Maminky jste spokojené s plenkami Haipa Daipa?

slamenka85
24. říj 2012

Chystám se na zkoušku a na vyzkoušení objednat testovací sadu moderních plen. Máte někdo s touto značkou zkušenosti? Díky

filipatereza
24. říj 2012

Já měla od Haipa Daipa jen fleesáčky na novorozence a svrchní kalhotky PUL... a s těmi jsem byla moc spokojená. Jinak používám hlavně čtverce na novosklad a kalhotkové plenky Anavy...

zlatelevizeedna
24. říj 2012

Mrkni na diskuzi Latkove pleny 3. Celou sadu jedne znacky bych neobjednavala. Kdyz nebudou vyhovovat, budes se zbavovat vetsiho mnozstvi. HD mam jen PULky a pri pouziti na kalhotkovou plenu spokojenost.

ivasad.
24. říj 2012

Já mám z HD pastelek skoro celou výbavu, jsem spokojená, jediná vada kterou já na nich shledávám je to, že praním dost hrubnou. Po vyprání je musím promnout v rukách (ale už v nich mám druhé dítě a jedou už třetí rok, obden se perou, zezačátku jsem mnout nemusela...). Pokud máte doma hodně tvrdou vodu jako my, tak to nebude ta správná volba. Mám i několik anavy plenek, a ty zdaleka tolik nehrubnou. A souhlasím s tím, že není dobré pořizovat hned celou výbavu jednoho typu plen, třeba ti nesednou. Ty anavy jsou taky jednovelikostní, zkus i ty 🙂

A svrchňáčky nejsou špatné, taky je mám, ale radši dávám Bluberry nebo Thirsties.