Látkové pleny - AIO, SIO. Co je lepší?

kszmek
17. led 2016

Ahoj holky, jsem úplný laik, ale chtěla bych látkové pleny. Našla jsem si spoustu článků, videí, ale jsem z toho jelen. Co je podle Vás lepší, látkové pleny SIO nebo AIO?Také bych se chtěla zeptat, kolik jich musím pořídit, pokud chci používat jen tyto a ne žádné čtvercové apod. a jednorázovky mám v plánu používat jen na cestování a k lékaři? A to poslední co mě zajímá je, jakou značku zvolit? Moc Vám děkuji

jatva
21. led 2016

no hlavne ide o uplne ine systemy a kazdemu vyhovuje nieco ine. SIO nie su uplne idealne pre novorodenca, lebo vie pretekat stolica. Taktiez by som nezakladala vybavu len na AIO, lebo patria medzi najmenej save.
Vybavu by som zlozila z viacero typov a znaciek a potom dokupis podla toho co ti sadne. Na najmensie mimco su najlepsie stvorce poskladane na novosklad a vkladacka do nich. Ja mam rada kalhotovky, ale viacvelkostne su tak od tych 2-3 mesiacov. Daju sa ale kupit aj novorodenecke.
Mam rada znacky anavy, katyv baby, tots bots, unuo, bamboolik. Naopak neverim cine napr z Aliexpressu ;)

butikova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz