Máte zkušenost s kočárkem Camarelo Q12 - Evolution?

loretana
8. srp 2011

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jestli máte doboru zkušennost s kočárkem CAMARELO Q12 - EVOLUTION? Zdá se mi podle popisu dobrý, ale chtěla bych znát i názor někoho, kdo ho má... předem moc děkuji🙂

giraffe8
16. zář 2011

moje kamaraadka ho ma je krásný a nestezuje si 🙂 já mám vybraný retrus fire tak mrkni i na nej 🙂

hojda
16. zář 2011

Má ho sestřenice, je moc krásný, je od začátku dost vrže, je to tou plastovou konstrukcí, při jízdě dost vyhrává🙂

evinka85
29. zář 2011

já ho mám už s tou lepší konstrukcí a zatim úplná spokojenost!!! zatím pátým měsícem využíváme korbičku, takže o spor´táku mluvit nemůžu. je bomba ovladatelnej, jezdí úplně sám 😀 😀 😀 já bych určitě neměnila. a ten výběr barviček!!! vřele doporučuji!!!!!! 😵

enanga
5. kvě 2012

S kočárkem Camarello Q12jsem byla moc spokojená-hluboká korbička je krásně prostorná a vejde se tam dítě i s tlustým zimním fusakem úplně bez problému-používala jsem jí až doted (moje dcera 7 měsíců).Dneska jsem už musela přendat na sportovní korbičku.Tu zatím vyzkoušenou nemám,ale kamarádka si jí nemůže vynachválit.Celkově bych to zhodnotila jako výborný,dobře ovladatelný a prostorný kočár 🙂

lejlax
5. kvě 2012

enanga : díky za skvělou zprávu, právě si ho chci objednat 🙂

kvetinka84
6. kvě 2012

Mě se taky moc líbí, je to náš favorit, dostala jsem na něj výborné reference v několika obchodech. Ale je problém vybrat barvu. Chtěla bych je vidět naživo, ale zatím jsem natrefila jen na 2

terezab
6. kvě 2012

Kočárek máme a používáme zatím 2 měsíce, ale je absolutně super. Bez problémů zvládne i jízdu terénem 😉 Já bych určitě neměnila 🙂