Máte bezkontaktní teploměr? Jaký?

lucie777
4. kvě 2011

Máte bezkontaktní teploměr? Jaký? Jste spokojené? Měří přesně? 🙂 Díky za odpovědi!

helulela
4. kvě 2011

nemám, ale nedávno jsem viděla test, kde všechny bezkontaktní měřily +/- 1 stupeň 😒

giselka
4. kvě 2011

My jsme měli, značku už nevím, ale nic moc 😒 Měřil někdy i s rozdílem 1° Jednou o tom byl i pořad v TV a tam tyhle teploměry moc nedoporučovali právě pro nepřesnost

katchi
4. kvě 2011

Mame Topcom 5v1, meri presne, ale rychle se vybijeji baterky 😠 nastesti jsem za pul roku potrebovala merit jen 2x.

hojda
4. kvě 2011

Máme z lidlu čelní a ušní, přesnost je u všech těchto teploměrů ruzná, takže měříme několikrát a děláme průměr, stál 360,- víc bych do něj neiinvestovala, je to zbytečné a lépe měřit nebude. Hodně přesné jsou diodové teploměry!

jtinacz
11. čer 2013

Ano, měla jsem nějaký noname z Makra, nebylo to to pravé ořechové, stále se vybíjel, teď už fungoval tak jako když se mu chtělo 😒 Rozdíly v naměřených teplotách v klidu + - 1 stupen. Kámoška lékárnice mi doporučila infračervenou technologii, takže máme teď docela krátce Thermoval duo scan. Na začátku to byl trochu porod, protože se s tím člověk prostě musí naučit správně zacházet, ale měří fakt rychle a přesně. Dnes jsem byla s malou u doktorky, tak mi říkala, že na trhu je samozřejmě hromada teploměrů, ale že tak 2, maximálně 3 značky jsou rozumný. Naštěstí mezi ně Thermoval duo scan patří 😀

brisalek
11. čer 2013

my máme ThermoFlash LX-26, byl drahý hodně,ale měří dobře.

silvapokorna
9. lis 2014
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Mám Thermoval duo scan a jsem spokojená. Měří dobřa rychle. Cena je taky tak akorát.

jana_ul
13. lis 2014

My máme něco přes rok Thermoval duo scan, a jsme s ním spokojení. Používáme měření na čele. Měříme se s ním celá rodina. Je to rychlé, a hlavně bez stresu naší malé dcerky. Měli jsme ho s sebou i na dovolené (má praktické pouzdro). Ráda doporučuji, k dostání např. tady: http://www.lekarna.cz/thermoval-duo-scan-usni-c...

primaska
13. lis 2014

Máme a jsme moc spokojení.. pro rychlou orientaci je k nezaplacení.. Podle mě nejpřesněji měří rtuťový teploměr, ale to si musíš dlouho počkat na výsledek.. tady ho máš okamžitě