Kvalitní nepropustná podložka nebo chránič matrace. Poradíte?

lejkas
31. črc 2019

Holky poradíte mi prosím kvalitní nepropustnou podložku nebo chránič matrace na velkou postel? Děkuji.

leneee
31. črc 2019

@lejkas scanquilt (cca za 800,-)

fyii
31. črc 2019

ja kupovala uz nekolik tady https://www.4home.cz/hledat/?c=cs-CZ&q=chranic+... , zalezi na velikosti, kvalita dobra, jen se nesmi davat do susicky. Ceny taky priznive.

jannym
31. črc 2019

Od emitexu nebo na webu dobryspanek, doporucuju nekupovat ty prosivane clovek se na nich hrozne poti a blbe schnou, nejlepsi je za me frote a z druhe strany nepropustny nater, bomba jsou i ty co jsou z obou stran bavlna a nepropustnavrstva je uvnitr ale jsou o dost drazsi

scruffy
31. črc 2019

Já kupovala na 4home a teď mají velké nepropustné prostěradlo v akci v Jysku za 400, máme ho už několik let a jsme spokojení. Jen pozor, některé chrániče matrace nejsou to samé jako nepropustné prostěradlo. Máme i ty nejlevnější chrániče matrace z Ikea, a ty rozhodně tekutiny propouští.

lucie_j
31. črc 2019

Na dovolené jsem si vyzkoušela spát na froté podložce od Emitexu a bylo to hrozné, strašně jsem se potila. Synovi jsem kupovala teď prošívanou Balance 90X 200 cm z 4home za 300 Kč a je super.

lucie_j
31. črc 2019

Super odkaz dala Fyii, jen vybírejte aby měla symbol přeškrtnuté modré kapky, to znamená, že nepropustí tekutinu skrz.

jancabr
31. črc 2019

Koupila jsem ve zdravotnických potřebách za 400 na jednolůžko. Podobnou mám i pro dítko v postýlce. Navrch froté, vespod taková slabší guma. Pěkně rychle schne a dá se prát na 95.

astyna88
1. srp 2019

Ahoj,ja mam nekolik anavy latkovych pul podlozek. Dite se na tom nepoti,davam pod prosteradlo. Cena kolem 250 kc.