Máte pod kontrolou, jak pečují o vaše dítě ve školičce?

zdenka_kloranebebe
5. zář 2014

Dobré ráno, maminky.
Zajímalo by mě, jak moc máte pod kontrolou péči (hygienickou a kosmetickou) o vaše dítě ve školičce. Myslím tím teď spíš ty soukromé školičky a hlídací centra pro malinkaté děti kolem 18m - 2,5 let, kdy jsou ještě na plenkách atd. Dodáváte vlastní dětskou kosmetiku (ubrousky, krém na opruzeniny), nebo využíváte "erární" přípravky školičky? Když je venku ostré sluníčko, máte jistotu, že vaše dítě dostatečně namazali slunečním krémem s odpovídající ochranou nebo že naopak v zimě natřeli tvářičky krémem proti chladu a větru? atd atd...
Díky za komentáře, krásný den, Zdeňka

marecekavendulka
5. zář 2014

@zdenka_kloranebebe ptám se,podle potřeby dodám krém vlastní z domu a zaúkoluji "tety".

zdenka_kloranebebe
autor
5. zář 2014

@marecekavendulka Já tetu taky úkoluji, ale nejsem si někdy jistá, jestli to udělá🙂. Např. mi tvrdí, jak synek po celý den hodně čůral, a pak zjistím, že použila jednu plenku🙂

veruska007
5. zář 2014

Dodávali jsme vlastní kosmetiku. Používali pouze to, co jsme vlastnímu dítěti donesli sami, krémy se v žádném případě nesdílely, ubrousky a plenky tuším, že ano, pokud někdo neměl (protože nám ubývalo trochu více, než byla spotřeba 😉 ).

zdenka_kloranebebe
autor
5. zář 2014

@veruska007 A máte zkušenosti, jak je to ve státních školkách? Plenky už samozřejmě ne, ale např. ty sluneční nebo ochranné krémy v zimě? Díky

katcha21
5. zář 2014

@zdenka_kloranebebe Ve státní školce by se v létě měly děti namazat opalovacím prostředkem, který má dlouhotrvající efekt. Takto má učinit maminka buďto doma a nebo po příchodu do školky 😉 Není v silách učitelek mazat 25 dětí tím kterým krémem, co má každé dítě. By se asi ven ani nevypravily 😉

veruska007
5. zář 2014

@zdenka_kloranebebe Krém jsme měli vlastní, ale myslím, že učitelky děti vůbec nemazaly.

andelka
5. zář 2014

@zdenka_kloranebebe ve školce nic. Tam jsou rádi že je oblečou a vypakují ven. Mažu ráno, ven se chodí jen dopoledne.