Lehačka. Máte zkušenost?

mamar2010
10. říj 2010

mám 6 týdenního chlapečka a přemýšlím nad koupi lehačky. Jaké máte zkušenosti holky?

naty
11. říj 2010

@mamar2010 podle toho, na co jí chceš lehátko využít...ale pokud máš tak malý mimi, tak doporučuju jedině to, co jde dát úplně do lehu, což všechny taky neumí!! já ho mám od narození, ale v zásadě sem ho používala jenom, když sem si třeba chtěla vyfénovat vlasy, tak abych ho měla na očích (máme koupelnu v jiným patře než obývák), tak sem si ho tam dala a odnesla s sebou, jinak ho víc používám až od 6 měsíce na krmení... 😉

mamkanec
12. říj 2010

nápodobně, lehátko moc na normální použití nemáme spíš je to taková odkladová věc kam malou dám když se jdu osprchovat, vyndat kočár z kočárkárny , když zvoní pošťák atd. od doby co máme jídelní židličku je víc tam, na krmení jsem ho používala asi 14 dní ale s jídelní židličkou nesrovnatelné. teď jsem si pořídila druhé lehátko k našim abych si tam mohla dát kafčo s mamkou a nemusela malou mít na rukách nebo na zemi (což ona pobyt na zemi nesnáší)

mamar2010
autor
12. říj 2010

diky za nazory holky,nakone jsem se rozhodla ze si ji neporidim i autosedacka postaci...vahove a i manipulacne jsou nastejno

mamkanec
12. říj 2010

mamar asi tak, my dokonce měli autosedajdu radši hned po narození a teď přiznám že když máme někdy sedajdu doma tak jí tam dávám přednostně víc než do lehátka. sklony u lehátka máme ale malá už mi nechce jel ležet chce vidět tak stejně polosedí jako ve vajíčku