Má někdo zkušenost s Tommee Tippee startovací sadou?

peggylucka
2. lis 2011

Koukám ,že sad je mnoho .Nevím zda tommee tippee nebo MAM nebo Avent ? 😒

natalia3
2. lis 2011

Ahoj, Avent sice patri mezi najdrahsi, ale podle me je taky nejlepsi. Cauky

hasky24
2. lis 2011

tommee tippee jednoznačně 😉 😉

moni85
2. lis 2011

@peggylucka Ahoj, já jsem velmi spokojená s Tomee tepee 🙂

pett7
2. lis 2011

Za sebe bych doporučila nekupovat sadu ale jen jednu lahvičku a pak se rozhodnout jak bude malému vyhovovat.. Já takhle měla Canpol Lovi i s odsávačkou a byla to naprostá katastrofa 😒 ale zase někomu jinému vyhovuje.. Potom jsme koupili Avent a ten byl nejlepší, jen občas vytekl když se špatně zašrouboval.. MAM měl moc rychlý průtok i v nejmenší savičce ale velká výhoda je že se dá celá láhev rozebrat. A u TT se při pití savička vtahovala dovnitř a mytí bylo taky trochu náročnější..

peggylucka
autor
2. lis 2011

Asi půjdu do tommee tippee. Má někdo i du cestovní sadu s manikurou a doplňky? Využívate všechny věci?
Děkuji všem za odpovědi Lucka 🙂

elana
2. lis 2011

já bych nekupovala celou startovací sadu...co se flašek týče, tak jsou miminka, která berou jen jednu značku a jinou odmítají. Nám nevyhovuje MaM (teče, těžko se to zašroubovává, flaška je z několika zbytečně mnoho dílů), naopak když byl prcek maličký, líp pil z Tommee Tippee (TT) než z Aventu, teď už je to jedno, nabaští se z čehokoli, ale to TT se hrozně dobře drží, jak je ta flaška profilovaná. Já je střídám, jedno krmení to a jedno krmení to druhé 🙂 (co se Aventu týče, tak líp se myje a vypadá ten medový plast (PES), ne ten matný PP).

naopak odsavačky jsou top Aventy, u toho bych asi raději neexperimentovala, to je ověřená klasika 😉

sterilizátor já mám TT, švagrová Avent-řekla bych, že ten Avent má lépe řešeno otvírání a zavírání, semtam se stane, že musíš otevřít sterilizátor právě vyndaný z mikrovlnky a u TT to jde blbě, člověk se snadno opaří