Máte někdo návod na hru Perníková chaloupka?

brouhadka
6. črc 2012

Mám po sobě starou hru perníková chaloupka. Akorát se mi k ní nedochoval návod a já si už pravidla pamatuju jen tak matně. Na internetu jsem návod hledala a nikde nenašla. Nemáte ho někdo náhodou nebo nevíte jak se to přesně hrálo?

soniludi
6. led 2016

Nevím jestli je to aktuální... my máme k té původní pravidla jak jsou tam ty jednotlivé body...kdyby měl někdo zájem opíšu, ale máme jí u rodičů 🙂

blackillova
11. bře 2016

Já tenhle návod zrovna hledám a nikde na netu nemůžu sehnat... tak kdybych mohla poprosit 🙂 nemusíte opisovat, stačí vyfotit a poslat nebo vložit tady.. Díky moc

petete
15. bře 2016

jej, já bych taky moc ráda poprosila o ten návod, já ji teda našla včera a zrovna teď k ní hledám ten návod a marně ☹

danarovenska
12. dub 2017

Jááá se taky přidávám s prosíkem 🙂))

soniludi
14. dub 2017

Zrovna o vikendu jedeme k rodicum dam si upomínku a budu se snazit☺

blancako
4. zář 2017

Ahojky, taky zrovinka hledáme návod k Perníkové chaloupce od Tofy - o víkendu jsme prošli všechny "poklady" z dětství a chcem to dát trochu do kupy. Malá je z toho všeho taaak nadšená, že ani nemá smysl kupovat nové hry 😉

verka876
24. zář 2017

Mohla bych taky poprosit o návod hledala jsem všude možně na internetu a nikde není nic. prosím staci mi fotka návodu poslána na email vera.popluznikova@seznam.cz

blancako
24. zář 2017

@soniludi Měla byste prosím Vás návod ke hře? Jako jedna z mála jste psala, že ho zřejmě máte 🙂 Kdyžtak prosím pošlete i mně na blancako2@centrum.cz DĚKUJI 🙂

soniludi
1. říj 2017

Pernikova chaloupka
Cervene pole - Jenicek s Marenkou se zastavili na trhani jahod - 1kolo nehrajes
Zelene pole - Jenicek vylezl na strom, aby se podival kudy jit. Zahledl svetelko - hazis jeste 1
Hnede pole - Jenicek a Mařenka se prejedli perniku a tak odpocivaji - vrat se o 3 pole zpet
Fialove pole - Jenicka a Marenku honi Jezidedek - utec o 4 pole dopredu
Modre pole - Hodne stařena ukazala detem cestu - hazis jeste 1

verka876
5. říj 2017

Jeee děkuju moc a mužem si s dětma zahrát🙂

blancako
8. říj 2017

@soniludi Moc děkujeme - jste zlatá! 🙂 Hned vyzkoušíme...