Látkové plenky z Aliexpress nebo eBay, máte zkušenost?

kitkum
14. dub 2015

Dobrý den,
máte některá dobré zkušennosti s látkovými plenkami z Aliexpress nebo eBay? Popřípadě kontakt na spolehlivého prodejce od kterého jste kupovaly. A pak by mě zajímalo jaké vkládačky používáte - bambusové či bio bavlna a kolik je optimální počet vrstev (viděla jsem 3, 6, 9ti vrstvé). Díky, Katka

terkaap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
filipatereza
7. kvě 2015

Plenky z aliexpressu většinou nemávají zdravotní atesty... jsou maminky co je rády používají, ale může se stát že vám nesednou, budou protékat a akorát vás to od látkování odradí... Vzhledem k tomu, že látkovky má mimino na zadečku skoro pořád, já vždy kupovala kvalitní české. Nejlevnější varianta - čtvercové se svrchnáky - se vejdete do 2500 tisíce se vším... Látkovky z aliex. některé maminky mají a chválí... takže asi vyzkoušet.
České jsou sice mnohonásobně dražší, ale kvalitní a díky značce v pohodě prodáte po jednom dítěti i za víc jak polovinu původní ceny... Plenek z aliexpressu jsou plné bazárky a nikdo je moc nechce...
Značky které doporučuji - anavy, petit lulu, bamboolik, unuo, majab...

luca_34
17. únor 2021

Z Aliexpressu bych určitě nebrala nic, co se dotýká pokožky kohokoliv a obzvlášť ne miminka. Nemáte jistotu, že je to zdravotně nezávadné a nemá smysl riskovat zdraví dítěte.