Lehátko, mám ho pořídit nebo je to zbytečnost?

jkur
4. črc 2014

Pořád pokukuji po tomto lehátku a nevím zda ho pořizovat, zda to není zbytečné.

lv
4. črc 2014

já měla na obě holky, na chvíli, na krmení..ale půjčené /nové je pro mě moc drahé/

elischka
4. črc 2014

za mě zbytečné, pořídili jsme bazarové, byl v něm dvakrát a zase jsme poslali dál do světa - myslím, že případně stejnou službu udělá autosedačka.o)

zulitvi
4. črc 2014

@elischka tak naše lehátko jde dát o kus víc do lehu než autosedačka.

luciinka001
4. črc 2014

my meli houpacku 🙂

hancazivocich
5. črc 2014

Já měla takové, jak vibruje. A jde z něj udělat i křesílko. Vzhledem k tomu, že už ho má zapůjčené třetí člověk, tak bych řekla, že dobré. Nám se hodilo. A já ho nekupovala, dostala jsem ho od brášky. 😅

elvira
5. črc 2014

Neměli jsme a nechybělo nám. 😉

mmarch
5. zář 2014

@somalicats nemáte prosím odkaz na tu židličku co se dá dát i do lehu??? to zní určitě zajímavěji než lehátko, chci jen něco na chvilkové odložení a to mi přijde lehátko zbytečně drahé, židlička se určitě využije déle

denyzuza06
5. zář 2014

my měli takové to od fisher price co jde pouzit i jako křesílko do 18kil s vibracema, to vyuzili obe holky dlouho. ta prvni v nem i vyuzivala vibrace druhou to rozcilovalo,ale tim ze se dalo polohovat využili jsem od narozeni do předškolniho věku. Ty lehatka jen do šesti měsicu mi přijdou zbytečna to opravdu stejne splni funkci autosedačka aještě se houpe 🙂

somalicats
5. zář 2014

@mmarch http://www.spuntik.cz/peg-perego-prima-pappa-ze...
Mně vyhovuje, protože je stabilní, takže ji malá nepřevrátí, je dobře omyvatelná, má popruhy, takže ji do toho můžu přikurtovat. Stoleček se dá oddělat, židlička je výškově polohovatelná a je polohovatelná i do lehu. Dá se jednoduše sklapnout, takže nezabírá tolik místa, což je u nás s malým bytem docela podstatné. Na tom obrázku to není tak dobře vidět, ale je vypolstrovaná, takže i pohodlná.

dokument
5. zář 2014

my lehátko nevyužíváme, syn 10 měsíců, a nikdy to u něj nemělo úspěch. Párkrát jsem ho do toho posadila, když jsem potřebovala třeba do sprchy nebo tak a on nevydržel beze mne. Tak jsem si ho vzala do koupelny a chvilku to v tom vydržel ale dá se to spočítat na prstech jedné ruky.

dokument
5. zář 2014

jo a na jídlo v žádném případě. Dítě pak je jako čuňátko. Naučila jsem to moje dítě jíst čistě, olizuje se, když je trošku zapatlaný kolem rtů. Krmím ho v náručí, jako při kojení. Jednu ruku má za mými zády a druhou mu držím za loket nebo vůbec, podle toho jak s ní šermuje/nešermuje.

eandilekcz
10. zář 2014

Dobrý den, lehátko určitě doporučuji. Jedná se o velmi oblíbené zboží. Lehátko můžete využít kdekoli, dá se dobře přenášet, mnoho maminek si lehátko pochvaluje když vaří a miminko se v lehátku spokojeně houpe. Dobrá jsou i lehátka vibrační-nabízí možnost uklidňujících vibrací, některá lehátka také vydávají hezké melodie.Většina lehátek se dají pomocí výklopných nožek zaaretovat i do pevné polohy, což je vhodné např. ke krmení, spánku apod.. Starší děti v něm mohou také sedět, houpat se, prohlížet knížky nebo si kreslit. Takže za mne doporučení. 🙂

pedro73
5. bře 2019

Já vím, že je to trochu mimo diskusi o lehátkách. Ale jedeme v létě s malou (bude jí v srpnu 11 měsíců. Nehali by jste jí spát na tomhle ? : http://www.skladaci-lehatko.cz/produkt/skladaci...

puhelin
5. bře 2019

@pedro73 Ne. Sama nespim na skladacich postelich, bojim se, ze se se mnou v noci rozpadnou. Dcerka spi na vsech dovolenych s nami v posteli, cestovni postylku jsme nikdy nekupovali.