Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Maminky nechávaly jste si poslat monitor dechu poštou?

Maminky,

nechávaly jste si poslat monitor dechu poštou? Nestalo se mu nic? Prodávám svůj a nevím, jestli ho můžu poslat poštou jako křehký balíček, aby se mu nic nestalo😞.

Děkuji

Dana
vendullka
20. bře 2013
Určitě bych se toho nebála, když bude dobře zabalený🙂
milmic
20. bře 2013
Já jsem si koupila monitor dechu na plenečku, paní mi ho slíbila poslat jako křehký balíček - podle toho mi napočítala i poštovné vysoké. Nakonec mi přišel za 34 obyčejně a naštěstí se mu vůbec nic nestalo. On byl ještě v takové té cestovní krabičce.
ebsian
20. bře 2013
Ano a byl dobře zabalený, takže je v pořádku.. 🙂
karlam
20. bře 2013
já ho posílala taky normálně poštou, v krabičce, nic se mu nestalo 🙂
zuza01
20. bře 2013
Já jsem ho taky posílala, desky jsem zabalila zvlášť do bublinkové fólie, celou krabici pak taky do bublinek a poslala jako křehký. Tak je to na domluvě 🙂
anakolut
20. bře 2013
Já jsem dostala poštou z obchodu, a přišel v pořádku a je plně funkční. Zabalte desky do blublinkové folie, to bude určitě stačit.
nikollita
20. bře 2013
Já si ho koupila tady z bazaru, taky poštou a přišel ok.
veruska007
20. bře 2013
Měla jsem ho objednaný přes net a přišel poštou.
kettynka1234
20. bře 2013
Také jsem posílala dokonce dva monitory v jednom balíčku. Pořádně jsem je zabalila do bublinkové fólie ( každou desku) Měla jsem i orig. krabice) a pak obě dvě zase v bubliniách. Posílala jsem jako křehké a pojištěné na hodnotu balíčku. Dorazily v pořádku.
hav81
20. bře 2013
Teoreticky nezáleží na tom jestli to posíláte křehce nebo ne.V obouch případech musí být obsah dostatečně zabalený,aby byla uznána případná reklamace na poště-bublinky,noviny....A určitě ho pojistěta opravdu na cenu kterou má 😉

Začni psát odpověď...

Odešli