Máte zkušenost s obchodem svetdeti.mimishop.cz?

jitulka88
18. dub 2017

Zdravím vás maminky,
Nevím zda to sem patří, kdyžtak smažu, ale chtěla jsem se vás zeptat jakou máte zkušenost s e-shopem www.svetdeti.mimishop.cz ?
4.4.2017 jsem si u nich udělala objednávku na šité doplňky do postýlky, kojící polštář, mantinel, povlečení a kokon pro miminko. Chtěla jsem jinou barevnou kombinaci,tak jsem požadavek přiložila do poznámky. Ihned po dokončení objednávky mi na email od nich přišla automatická objednávka. Od té doby ticho po pěšině, dnes je 18.4. psala jsem jim už dva emaily kde jsem se ptala jak to vypadá se zbožím, ale nedostalo se mi žádné odpovědi. Jednou jsem volala, nikdo telefon nezvedal.
Chtěla jsem se zeptat zda máte někdo podobnou zkušenost s tímto obchodem nebo snad lepší. Mají opravdu krásné výrobky tak by mě mrzelo kdyby to ta bylo normální.
Mockrát vám děkuji...

katushka82
18. dub 2017

@jitulka88 Ahoj já tam objednávala asi 3x.. Vždy zboží došlo. Mají dodací lhůtu až 3 týdny protože to musí ušít. Je pravda že jsem je musela taky často upomínat jak to s objednávkou vypadá, ale já je upomínala na Facebooku na jejích stránku jsem napsala vždy na zed a oni pak reagovali. Mám pocit že mají celkem chaos v odbavování zásilek směrem k zákazníkovi 🙂 Ale zboží mají vážně moc hezké a kvalitní. 👍👍👍

jitulka88
autor
21. dub 2017

katushka82 Ahoj,já jsem od nich potřebovala ušít jinou barevnou kombinaci než mají na eshopu. Při objednávce jsem to uváděla do poznámky, a psala jsem jim zda budou schopni tu barevnou kombinaci ušít, a jestli by mi mohly napsat alespoň email, ve kterém by mě informovaly zda ano, či ne. Nic mi do dneška nepřišlo. Psala jsem jim to i v emailu. Vím, že mají dodací lhůtu 3 týdny, jenže v uterý to budou tři týdny a stále nic. Vím, že mají ještě čas, a že s tím mají hodně práce, a že nejsem jediná kdo si u nich udělal objednávku, ale ten jejich přístup (žádný) mě opravdu zaráží. :( Zatím jsem s takovým jednáním nesetkala, vždy jsem se domluvila alespoň přes email :(, tak jsem ráda, že vím že s nimi máte dobrou zkušenost. 🙂 Mockrát vám děkuji za odpověď 🙂

jitulka88
autor
21. dub 2017

@katushka82
mohla bych vás poprosit, jestli by jste mi sem mohla dát odkaz na jejich facebookovou stránku, nemůžu je dohledat. Děkuji 🙂

katushka82
23. dub 2017

@jitulka88 vidím že už jste to našla 😉😉

jitulka88
autor
26. dub 2017

Našla, děkuji vám ☺

hanulla85
29. čer 2017

Ahoj, tak já 16.6. odeslala peníze a do teď zboží nemám. Napsala jsem už 2 maily a nikdo nereaguje.