Maliník, na co? Kolik šálků denně?

karlajasmine
1. říj 2015

Každý mi říká, ať piju čaj z maliníku, ale nevím, na co to je? Můžu to pít už teď v 36tt? Kolik šálků denně? Díky 🙂

karlajasmine
autor
1. říj 2015

Diky :D Me to z tech hormonu uz nemysli a tyhle diskuze jsem nenasla.

marumia
7. lis 2015

Já 2 x pila maliník (kávová lžička na hrnek) i jedla lněné semínko a hráz jsme také poctivě masírovali.
Těžko říct, zda mám štěstí geneticky, anebo pomohla tato příprava, ale oba porody byly přesně v termínu.
( i když druhej byl vyvolávanej), bez nástřiku, šití (u 1. 1 steh ,u 2.nic).Děti 3,65kg a 3,68 kg.
Teď čekáme za 2 týdny 3. miminko a cca od 34-36 tt zase spoléhám na fytohormony 😆 ...(Mají pomoci k dozrání porodních cest)
A procházky, moc nepřemýšlet o tom co by kdyby a hlavně klid - pokud to jde - když je stresík,
vše jde do křečí a nefunguje nic....
Na strach a obavy z porodu mi funguje homeopatikum gelsemium sempervirens 30 CH, 3 gr denně.
Doporučují se i krizové kapky-Bachova terapie-Rescue Remedy.Ty se můžou před i během porodu a tatínkovi u porodu můžete kápnout taky 😉....
Tak snad jsem trochu pomohla, držme si pěsti navzájem a těšme se na ty naše voňavé poklady...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru