Kvalitní chůvička od Philips, poraďte

koculu
11. únor 2014

Ahoj, prosím o radu, jaká chůvička (digitální) od Philips je kvalitní a osvědčená? Recenze na netu moc nepomáhají.
Děkuji moc

luciiim
11. únor 2014
killi
11. únor 2014

Já jsem podle recenzí koupila Philips avent SCD 505 a jsem maximálně spokojená. Vše je krásně slyšet, dosah je super. 😉

koculu
autor
11. únor 2014

co se týká recenzí, tak rodičovská jednotka je velice tichá, registruje teprve až pláč dítka ☹

kataol
11. únor 2014

my máme tuhle http://www.zbozi.cz/vyrobek/philips-scd-510-00/ když se dá naplno, tak jde slyšet i dýchání dítěte, ale samozřejmě podle toho, kde chůvička je 🙂 jinak rodičovská jednotka by mohla být určitě hlasitější, ale nějak moc mi to nevadí, stačí vidět ty blikající světýlka, stejně, i kdyby byla bůhvíjak hlasitá, tak když bych byla někde ve společnosti a měla to zaplé, pořád bych na to hleděla, pro jistotu 🙂 ale musím říct, že příště bych volila i s kamerou..ono to není nijak potřeba, ale čím je malá starší, tím spíš bych chtěla vidět, co tam provádí, hlavně ať k ní nemusím zbytečně chodit, když tam něco začne brblat nebo když se trošičku vzbudí, tak bych měla přehled, jestli zas usla...ale jinak si na ní nestěžuju..i když, dosah by to mohlo mít ještě větší, ale zas je to o tom, jestli to potřebuješ jen do baráku, my jsme měli oslavu v hotelu a malá spala o patro výš a chůvičku jsem musela mít co nejvýš u stropu, aby chytala signál přes několik zdí a přes tu podlahu...ale to se dá v nejhorším vyřešit dvěma počítači a skypem 🙂