Mám koupit do dětského pokoje postel pro dospělého?

lucyp13
1. bře 2015

Ahoj, potřebovala bych radu či kupovat postel do dětského pokoje , myslím tím pro dospělého resp. asi mě až budu vstávat k miminku abych nemusela rušit partnera a v případě nouze šlo spát odděleně. Máte to tak někdo? popř. by se hodily i fotky 🙂

krystalka
1. bře 2015

My jsme synovi dělali pokojíček až ve 2 letech a do 3 let měl postýlku u nás v ložnici.....druhou postýlku jsme měli dole v obýváku (máme domek), takže když měl malý občas nějakou divokou noc, tak jsme spali dole (já na pohovce) a manžel nahoře v ložnici....jestli budujete pokojíček už před narozením miminka, tak bych asi vybrala takovou postel, která by tam pak dítěti už zůstala, až vyroste z malé postýlky a už bych prostě rovnou zařídila celý pokojík i s tou velkou postelí tak, jak by to mělo potom vypadat...s tím, že by tam byla ještě navíc ta postýlka....

olusenka
1. bře 2015

pokoj jsme zařizovali ještě před porodem, kompletně celý dětský pokoj, tzn. ano, byla a je tam velká postel (akorát stůl a židli jsme nekupovali, místo toho tam stojí přebalovací komoda). Na té jsem spala po porodu já, postýlka s miminkem hned vedle, manžel sám v ložnici. Měli jsme to tak do 3měsíců syna, pak jsem se přesunula zpět do ložnice, syn zůstal v pokoji sám a chodila jsem za ním na kojení a tak. Na Modré Střeše mám album Dětský pokoj (pro registr.) a tam je pár fotek z pokoje.
@lucyp13

sasi2222
1. bře 2015

Hemnes pohovka z ikei ... miluju ji a da se pouzit i jako "sedacka" i jako postel a jako bonus dvojpostel 🙂 fotku kdyztak poslu 🙂