Má ráda latexové dudlíky. Bude pít z lahve se silikonovou savičkou?

kok12ska
9. kvě 2008

Ahoj, mám 3 měsíční holčičku a od narození je zvyklá na latexové dudlíky. Zkoušela jsem jí dát silikonový, ale odmítá ho 😖 . Zajímalo by mě, jestli pak bude pít z lahvičky se silikonovou savičkou, mám strach, že ji bude odmítat. Už se dopředu poohlížím po flaštičkách na čaje a nejvíc mě zaujaly výrobky od značky MAM a Avent a ty vyrábějí pouze savičky silikonové. Máte s tím někdo zkušenost ?

junovka
9. kvě 2008

moja zase odmietala latexove....a som rada, nakolko ani mne nie su velmi sympaticke 😉 😀

tamia
9. kvě 2008

moja malá dudlovala latexový dudlík a pila zo silikonového dudla. Neskor ju začali latexové dudlíky napínať tak som vymenila všetky za silikonové. No pár dní nám trvalo kým si zvykla ale v pohode. Používame všetko už iba silikonové. letexové sa rýchlo vydudlovali a potom sa to lepilo...

kok12ska
autor
10. kvě 2008

Také mi moc není jasné jaké všechny lahvičky a savičky si mám nakoupit. Chtěla bych kojit co nejdéle to půjde, tak by mi zatím stačila jen jedna na vodu a čaj a uvidím, jestli bude brát silikonovou, když je zvyklá na latexový dudlík. A příkrmy se dávají po lžičce, ne? A co kaše, ty se také dávají od ukončeného 6. měsíce? Jsem v tom úplný amatér.

katia7
10. kvě 2008

ahoj moj maly mal vzdy ten zlty dudlik a na flaske ten priesvitny(neviem ktory je ktory 😀 )a vobec si to nevsimol a k tomu kojeniu, ja by som ti poradila nedavat ziadnu flasku ale aj cajik lyzickou,vraj kojene dietatko nepotrebuje ziadny cajik len mliecko kym nie su tropicke horucavy, ja neviem mne maleho v porodnici sestricky pokazili flaskou tak nam to s tym kojenim nevyslo 😔

nevesta
10. kvě 2008

Ahoj, moja mala tiez odmietla silikon a nechce ani teraz, takze to riesim tak, ze pije vodu normalne z pohara a nie z flasky... 😉

miriamkac
12. kvě 2008

Ahojte, ja sa pridam:
Moja dcerka mala silikonovy cumlik, ale pila z flasky s latexovym. Kedze tento latexovy sa musi casto menit, tak chlapcom som "nasadila" silikonove savicky na flasku, ale jeden mi dudlikuje silikonovy a druhy latexovy cumlik a toho nie a nie preucit na silikon... 😝 ...takze vy sa mozete "potrhat" deco si aj tak "povie" co sa mu paci 😀