Máte zkušenost s přebalovacím pultem Beaba - Camele´o?

azashaq
1. črc 2013

Milé maminky, prosila bych o radu. Máme malou koupelnu, kam se mi přebalovací pult již nevleze, a tak uvažuji, kam si odložím mimčo po koupání. Našla jsem si na netu tuto přebalovací podložku, která se prý dá uchytit na vanu. Máte s ní některá z vás zkušenosti, především jak tuto podložku na tu vanu uchytit? Nikde jsem nenašla žádný odkaz. Děkuji za odpověď.

hojda
1. črc 2013

Na vaně to bude rozhodně hodně nepohldné pro tvoje záda, ono se to nezdá, ale dost od toho ty záda bolí, hlavně tedy u prvního dětě, než si tělo zvykne na pro něj nové pohyby🙂. Já měla přebalovací podložku na pračce.

speedygon
1. črc 2013

Jj, když už v koupelně, tak na pračce, která je vyšší...a ta podložka vyjde levněji...stačí buď klasická omyvatelná měkká nebo kdo chce, tak tu vyztuženou....

kikimaruska
1. črc 2013

My v koupelně nemáme ani pračku, ani místo na pult. Koupáme zatím v obýváku v kyblíku a pult velký máme právě tam. Jinak až přejdeme do vany, mám udělanou pevnou dřevěnou desku, kterou mám přes vanu a na ní nafukovací přebalovací podložku z Ikei http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7002... . Desku když nepotřebuji strčím za komodu v ložnici a nafukovací podložku jinak používám v ložnici... 😉

zvalentova
1. črc 2013

Většina těch, co se umisťují na vanu mají hodně diskutabilní stabilitu. Pokud už tam musí být, tak silnější ručník splní stejnou funkci. A proč musí být přebalovací pult v koupelně? Mám přebalovák a všechny potřebné věci u dětí v pokojíčku. Výběr (a pohodlí) je tak nesrovnatelně větší.

azashaq
autor
8. črc 2013

No já jsem si to nakonec rozmyslela, a raději budu koupat v kuchyni, kde mám dostatek odkládacího prostoru a nebudu muset řešit nějaké další "vymoženosti". Máte pravdu, že se stabilitou to nebude žádná sláva. Já Vám každopádně moc děkuji za rady a typy 🙂

jennyska
11. lis 2013

Ahoj @azashaq @zvalentova @kikimaruska @hojda

mohly byste, prosím, vložit své případné zkušenosti s přebalovacím pultem na https://www.modrykonik.cz/prebalovaci-pult/ do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme? 🙂

Pomůžete tím ostatním maminkám, které si prochází stejným obdobím a zvažují zda pult ano, či ne, popř. jaký a hledají na MK radu, tip, pomoc a zkušenosti vedle obecných informací, které najdou v knihovničce.

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča