Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Maminky nechávaly jste si poslat monitor dechu poštou?

hojda
20. bře 2013

Maminky,

nechávaly jste si poslat monitor dechu poštou? Nestalo se mu nic? Prodávám svůj a nevím, jestli ho můžu poslat poštou jako křehký balíček, aby se mu nic nestalo☹.

Děkuji

Dana

vendullka
20. bře 2013

Určitě bych se toho nebála, když bude dobře zabalený🙂

milmic
20. bře 2013

Já jsem si koupila monitor dechu na plenečku, paní mi ho slíbila poslat jako křehký balíček - podle toho mi napočítala i poštovné vysoké. Nakonec mi přišel za 34 obyčejně a naštěstí se mu vůbec nic nestalo. On byl ještě v takové té cestovní krabičce.

ebsian
20. bře 2013

Ano a byl dobře zabalený, takže je v pořádku.. 🙂

karlam
20. bře 2013

já ho posílala taky normálně poštou, v krabičce, nic se mu nestalo 🙂

zuza01
20. bře 2013

Já jsem ho taky posílala, desky jsem zabalila zvlášť do bublinkové fólie, celou krabici pak taky do bublinek a poslala jako křehký. Tak je to na domluvě 🙂

anakolut
20. bře 2013

Já jsem dostala poštou z obchodu, a přišel v pořádku a je plně funkční. Zabalte desky do blublinkové folie, to bude určitě stačit.

nikollita
20. bře 2013

Já si ho koupila tady z bazaru, taky poštou a přišel ok.

veruska007
20. bře 2013

Měla jsem ho objednaný přes net a přišel poštou.

kettynka1234
20. bře 2013

Také jsem posílala dokonce dva monitory v jednom balíčku. Pořádně jsem je zabalila do bublinkové fólie ( každou desku) Měla jsem i orig. krabice) a pak obě dvě zase v bubliniách. Posílala jsem jako křehké a pojištěné na hodnotu balíčku. Dorazily v pořádku.

hav81
20. bře 2013

Teoreticky nezáleží na tom jestli to posíláte křehce nebo ne.V obouch případech musí být obsah dostatečně zabalený,aby byla uznána případná reklamace na poště-bublinky,noviny....A určitě ho pojistěta opravdu na cenu kterou má 😉