Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Malej je vysušený a šupinatý, co koupit za pěnu do vany?

teriszek
14. únor 2015

prosím o radu
malej je hodně vysušený a šupinatý.Co mu koupit za pěnu do vany???Zkoušela sem Hipp ale brečel a měl červené oči.Byla sem spokojená s Avonem ale ten už nevyrábí to co potřebuji ☹
děkuji za rady

ivasad.
14. únor 2015

Nedělá to tedy pěnu, ale nejlepší je tedy podle mě koupel Weleda.

anelli1
14. únor 2015

My jedině Linolu. Nebo čistý olivový olej z lékárny.

mandala
14. únor 2015

Olejíček Balneum do vody, hned po prvním vykoupání bylo vidět zlepšení. 🙂

plenkacek
17. únor 2015

A co sprchový-koupelový olej Delfínek od Eone? Umyje a zároveň ošetří pokožku, příjemně voní.
popis výrobce: Je vyroben čistě z rostlinných surovin. Jemně umývá a ošetřuje pokožku, nepoškozuje ochranný kožní film. Díky obsaženým bylinkám zklidňuje před spaním, je hypoalergenní, působí preventivně proti ekzémům.
Eone také vyrábí olejíček přímo pro atopickou pokožku.
Na Delfínka se můžete podívat v mém obchůdku Plenkáček.

mogwaika
17. únor 2015

Používáme Lactovit s Lactoureou, je cenově dostupný (kolem 70,-), mejeme s ním tělo i vlásky a dá se i napěnit

laurasucha27
17. únor 2015

Ahoj!
Být tebou určitě vyzkouším místo Avonu čistě přírodní kosmetiku. Zdá se, že má velmi citlivou pleť. My doma používáme bio kosmetiku z konopí, protože má super léčivé účinky a je na extra citlivou pleť. Zatím jsme neměli žádný problém. Používám to i já 🙂) Ze značek můžu doporučit třeba toto pro mimčo: http://www.oveckarna.cz/koupelovy-olej-kidz-kon... Skvěle zabraňuje vysoušení.

janawei
24. únor 2015

Souhlasím s Weledou. My používáme Měsíčkovou kojeneckou koupel a očička vůbec nedráždí, a že nám do nich voda hrcne dost často! Pokožku taktéž nevysušuje a příjemně, jemně voní. Koupeme obden a Weledu používáme obvykle jen 1x týdně, jinak myjeme čistou vodou a zřejmě i proto je lahvička bezedná, používáme už 4 měsíce a jako by ani neubývalo.

marie_s66
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
edeltraut
2. bře 2015

Linolu - výborná kosmetika 🙂

gabour
2. bře 2015

Po koupání promazat masti Leniens namichanou v lékárně. Je levna a zabrala výborně.

majkoz
2. bře 2015

Tak hlavně bych ho často nekoupala a ničím nepatlala..Nepíšeš, jak je starý..ale pokud je to mimi malý, tak se těžko někde zafláká a zpotí tak, aby bylo nutno koupat každý den, natož něco do vody přidávat.Já dávala do vody třeba mandarinkovej olej od Nobilisky a nádhera..Pokud teda koupeš z nějakého důvodu každý den, tak po koupeli promazat kvalitním olejem, ať už slunečnicovým, bo jakým a na Avony, Johnsony, Nivey se vyprdnout..Když už, tak SebaMed Extra Jemný je dobrej, pěkně promastí a dávám ho i jako ochranu proti mrazu, větru..pěknej filmík udělá..

zanri
2. bře 2015

nevím, jak je malej malej - ale nemůžu si vynachválit CutisHelp mimi - konopná mycí emulze, je vhodná od narození, používám celou jejich řadu - po koupeli mažu CutisHelp mimi konopný tělový balzám, no a předtím jsem zkoušela na koupání Linolu, taky super, na mazání po koupeli buď olivový olej z lékárny, nebo masážní olej Žofie z Nobilisu, a začínala jsem s olejíčkem Růženka - taky z Nobilisu - na koupání i namazání. Vše bylo super, ale konopí nyní vítězí 😉 ještě mám přichystaný mandarinkový olej taky z Nobilisu - nádherně voní. Pěnu do vany zatím nepoužívám.

kuratkol
2. bře 2015

Dr. nám píše Linolu a krém Expicial Lipolotio a Lipobase.

Sem začni psát odpověď...

Odešli