Látková plenka pro batole na noc. Poraďte

sicinka
28. pro 2011

Ahoj, mám chlapečka 2,5 roku, který je přes den bez plínek v noci jelikož spí s námi mu je zatím dáváme. Zatím jsme používali jenom papírové plenky, ale teď je pravidelne vyhazuji nepočůrané (má tak 1 nehodu za týden). Poradíte prosím jakou látkovou plenu v takovém případě zakoupit.? Nejde mi ani tak o cenu ale vyhazovat zničené ale nepoužité plínky mi přijde fakt zbytečné 🙂 Děkuji za radu Lucka

gedren
28. pro 2011

Používám Baby BeeHinds Magic AIO velikost L, vypasená tříleťačka ji ještě obleče, a úplně stejně dobře jí byla i před rokem a půl. Velkou noční dávku bez problémů udrží. Laděnka se taky počůrá jen jednou za uherák, takže je to podle mě ideál, protože suchá látka je na noc je dítěti podle mě daleko příjemnější než suchá jednorázovka.

sicinka
autor
28. pro 2011

@gedren Dítě mám hubený děkuji za radu jdu objednat. V poslední době se mi v noci strasně budí (tedy řve třeba půl hodiny ze spaní a nejde vzbudit), ráno opět vstává s brekem. Dneska se mi ráno vzbudil řval a strhal ze sebe počuranou papírovku,´pak se uklidnil. Jako nic na kůži neměl, ale myslím si že ho muselo pálit nebo bolet pak mi došlo že se mi budí co jsem otevřela nový balík plen. Tedy dotěď jsem o látkování ani neuvažovala no a najednou to smysl dává. No snad to zabere ještě jednou děkuji Lucka

sicinka
autor
28. pro 2011

Tak jsem chtěla objednat ale nenašla jsem je nikde skladem (tedy ve velikosti M) nemáte prosím někdo jěště nejaké typy děkuji. V látkování jsem opravdu začátečník, přijdě mi ideální plena vše v jednom ale kterou vybrat ffakt netuším 🙂

kubinkov
28. pro 2011

@sicinka jenom myslím, že bys měla vzít velikost L. Mám hubeňourka a L měl od 15 měsíců bez problémů. To vážil cca 10kg. Má vyšší sed a bude asi pohodlnější..

sicinka
autor
29. pro 2011

@kubinkov Já myslala L (akorát neumím psat 🙂 nakonec jsem objednala nějakou francouzskou a zítra si ji jedu vyzvednout podle obrázku vypadá luxusně. Třeba se mi to zalíbí a u příštího dítěte budu látkovat dřív než až bude skoro bez plen 🙂

kocicinka
30. pro 2011

@sicinka u nás se teď používají na noc Baby lucy , tyto: http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-flanelova-p...
přes ně svrchní kalhotky stejné značky, cca za 150,-
V pohodě, nepročůrá to, točíme troje pleny a dvoje kalhotky. I teď v zimě jsou hned suchý. Přes den taky již bez plen.

sicinka
autor
2. led 2012

No nakonec to vypadá že zrušíme i plínku na noc celkově, sice jsem plínku koupila je nádherná, ale stejně jako z papírovky se mi z ní v noci svlíkne zatím dvě noci bez plíny a bez nehody. Uvidim jak to pujde dál 🙂