Květiny v dětském pokoji?

luciska01
11. zář 2008

Ahoj, zakládám nové téma, protože mi nic podobného vyhledávač nenašel...Chci se zeptat, jaký máte názor na to, jestli by v dětském pokoji nebo v ložnici měly (nebo neměly) být neřezané květiny. Nedávno mi totiž někdo řekl, že v žádném případě, včera zase další člověk kroutil hlavou, kde jsem to vzala...

jonatanka
11. zář 2008

ahoj, my mame 1izbovy byt a kvety ziadne, nemaju kde byt. osobne si myslim, ze ak deti na kvetinac nedosiahnu, kludne mozu byt, nedavala by som kvety na zem- hlina a pod. moze byt pre deti velmi zaujimava. asi by som sa zo zaciatku vyhla aj kvetom, ktore v case kvitnutia maju velmi intenzivnu vonu a samozrejme tym jedovatym. ale mame sa stahovat do vacsieho a tam kvety uz rozhodne chcem. aj v detskej nieco- aspon na ozdobu 🙂

pietra
11. zář 2008

ak nikto v rodine netrpi alergiami, tak nevidim dovod, preco by nemohli byt kvety v detskej izbe 😕

agnessa
11. zář 2008

Luci, nechápu důvod, proč by neměly v pokoji květiny být - spíš naopak si myslím, že je to moc dobře - dostatek květin vylepšuje vzduch, vlhkost pokoje apod... samozřejmě bych tam nedávala žádné kaktusy ani jedovaté rostliny, ale je spousta takových, které jsou hezké a neškodné - nemusí být ani kvetoucí...
jak píší holky, určitě bych je dala spíš na poličku atd, aby k nim potom lozící dítko moc nemohlo samo, ale třeba my máme velkou kytku v obýváku a rozhodně nemám v plánu ji nikam stěhovat...

karot
11. zář 2008

Ahojky,
tak já mám v děstkém pokoji 2 kapradiny.Jinak v celém bytě máme květiny.
Je ale fakt,že v místnosti,kde se spí v noci,by se to s květinami přehánět nemělo,protože spotřebovávají kyslík.Ale tím se myslí to,že bysme neměli spát třeba v tropickém skleníku. 😀

wali
11. zář 2008

tiez si myslim, ze kvety by vadit nemali. tiez ich mam a su vysoko, aby maly na ne nedociahol. takze podla mna - v pohode 😉

luciska01
autor
11. zář 2008

Díky za reakce. Nešlo mi ani o to, jestli děti dosáhnou nebo ne do květináče (ještě ani malá není na světě😅), ale spíš o to dýchání. Teda jak tvrdí někteří mí známí, že to je jedovaté, když to dítě dýchá a tak...😉 Tím líp, že to neva 🙂

aponchie
11. zář 2008

v decaku zatim nic nemam pac cekam na policky a skrine 😀 jinak v loznici u postele mam schefleru,dracenu a fikus asi metrove a dycha se mi dobre pac mam 24/7 otevreno okno 😀 ale do pokojicku chci dat do budoucna pouze potos(blazen)mozna zelenec nebp malej fikus jinak asi jednu fialku a tim to hasne

janapetova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gruyerre
Autor odpověď smazal
Zobraz