Letní zavinovačka a deky do autosedačky. Poraďte

brisalek
16. kvě 2009

Chtela bych se zeptat, jestli nekdo poradi letni zavinovacku do autosedacky a letni deku. Ty fleecove se mi zdaji moc teple...

achina
27. kvě 2009

Ahoj, taky bych potrebovala radu 🙂 Vim akorat, ze jsou rychlozavinovacky z materialu Outlast, coz je material, ktery reguluje teplotu, tak by to na leto nemel byt problem. Jsou to myslim zavinovacky Dita. Ale rikam, sama bych potrebovala poradit, abych na leto nekupovala neco zbytecne...

kikimaruska
27. kvě 2009

Ty letní zavinovačky (Emitex) mají fleece pouze zvenčí a uvnitř bavlnu...nejsou teplé. Ty celofleccové jsou zimní verze. Tu letní mám v albíčku v autosedačce 😉 . Deky mají také takové flecce/bavlna a zimní jsou dvojité Flecce/flecce.

achina
27. kvě 2009

Super, diky. Jak dlouho jsi treba ty tu zavinovacku potrebovala? Kolik tak asi stoji? Diky.

agness02
27. kvě 2009

kuk tady:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
taky jsme měli tu letní emitex, žabičku, byla super, cena +-500.-kč

kikimaruska
27. kvě 2009

achina: jestli myslíš tu do autosedačky, tak my ji užili od července kdy jsme si brali malého domu až do října...prostě do doby kdy bylo teplo (my byli malinkatí 😅 ), pak jsme používali fusak do autosedačky. My měli hrocha a ta cena jak píše agness. Kuk: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20704865&tab=0

brisalek
autor
28. kvě 2009

Ja jsem nakonec objednala od Red Castle letni, ktera by mela byt jen bavlnena, tak uvidim, jak bude tepla...

mirka755
28. kvě 2009

ahoj
já jsem koupila od Emitexu letní zavinovačku, z venku je sice fleese ale uvnitř je bavlna. Když bude vedro tak mimíska budu vozit jen v body a ponožtičkách (případně přikryju dekou). Zavinovačku mám připravenou spíše ve větrných a sychravých dnech

achina
28. kvě 2009

Tak jste me trochu zviklaly. Ja byla rozhodnuta koupit zavinovacku hlavne pro ty prvni mesice, aby bylo miminko zabalene a klidne, ani ne tak kvuli tomu, abych ho nemusela prioblekat. Chtela jsem neco takoveho: http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=519813 Ale ty Emitex vypadaji opravdu roztomile, tak jeste popremyslim. Diky!

lenkicka
28. kvě 2009

achina: ahoj, mám tu od Emitexu 🙂 a moc ji doporučuji. Je super do autosedačky (mám autosedačku, která jsem zacvaknout do podvozku) a je i výborná a moc krásná do kočárku. Ta. co jsi chtěla je moc pěkná...ale Emitex má jednu velkou výhodu, mám kapucku a tu časem velni oceníš 😀
A v okolí mě ji má jen 1 kámoška...a to chodím do dětského centra 😀... tak jsem i originální (mám šedého zajíce) 😀 😀 😀

achina
29. kvě 2009

Hm, jak tak koukam, tak si snad poridim dve, jednu klasickou na zabaleni mimca a na chovani ze zacatku, aby mi ho ty nastevy chudinku nejak nepokrivily 🙂 a pak asi tu, co doporucujete, zrejme letni, jsou tu nani velke ohlasy, tak to asi nebude pro nic za nic. 😅

kikimaruska
29. kvě 2009

My tu běžnou zavinovačku ani nevyužili. Malý byl tak malý, že mu to vadilo být v tom "nabucaném" a v kočárku jsme měli tuhle letní zavinovačku a nebo tuto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9503700&tab=4. - sice je celá flecce, ale nám doporučovali být stále na ní...takže jsme ji měli v kočárku i v létě střídavě s hrošíkem. Když bylo vedro byla odkrytá a když se ochladilo tak jsme ho zavinuli a bylo. Kamarádka to řešila stejně 🙂

kuchy
2. čer 2009

Ahojte maminky,

tak nám hlásí chladné léto 😖 , já mám nakoupeno pro letní mimi a přemýšlím,j 😢 estli bychom raději nepořídili tu letní zavinku emitex...aby byl malej v pohodlí....mylíte,že ji využijeme? Klasickou zavinovačku a 2 rychlo mám na chování a krmení,ale do kočárku je cpát nebudu. Jinak mám deky a na zimu superfusak.

poradtě 🙂

mirunda
2. čer 2009

Ahoj Kuchy, tak já mám taky tu od Emitex a rozhodně ji využíváme na 100%!!!Každý den.. do kočárku, do autosedačky..ta kapucka, jak už tady někdo psal, je k nezaplacení..
klasické zavinovačky jsme využili na spinkání a chování, když byla Lili uplně malinká, pak z toho stejně ryhle vyrostla..
Tu Emitex mám v albu - Lili do 2 měsíců, jak jedeme z porodnice, máme žirafku a je to moc moc rozkošný 😉
A do kočárku - stejně vedra zatím moc nejsou a určitě i v létě nebude pořád 30st., takže my dáváme tuhle zavinovačku a ještě deku.. je to tak akorát..

kuchy
2. čer 2009

mirunda: moc díky za radu, ta žirafková se mi taky moc líbí,ale sluší holčičce...pro kluka nevím,asi tu žlutou...modrou moc nechci, modrej kluk v modré ...to už je moc 😉
...máme i stejnej typ kočárku...tak snad jste spokojení. 🙂

mirunda
2. čer 2009

Kuchy, všechny jsou moc hezký.. a příjemný.. už jsem ji i několikrát vyprala a pořád je heboučká.. spokojení jsme moc 😵 😵 I s kočárkem 😉

lenkicka
2. čer 2009

kuchy: máme taky kluka...a pořídili jsme mu šedého zajíce...není to ani tmavá, ani moc světlá...tak akorát...a hodí se k ní všechny barvičky oblečků 😀

lenkicka
2. čer 2009

mirunda: ahoj, dívala jsem se, že máš podložku na hraní z Lamaze...myslíš, že bys o ni něco mohla písnout do tématu "Lamaze"... 🙂 😉 😀

ejaja
4. lis 2009

deky maj super aesthetic (rozdělení zimní, letní, fleese, bavlna) a taky pokukuju od dita angel (s outlast) 😎