikaci, jsou ruzne, některé i s obrazem.

tensorflow
autor
19. čer 2018

@sunnurse
@punticka
@priefi
@pabka

Moc děkuji za tipy! Ta aplikace zní jako dobrý nápad.

jrak
19. čer 2018

Kamarádka si takhle pres noc zaplatila studentku, nemusela nic hlídat, kdyby se neco dělo, přišla by pro ni

ladyhacek
19. čer 2018

@jrak tohle jsme dělali s kamarádkou na střední jeli na týden na dovolenou ( vše bylo hrazené) večer se ski rodičové pobavit nebo na přednášku a my hlídali na chodbě obcházeli jsme dveře nebo měli chůvičky a když něco jedná šla pro rodiče.

ladyhacek
19. čer 2018

Jinak o aplikaci jsem slyšela a zda se mi to jako skvělé řešení

michaela_2
22. čer 2018

@tensorflow určitě tu mobilní aplikaci.....jakákoliv jiná chůvička může ztrácet signál kvůli silnějším stropům apod.

jbzirafa
22. čer 2018

Máme tuto značku, konkrétní model se ale už asi neprodává. Dosah má opravdu velký.
Nemeli jsme problém v hotelu.https://www.mall.cz/detske-chuvicky/hh-c...